Petr Jiránek

Petr Jiránek

Řídím projekty ve firmě WebPrezent.cz, duší jsem však hlavně markeťák a neskutečně mě baví PPC. K tomu všemu samozřejmě potřebuji mít přehled v SEO, analytice a to UX se šikne taky.

Přečtěte si i moje články na profesním blogu - o PPC reklamě, SEO nebo nástrojích, které každý den používám.

URL internetové stránky: http://www.petrjiranek.cz
Napsáno úterý, 19 srpen 2014 Zveřejněno v Aktuality

Pište lepší texty. Studujte copywriting. Několik základních pravidel raketově zlepší kvalitu textů, PPC reklam a nadpisů. Zvýšíte tak návštěvnost webu. Na svém osobním blogu jsem dal dohromady kvalitní zdroje copywritingu.

Napsáno pátek, 25 červenec 2014 Zveřejněno v Aktuality

Používáte Thunderbird a zároveň Google Kalendář?
Nechcete Google Kalendář propojit do Lightingu a přitom mít Google Kalendář stále po ruce v Thundebirdu?

Zkuste jednoduché rozšíření ThunderCal, které neumí nic jiného než otevřít GK v prostředí TB. Jednoduché, prosté a efektivní.

Napsáno pátek, 25 červenec 2014 Zveřejněno v Aktuality

Potřebujete si dělat rychlé poznámky např. na konferenci, přednášce nebo při schůzce? Mrkněte na můj osobní blog na článek o WorkFlowy, tento úžasný nástroj by mohl být přesně to co hledáte a potřebujete.

Napsáno pátek, 25 červenec 2014 Zveřejněno v Aktuality

aneb první eshopový BarCamp.

Bude se konat zřejmě v sobotu 18. října 2014, v Praze. Pořádá ji NetDevelo a Shoptet. NetDevelo zastupuje tvůrce e-shopů na míru, Shoptet poskytuje pronajímaná řešení, takže si firmy nekonkurují, ale naopak se hezky doplňují.

Přečtěte si článek od Petra Svobody z NetDevela (firma vyvýjející e-shopovou platformu ShopSys) nebo sledujte Twitter či Facebook.

Akci si určitě nenechte ujít. Doporučuji.

Napsáno pondělí, 17 únor 2014 Zveřejněno v Zaujalo nás

První, ze dvou velkých akcí kolem open source - Pražský WordCamp 2014 (druhou akcí bude První Joomladay).

Neváhejte a doražte v sobotu 22. února 2014 do HUB PRAHA, omrknout jaké možnosti nabízí WordPress - nejrozšířenější blogovací systém na světě.

Program je opravdu nabitý nejen obsahem přednášek, ale také známými jmény - Marek Prokop, Pavel Ungr nebo Honza Kvasnička.