Napsal(a) Napsáno úterý, 02 červenec 2013 Zveřejněno v GetSimple
Ohodnotit tuto položku
(6 hlasů)

Samotný GetSimple je dostatečně mocný redakční systém, aby posloužil menším webům. Proč si ale jeho funkce ještě neobohatit o funkční kontaktní formuláře bez vlastního psaní PHP kódu, manažery novinek, abyste mohli psát články do určité rubriky na vašem webu? Jedině, že byste je nepotřebovali. Pokud je ale potřebujete nebo byste je rádi na svém webu uvítali, zde se dozvíte, jak. Napovím, že k tomu poslouží GetSimple pluginy. Jsou opět psané v PHP, takže mírné úpravy ani nejsou nikterak náročné. Plugin na formuláře se jmenuje p01-contact a plugin na spravování novinek je News Manager.

Napsal(a) Napsáno úterý, 02 červenec 2013 Zveřejněno v GetSimple
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Když už nyní víme, co je redakční systém GetSimple, mnozí by ho rádi vyzkoušeli. Proto jsme si názorně ukázali, nejen jak nainstalovat GetSimple, ale také jak ho používat. Když jsme se dostali až sem, máme redakční systém, můžeme mít na něm už i web s použitím základních šablon Innovation nebo Cardinal. Co se dnes cení nejen u webů je ale originalita, v grafickém designu to platí dvojnásob. Jak udělat originální grafický design necháme na vás, když už ale svůj web v nějaké podobě vytvoříte, ukážeme si, jak vytvořit šablonu GetSimple s vaším designem.

Napsal(a) Napsáno úterý, 02 červenec 2013 Zveřejněno v GetSimple
Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

Chcete mít i vy na svém serveru zajímavý, nápaditý a přitom pokud možno co nejjednodušší redakční systém? Jste tu správně. GetSimple jsme si již krátce představili v článku "Co je redakční systém a k čemu slouží", nyní ale půjdeme skutečně do detailů. Jen pro stručné zopakování, GetSimple CMS je open-source redakční systém o dvou megabytech, který nabízí veškeré možnosti, které běžný člověk s webem průměrné i nadprůměrné velikosti potřebuje. Navíc je k dispozici řada pluginů kdybyste náhodou nějakou funkci postrádali.