SEO - optimalizace pro vyhledávače

Napsal(a) Napsáno středa, 19 červen 2013 Zveřejněno v Pojmy Přečteno 4205 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

SEO se skládá ze zkratky Search Engine Optimalization, což znamená optimalizace pro vyhledávače. Optimalizace webových stránek je dlouhodobý a náročný proces.Při optimalizování pro vyhledávače nám jde o jedinou věc, umístit se ve výsledcích vyhledávání co nejvýše na klíčová slova, která jsou relevantní s naším tématem a obsahem stránek. Důvod je prostý, checeme přeci přilákat co nejvíce potencionálních zákazníků (čtenářů) na naši webovou prezentaci nebo blog.

Cíl zní jednuduše, ale vede k němu krkolomná a mnohdy nikdy nekončící cesta.

Chci ovšem podotknout, že jakýkoliv jiný cíl by většina webových stránek a e-shopů mít neměla. Pokud chceme uspět v souboji s konkurencí, musíme hlavně investovat čas nebo peníze do SEO optimalizace.

Proces optimalizace webových stránek dále pokračuje každodenní SEO analýzou a reakcí na její výsledky.

Na tomto webu najdete řadu typů, pojmů a návodů jak vylepšit vaše stránky z pohledu SEO optimalizace.

Články kterými můžete začít:

V podkategorii - pojmy, naleznete SEO slovník nejpoužívanějších slovíček a výrazů. SEO optimalizace se dá rozdělit na dvě části on-page faktory a off-page faktory.

Zdroje

 Naposledy změněno čtvrtek, 20 červen 2013 11:07

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...Warning: Creating default object from empty value in /pub/jiranwa/webzpravodaj.cz/web/www/plugins/system/t3/includes/joomla25/modulehelper.php on line 177