Napsal(a) Napsáno neděle, 10 leden 2016 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

A opět je to tu. Konference o WordPressu - WordCamp Praha 2016. Koná v sobotu, 20. 2. Máte se na co těšit. Pořadatelé program znovu rozdělili na 2 skupiny - vývojáři a uživatelé. Nouze není ani o zajímavá jména z ČR i zahraničí.

Čtěte dále a dozvíte se podrobnosti.

Napsal(a) Napsáno čtvrtek, 19 únor 2015 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

28. 3. 2015 se koná druhý ročník plzeňského BarCampu. Kdo byl na prvním ročníku ví, že je rozhodně o co stát. Nabídl spoustu známých jmen a zajímavých témat z oboru. Navíc se rozdalo spoustu chutného jídla a pití :-)

Program je čistě na vás. Opět se bude hlasovat, opět se můžete sami přihlásit.

A témata? Široké spektrum - důležité je, že máte co říct. Čtěte dál a dozvíte se více.

Napsal(a) Napsáno středa, 28 leden 2015 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Letošní léto se v jižních Čechách koná konference určena speciálně e-shopařům. Pokud k nim patříte, nebo se obecně zajímáte o on-line marketing, neváhajte a doražte.

Program je skutečně nabitý a nouze nebude ani o zajímavá jména (účast povtrdil např. Pavel Ungr, či Filip Podstavec).

O programu můžete hlasováním rozhodnout i vy - od 1. dubna. Navíc: jedná se o BarCamp - účast je zdarma. Chcete vědět víc? Čtěte dál.

Napsal(a) Napsáno úterý, 27 leden 2015 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Zajímá vás WordPress? Pak přijďte v sobotu 28. 2. 2015 na WordCamp Praha 2015. Dozvíte se o tvorbě a provozu webových stránek na WordPressu. A nezáleží na tom, zda jste uživatel, nebo vývojář. Program je přichystaný pro obě skupiny.

Novinkou jsou Workshopy. Můžete si vyzkoušet nově získané vědomosti v praxi. Navíc dorazí řada známých osobností z celé Evropy. Namátkou: Jack Lenox, Davor Altman, či Pavel Ungr.

Napsal(a) Napsáno středa, 22 říjen 2014 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Na bojišti srovnávačů cen a kvality e-shopů na českém trhu se budou dít věci. V šatně se rozcvičuje nový hráč a není to žádný nováček. Na dresu nosí jméno Pricemania a řadí se mezi přední e-commerce hráče na slovenském trhu. Má 7 let zkušeností, za sebou nadšený tým 16 mladých lidí a vysoké ambice. Za tu dobu se toho hodně naučil a teď to chce dokázat i na zahraničních trzích.

Napsal(a) Napsáno pondělí, 17 únor 2014 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

První, ze dvou velkých akcí kolem open source - Pražský WordCamp 2014 (druhou akcí bude První Joomladay).

Neváhejte a doražte v sobotu 22. února 2014 do HUB PRAHA, omrknout jaké možnosti nabízí WordPress - nejrozšířenější blogovací systém na světě.

Program je opravdu nabitý nejen obsahem přednášek, ale také známými jmény - Marek Prokop, Pavel Ungr nebo Honza Kvasnička.

Napsal(a) Napsáno pátek, 21 červen 2013 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Testy na ATX zdroje se převážně zaměřují na hi-end - Seasonic, Enermax, Corsair, OCZ atd., tzn. zdroje pro běžného uživatele cenově nedostupné. V EO Computers stavíme PC sestavy na zakázku a z 90% se jedná o počítače v cenové kategorii 10-13 tisíc. Tedy do takovéto běžné PC sestavy nelze použít Seasonic za 2000 Kč. Pro tyto účely jsme vyhodnotili kvalitu levných zdrojů do 700 Kč a výsledek je velice zajímavý.

Napsal(a) Napsáno pátek, 21 červen 2013 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nejnovější čtečka knih od výrobce PocketBook disponuje barevným 8 palcovým (cca 20cm) E Ink Triton displejem, zobrazuje 4096 barev a 16 odstínů šedé. Displej E-Ink Triton nenamáha oči - displej nebliká a na oko působí stejně jako papír. Na slunci se neleskne, přední světlo nabízí možnost čtení i při slabém světle. Obsahuje kapacitní displej, ovládání je tedy velice příjemné.

Napsal(a) Napsáno pátek, 21 červen 2013 Zveřejněno v Zaujalo nás
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Pokud jste nežili několik posledních let na Marsu, nemohl Vám uniknout fenomén elektronického inkoustu (e-ink). Převratné technologie, která při naprosto minimální spotřebě energie umí vykreslit na displayi obraz, který si v ničem nezadá s papírem. Za ty roky se postupně zlepšila jak samotná odezva čteček s e-ink, kontrast zobrazení, ale stále tomu chyběla jedna podstatná a limitující věc - podsvícení. A právě tento neduh konečně odstraňuje Amazon se svým dotekovým modelem Paperwhite.