Máte web optimalizovaný pro mobily? Posílíte u Google

Napsal(a) Napsáno úterý, 03 březen 2015 Zveřejněno v Aktuality Přečteno 1382 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Od 21. 4. Google chystá velkou změnu. Použije-li uživatel mobilní zařízení, předně se mu ve výsledcích vyhledávání zobrazí weby optimalizované právě pro mobily.

Možné jste již od Google dostali email s předmětem začínajícím "Oprava chyb použitelnosti v mobilních zařízeních na webu ...".
Podívejte se do Google Webmaster Tools. Klikněte na Návštěvnost z vyhledávání -> Použitelnost v mobilních zařízeních. Tam se dozvíte podrobnosti.

Rada:
Zjistěte si, např. z Google Analytics, kolik lidí při používání vašeho webu využívá mobilní zařízení. Podle toho začněte jednat. Jestliže vám na těchto uživatelích záleží, rozhodně si nechte web pro mobily optimalizovat.

Chcete vědět více? Přečtěte si článek na Lupa.cz.Naposledy změněno středa, 04 březen 2015 12:29

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...

Lukáš Kolovrat

V roce 2012 jsem absolvoval FIM na Univerzitě v Hradci Králové. Nyní pracuji ve firmě WebPrezent, kde mám na starosti PPC systémy a analytické práce. Jednou za čas si pohraji i s HTML a CSS. A taky jsem získal čestnou funkci redaktora WebZpravodaje.

 Warning: Creating default object from empty value in /pub/jiranwa/webzpravodaj.cz/web/www/plugins/system/t3/includes/joomla25/modulehelper.php on line 177

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit