Endomondo - záznam trasy, měření času a spálených kalorií při sportu

Napsal(a) Napsáno úterý, 03 září 2013 Zveřejněno v Rady a návody Přečteno 319758 krát
Ohodnotit tuto položku
(34 hlasů)

Chcete jezdit na kole nebo běhat a pořídit si záznam trasy, změřit délku trasy, čas a třeba navíc i počítat spálené kalorie? Pak je Endomondo Sports Tracker pro vás to ideální. Aby toho nebylo málo, dokonce vám podle vaší tělesné stavby určí, kolik jste toho vypotili. A ke všemu vás dokáže motivovat - ukazuje vám vaše aktuální rekordy v jednotlivých sportech, abyste je sami chtěli překonat. Sdílí vaše výsledky na Facebook a sám je takovou menší sociální sítí. A dá se používat i bez internetu a GPS - takové je Endomondo pro Android a iOS, které je k dispozici i ve verzi zdarma.

Rychlá navigace

 1. Free vs. Pro verze
 2. Jak Endomondo funguje
 3. Jak používat Endomondo, nastavení
 4. Záznam trasy v Endomondu
 5. Často řešené problémy
 6. Shrnutí

Jak používat a nastavit Endomondo

Po přečtení úvodu je každému jasné, k čemu tato aplikace slouží. Je to druhá ruka každého milovníka sportu, a to dokonce i občasného. Endomondo ale není jen pro cyklisty a běžce, ale úplně pro každého, kdo dokonce ani nevytáhne paty z domu. Podporuje nejen klasické sporty jako cyklistiku a běh, ale i posilování, potápění, plavání, jógu, cvičení na rotopedu, squash, tanec, turistiku, volejbal a další a další sporty včetně některých extrémních jako třeba kitesurfing.

Pokud vám připadá divné potápět se do třicetimetrové hloubky slaného moře s mobilem pod neoprenem, nedělejte si starosti - do telefonu jde zadávat údaje i zpětně, aniž byste měli zrovna telefon u sebe. Pouze přijdete o záznam trasy pomocí GPS modulu.

Free a PRO verze

Jako většina dobrých aplikací, i Endomondo nabízí dvě verze, přičemž jedna je sice omezená a 1cm řádek reklamy, ale zcela funkční a zdarma, a druhá je neomezená, nicméně pár desítek korun (aktuálně 124,99 Kč) stojí. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Bude mi stačit free verze?

Záleží na tom, co od této aplikace čekáte - pokud zázraky, tak pravděpodobně ne, ve většině případů ale ano.

PRO verze nabízí navíc následující:

 • Intervalové programy s hlasovým trenérem / audio koučem
 • Grafy s časy kol, tepovou frekvencí, rychlostí a nadmořskou výškou
 • Překonej sám sebe - nastavíte své předchozí jako váš cíl a hlasový trenér vám pomůže, abyste byli tentokrát ještě lepší
 • Nízkoenergetický mód - funkce pro dlouhé cvičení, která prodlužuje výdrž baterie
 • Krokoměr - tam, kde nemáte pokrytí GPS, zejména uvnitř budov, můžete použít počítadlo kroků
 • Upravený hlasový trenér - můžete si přizpůsobit, jak často na váš bude mluvit a které informace vám bude říkat
 • Časový cíl - nastavte si dobu, jak dlouho chcete cvičit, a hlasový trenér vám pomůže dosáhnout zadaného času
 • Kalorický cíl - nastavíte si množství kalorií, které chcete spálit, a hlasový trenér vám k tomu dopomůže

Nízkoenergetický mód, který šetří baterii už tak rychle vybitých smartphonů, je hlavní skutečná výhoda - hlasového trenéra používá menšina Endomondo příznivců. Ať tak nebo tak, Endomondo by nikomu v telefonu chybět neměla a ani těch 125 Kč není příliš moc.

Obě verze najdete ke stažení na Google Play, majitelé iPhonů na iTunes a vlastníci BlackBerry na AppWorldu.

Endomondo Sports Tracker Free pro Android - verze zdarma

Endomondo Sports Tracker PRO pro Android - placená verze

Jak Endomondo funguje?

Začal bych především hlavním webem Endomonda - http://www.endomondo.com/ - takový malý bráška FaceBooku. Samozřejmě co do počtu uživatelů se s facebookem nemůže rovnat, ale funkčnost je velmi podobný. 

endomondo-web

Na úvodní straně najdete vše na podobných místech jako na Facebooku. Malá zeď uprostřed, vlevo ve sloupci svoje záznamy a sociální kontakty, vpravo reklamy. 

V horním menu je pak 6 důležitých záložek:

 • Training - kalendár s historií všech vašich cvičení, vždy si můžete každé rozkliknout a vidět vše, co vidíte na telefonu
 • Challenges - výzvy. Některé pořádá přímo Endomondo, kdy výherci získají premium účet, ale i vy si můžete založit svoji výzvu
 • Routes - trasy. Všechny trasy v databázi Endomonda. Můžete vidět trasy, které lidé jezdí ve vašem okolí stejně jako přidat svoji
 • Events - události. Také kalendář, podobný jako training, ale zde jsou pouze pořádané akce včetně trasy - nikoli vaše tréningy. I vy můžete přidat událost
 • Store - obchod, pouze reklamní záložka, tu můžeme s čistým svědomím ignorovat
 • New Workout - zde můžete založit nové cvičení - bez trasy, nebo trasu můžete nakreslit, vybrat již uloženou nebo dokonce importovat z navigace Garmin
 • (Vaše jméno) - veledůležité, zde jsou 2 podzáložky
  • první je vaše zeď s informacemi o vaší postavě a záznamy cvičení a rekordů;
  • ve druhé záložce pak nastavení vašeho účtu včetně nastavení hesla, abyste se mohli přihlásit na telefonu aniž byste měli nainstalovanou Facebook App

Jak používat Endomondo

Registrace

Než začnete Endomondo používat, musíte se v aplikaci přihlásit. Aktuálně máte na výběr ze tří možností - přes Google+, přes FaceBook nebo přes e-mail. Vše má své pro a proti - Google+ jsem nezkoušel, přihlášení přes FaceBook ale vyžaduje nainstalovanou FaceBook app ve vašem telefonu. I proto preferuji přihlášení přes e-mail.

Pokud vám nevadí využití sociálních sítí k přihlášení, není žádný problém a ani se registrovat nemusíte - Endomondo vám udělá profil samo na základě údajů z vašeho FaceBooku nebo Google+.

Pokud chcete k přihlášení využít email (vřele doporučuju), abyste do telefonu nemuseli nic dalšího doinstalovávat, je třeba se zaregistrovat na webu Endomonda pod tímto odkazem. Přímo v aplikaci se bohužel nelze do Endomonda zaregistrovat.

A abyste se mohli přihlašovat přes e-mail i pokud využíváte přihlášení, je třeba jít na webu Endomonda do nastavení (Settings) svého profilu a změnit heslo. Tam vyplníte "Change Pasword" (Změnit heslo) a "Confirm Change Password" (Potvrdit změnu hesla) - do obou vyplníte stejné heslo. Pak jen vpravo dole kliknete na "Save" a už se můžete přihlašovat i přes e-mail pod novým heslem. Viz obrázek:

endomondo-profil

Hlavní obrazovka - krása je v jednoduchosti

endomondo-homescreen

Úvodní obrazovka je pěkná, přehledná a dokonce také modifikovatelná. Tuto obrazovku vidíte při cvičení, pokud máte telefon třeba na řidítkách kola během jízdy.

Klepnutím na kterýkoliv nápis jej můžete změnit - vyměnit čas za rychlost, místo vzdálenosti dát spálené kalorie a tak dále.

Při základním nastavení je obrazovka řešená velmi dobře a univerzálně napříč všemi sporty. Dojem u free verze kazí pouze dolní řádek s reklamou, ale to je daň za ušetřených 125 Korun.

A co se pod čím skrývá?

 
 • První dva řádky obsahují statistické údaje - dobu cvičení, uraženou vzdálenost a aktuální rychlost.
 • Na třetím řádku je námi vybraný sport, který chceme právě provozovat. Klepnutím se dostaneme na výběr sportu, kde je kolonka s nejčastěji používanými.
 • Vlevo dole je velké kolečko "Play" - tím zahájíme cvičení. Pokud kliknete na menší černé kolečko s číslem 10, cvičení se zahájí až po odpočtu 10 sekund a telefon si tak stihnete dát třeba do batohu.
 • Úplně vlevo dole je ikona satelitu s informací, zda jste připojeni GPS modulem na GPS satelity - bez toho nelze zaznamenávat trasu ani měřit rychlost, protože vás nelze lokalizovat.

Toto je hrubý základ, ve kterém se každý během minutky rozkouká. Endomondo ale nabízí i další vymoženosti.

 • Nápis Endomondo na horní liště otvírá vyjíždějící menu, kde můžete vidět historie svého cvičení, veřejnou zeď s cvičeními vašich přátel, výzvy, trasy a další.
 • Nota na téže liště vpravo nahoře otevře přehrávač hudby, a tak během cvičení můžete poslouchat - i vybraná písnička se zaznamená spolu s cvičením na váš profil.
 • Ohnutý roh vpravo dole vás přepne do režimu mapy - pokud byste se chtěli orientovat a navigovat pomocí mapy.

Než začnete cvičit

Než začnete cvičit, je velmi vhodné Endomondo nastavit. Mám pocit, že kdysi dávno jsem Endomondo nastavoval přímo v telefonu, na současné verzi 9.0.2 jsem ono nastavení nenašel. Ať tam je nebo není, nejpohodlnější je vše nastavit přímo ve svém profilu na Endomondo.com. Najeďte kurzorem myši nad vaše jméno vpravo nahoře dle obrázku

endomondo-nastaveni

vyberte "Settings" (Nastavení) a na další obrazovce se dáme do nastavení. 

endomondo-nastaveni-vyplnene

Vyplňte co uznáte za vhodné, minimálně ale jednotky, pohlaví, váhu, výšku a věk (datum narození) byste měli vyplnit na 100%. Na základě těchto údajů a zvoleném sportu se počítá hydratace a spálené kalorie

Poté přejděte na další záložku "Connect".

endomondo-nastaveni-zalozky

CONNECT - nastavení sdílení

Zde si můžete nastavit propojení s dalšími účty. Já osobně mám nastavený pouze FaceBook, přičemž mám zaškrtlé vše - Share to Timeline, Workouts tracked, Challenges joined and created.

Share to Timeline umožní aplikaci obecně sdílet na zeď (pokud nic jiného nezaškrtnete, aplikace nic sdílet nebude), Workout tracked povolí sdílet zaznamenaná cvičení a Challenges joined and created umožňuje sdílení výzev, které jste vytvořili nebo kterých se účastníte.

Privacy - nastavení soukromí

Důležitá záložka, pokud máte strach o tom, aby o vás nebylo příliš mnoho informací na internetu. 

Mé nastavení a doporučení je takové, že vše kromě "Profile visibility" (viditelnost profilu) nastavit na Friends (přátelé). Profile visibility pak nastavit na public (veřejný). Údaje o vás budou pak vidět jen vaši přátelé, ale vyhledat (a třeba i přidat) si vás bude moci kdokoliv.

Notifications - nastavení upozornění

Nastavte si, jak vás při jaké události bude Endomondo upozorňovat. Buď můžete dostávat upozornění na email nebo do aplikace v telefonu a na web. Nebo také oboje.

K nastavení je tu toho mnoho, první řádek je když si vás někdo přidá, druhý když někdo schválí vaši žádost o přátelství a pokračuje se přes komentáře a liky až po výzvy a události.

Heart rate - nastavení tepové frekvence

Pokud používáte při sportu měřič tepu, zde si můžete nastavit hodnoty odpovídající vašemu tělu pro konkrétní část cvičení - zahřívání, spalování tuku, aerobní, anaerobní a vrchol.

Už výchozí nastavení má přibližné hodnoty a je zajímavé si povšimnout, že tělo pálí tuky nejvíce při tepu od 139 do 152 za minutu.

Záznam trasy v Endomondu

Endomondo zaznamenává vaši trasu automaticky - pouze musíte zapnout GPS modul vašeho telefonu. Nerozumím tomu, proč se zaznamenává trasa při cvičení v posilovně, každopádně jedete-li na kole, běžíte, plavete, potápíte se (s telefonem jsem to nezkoušel), vaše trasa se zaznamená.

Když docvičíte, zobrazí se vám souhrn vašeho cvičení. Stejně tak pokud klepnete na nápis Endomondo a pak zvolíte historie, můžete si vybrat jakékoliv vaše cvičení, které jste kdy zaznamenali. Vypadá nějak takto:

endomondo-historieendomondo-mapaendomondo-mapa-zoom

Přehled je, jak už to bývá, přehledný a obsahuje i rozklikávací mapu. Ta je po rozkliknutí interaktivní a můžete tedy i zoomovat nebo si prohlížeč oblast, kde jste vůbec nebyli.

Obdoba na internetu

Byla by hanba, kdyby internetová aplikace byla ochuzena něco, co android aplikace má. Pokud na endomondo.com vyberete nahoře v liště "Training" a kliknete na nějaké vaše cvičení z kalendáře, pod kalendářem se vám zobrazí přehled s cvičením, kde nalezenete co samé co v telefonu na jednom místě navíc s pěkným grafem nadmořské výšky a rychlosti.

megasouhrn

Často řešení problémy

Jak udržet display rozsvícený po celou dobu cvičení

Možností je několik a je na vás, abyste si vybrali tu ideální pro vás.

První možnost - u Android telefonu můžete jít do nastavení, z obecných se přepnout na vše - tam najdete nastavení obrazovky a u ní režim spánku. Výchozí nastavení je 15 sekund, vy jej však můžete změnit až na 30 minut (Android 4.1.2, na jiných jsem nezkoušel). Po cvičení je ale třeba nastavení vrátit zpět.

Druhá možnost je využití aplikací jako je třeba Keep Screen On. V ní si jednoduše nastavíte, že při zaplém Endomondu nechcete display zhasínat, a je po starostech.

Nicméně je důležité si uvědomit, že display, především při velkém jasu, je velký žrout energie a při rozsvíceném displayi na max a aktivním GPS modulu nepočítejte s větší než několikahodinovou výdrží baterie.

Cvičení se nesdílí na moji FaceBook zeď

Sdílení na FaceBook je někdy prazvláštní - něco se nasdílí, něco ně. V případě, že máte správně nastavené sdílení na facebook, postupujte vždy podle následujícího návodu.

Běžte na svůj facebook profil a vpravo nahoře na cover fotce vyberte "Záznamy o aktivitách".

endomondo-fb1

Po levé straně se vám zobrazí sloupec, ve kterém musíte kliknout na "Další" a pak vám vyjede nabídka, kde bude i Endomondo - na něj kliknete.

endomondo-fb2

Pak se dostanete do záznamů, které web Endomondo.com nasdílel na váš facebook. A pokud zde cvičení je a přesto není na vaší zdi, klikněte vedle vašeho záznamu na ikonu tužky (či co to je) a tam místo "Povoleno" vyberte "Zobrazeno na profilu Timeline". Pak se vám příspěvek nasdílí správně.

endomondo-fb3

Shrnutí

Endomondo je skvělá aplikace, která je k dispozici i zdarma. Nabízí spoustu možností monitorování našich sportovních aktivit a motivuje k lepším výsledkům. Občas jedu na kole a citím, že teď bych mohl dát rekord, tak na to šlápnu, držím rychlost přes 30 km/h (na MTB) a pak po zastavení co nejrychleji vypnu časomíru a doufám, že průměrná rychlost na oné trase je zase o něco výš. Jezdíte-li rádi na projížďky stylem "pojedu kam mi to pojede", do neznáma, a třeba se vám trasa i zalíbí, můžete se zpětně podívat, kudy přesně jste jeli. Navíc máte přehled, jak činní jste každý týden / měsíc byli. S Endomondem zkrátka víte, na čem jste. Vřele doporučujiNaposledy změněno úterý, 17 listopad 2015 16:25

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...

Tomáš Janeček

Student aplikované informatiky na FIM UHK, nadšený do kódu všeho druhu, tvorby webových aplikací i webdesignu. Vytvořil jsem svůj blog tomasjanecek.cz kam taky občas píšu. Žiju sportem - volejbal, horské kolo, (orientační) běh..., počítači i hraním na sopránové ukulele.Warning: Creating default object from empty value in /pub/jiranwa/webzpravodaj.cz/web/www/plugins/system/t3/includes/joomla25/modulehelper.php on line 177

Komentáře   

 
Strangy
+1 # Strangy 2013-09-11 13:01
Pěknej článek,...že bych si to taky stáhnul. No jo, ale to bych musel začít taky něco dělat (cvičit) ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-16 12:59
To bys mohl :) T-Mobile teď dává všech co mají jejich SIMku, ať paušál nebo i twist, prostě SIMku na kredit, premium účet zadarmo, takže ideální čas začít cvičit :-) www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/nasim/nasim-to-nejlepsi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zikmund Balla
+13 # Zikmund Balla 2014-12-17 19:49
Ahoj Tomáši.
nevím, jak nastavit komentář např. uběhnutého kola do češtiny /komentář je v angličtině/ V nastavení tam není možnost ČJ, stáhl jsem si do mobilu Svox Classic, pak Svox Iveta Czech, ale nevím, jak to synchronizovat, aby Endomondo komentovalo česky. je to možné? Poradíš?
Díky.
P.S. Jsem pouhý uživatel nikoliv "ajťák", je mně 60 let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Renata
+2 # Renata 2014-03-12 15:09
Mam velkou prosbu....Mam S4, nainstalovala jsem si Endomondo- je super!!! Ale stale mi to neni jasne s tim plavanim.
Denne chodim, obcas bruslim, ale hlavne 3x tydne plavu, hlidam si tep (pouzivam hodinky Suunto s pasem) a v bazenu mi funguji.
A tak me mrzi, ze si zaznamy z bazenu nemuzu ukladat na Endomondo.
Diky moc za radu
Renata
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-16 12:24
Ahoj,
nevím, jak tvoje hodinky fungují, ale je možné, že záznam se ukládá do nějakého souboru, který se dá na webu Endomondo.com importovat.
Zkus jít na Endomondo.com, přihlásit se pod svůj profil, nahoře v menu vyber Training a vpravo nahoře klikni na New workout. Pokud máš soubor z hodinek, který by šel do Endomonda nahrát, můžeš zvolit možnost Import from file. Pokud soubor nemáš, ale máš data - víš svůj tep - vyber možnost New workout with no route a údaje si vyplň. Délku trasy asi nezadáš, ale vybereš sport, dobu trvání a i tep můžeš vyplnit (heart rate). Pak dáš jen Save a máš záznam uloženej. Takhle to dělám třeba s volejbalem :)

Málem bych zapomněl dodat - přidat cvičení můžeš i přímo v telefonu, když dáš Historie a pak nahoře +. Ale tam nejde zadat tep.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana
+1 # Jana 2015-05-22 12:56
Dobry den, prosim Vas po vcerejsi aktualizaci Endomonda ho nemuzu otevrit "Endomo do se zastavila"?! Co to znamena?Novou instalaci a ztratu dat?To by me fakt mrzelo.
Moc dekuji za odpoved a pripadnou radu.
S pozdravem,Jana
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Misa
0 # Misa 2014-03-13 17:57
Taky poprosim o radu. Vcera jsem si trackovala indoor cycling workout a kdyz jsem chtela sdilet na facebook info a spalenych kaloriich a casu jizdy vubec se mi to na FB nezobrazilo.Je to o nastaveni nebo endomondo nesdili tyto informace kdyz je to indoor aktivita?Prosim o radu jak docilit toho aby se nasdilely vsechny informace a ne jen ze jsem ujela 0.00 km :) Diky moc
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-16 12:55
Ahoj, tenhle problém s tebou sdílím. Sám když hraju volejbal, tak pochopitelně v hale signál na GPS není a pohyb 3 metry do všech směrů by se na GPS zaznamenával těžko, takže mobil je v batohu. Když pak sdílím tenhle workout, vidím na fb jen "volleyball game" a to je všechno. Hledal jsem, ale individuální nastavení toho, jak se co sdílí, asi v Endomondu není.
Když sdílím outdoor workout, třeba cyklistiku, tak je na fb krásně mapa, vzdálenost, rychlost a čas, takže to je asi tím typem sportu, no.
Ale pokud tam nechceš mít 0,00km, tak není problém na webu endomondo.com jakýkoliv workout editovat, klikneš nahoře na Training, v kalendáři vybereš cvičení, co chceš editovat, a dáš nad mapkou vpravo "Edit". Tím se ti otevře okno, kde můžeš právě manuálně vložit i třeba vzdálenost, čas nebo tep.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Misa
0 # Misa 2014-03-17 11:01
Ahoj, diky moc za odpoved. V sobotu jsem zkousela Endomondo znovu na indoor cyclingu a tentokrat i GPS zareagovala a merila jakousi vzdalenost, prumernou rychlost a jine veci. To sdileni na FB je ale porad stejne. Zkusim pak sdilet vysledky z behu a uvidime. Nicmene jedna kolegyne mela nasdileny i vysledky z indoor cyclingu na FB ( cas, rychlost, kalorie a mapu ) tak si rikam jestli to treba nemuze byt i typem telefonu nebo verzi Endomonda. Ona ma iPhone a ja mam Samsung Ace 2.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2014-03-19 19:51
To nevím, sám jsem uživatelem Androidu - Huawei Y300, a když sdílím, teda naposled na podzim, tak tam rozhodně byla malá mapka, délka trasy a myslím že i čas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martin Zeleny
0 # Martin Zeleny 2014-03-17 12:20
Nevíte jak vymažu v endomondu workout? Nějak na to nemohu přijít :-|
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Misa
0 # Misa 2014-03-17 13:56
Kdyz otevrete Endomondo v mobilu, kliknete na ty tri vodorovne cary v levem hornim rohu. Rozbali se vam menu a v nem kliknete na "historie". Ukazou se vam vsechna zaznamenana cviceni. Kliknete na to, ktere chcete smazat. Otevre se vam a v pravem hornim rohu uvidite takove tri tecky pod sebou. Kdyz na ne kliknete da vam to na vyber smazat nebo obnovit. Date smazat a tim se cele cviceni odstrani jak z mobilni aplikace tak ze stranek Endomondo.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martin Zeleny
0 # Martin Zeleny 2014-03-17 14:18
Hmm já mám asi nějakou jinou verzi. Používám WP a když jsem v History tak tam mám pouze Enter workout a v dole mám možnost PIN a SETTINGS. Jinak tam nic nemám....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
milomil
0 # milomil 2014-03-19 11:38
co je ale UPLNE na prd, je to, ze kdyz to smazu v mobilu, smaze se to i na endomonu, fakt vo hovne:(..nebo je to jinak? da se to nejak archivovat na endomondu a v klidu smazat v mobilu? jinak dobra apka:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-19 19:52
To je právě naprosto správně. Je to typický synchronizovaný profil, stejně jako třeba Google účet, stejně jako FaceBook na mobilu a na počítači. Většinu uživatelů by otravovalo, kdyby všechno museli dělat dvakrát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
MIchal
0 # MIchal 2014-03-17 19:48
Ahoj, mám problém asi po třech dnech bezproblémového používání mi při běhání vypadl mobil (HTC DESIRE) a od té doby mi nezaznamenává trasu ani vzdálenost. Provedl jsem přeinstalaci a stále nic. Zkusil jsem nainstalovat SportsTracker a ten trasu a km ikdyž blbě zaznamenává. Umíte mi někdo prosím poradit.
Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-19 19:53
Ahoj, tak s tím si rady teda nevím. Jestli ti GPS a všechno funguje a dokonce jsi přeinstaloval ROMku, tak opravdu těžko říct, kde je zakopanej pes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Michal
0 # Michal 2014-03-21 11:23
Ahoj, ROMku jsem nepřeinstalováv al to neumím! Přeinstalovaljs em jen vlastní program.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lukáš
+2 # Lukáš 2014-03-18 10:12
Ahoj lidičky, endomodo využívám pár dní a mohu říct že jsem spokojený.
Frčím na iPhone a zvědavost mi nedala a mám verzi pro + měsíc premium.
Mám dva dotazy:
1) k čemu je při zahájení cvičení černý posuvník se symbolem lepky
2) proč mám v obrázkovém profilu vpravo nahoře také symbol lepky
Díky za pomoc.
L.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-19 19:55
Ahoj,
to, co máš vedle svého jména v profilu, je tvoje profilová fotka. Pokud rozumím správně, asi máš špatně/nemáš vůbec nastavenou profilovku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lukáš
0 # Lukáš 2014-03-20 08:05
Cituji Tomáš Janeček:
Ahoj,
to, co máš vedle svého jména v profilu, je tvoje profilová fotka. Pokud rozumím správně, asi máš špatně/nemáš vůbec nastavenou profilovku.

Ahoj,
v profilu fotku normálně mám, ale když koukám na miniaturu tak v pravém horním rohu mám ve fotce znak endomoda (lepku). Tak na to se doptávám... :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-22 16:54
Tak to je divný :) možná je iPhone verze Endomonda malinko jiná, nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Alena
0 # Alena 2014-03-21 21:35
Ahoj, chodím běhat s Endomondem. Mám ho nainstalovaný v Iphone. Bohužel mi vypadává GPS, takže mi to ukazuje, že hodinu běžím 100 m. Nevíte čím to je? Je to na reklamaci? Nebo dělám něco špatně? V Tmobilu koukali na nastavení a mělo by být vše OK. Jinak Endomondo ukazuje kudy jsem běžela, ale neukáže kolik km. Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
+2 # Tomáš Janeček 2014-03-22 16:56
Ahoj, to by chtělo otestovat, jestli GPS funguje jako taková, třeba v nějaký navigaci nebo podobný aplikaci. Pokud ale běháš uvnitř v nějaké budově, je celkem normální, že je špatný GPS signál a vypadává. Pokud to je v ostatních aplikacích OK, tak to na reklamaci není, v opačném případě ano. Jinak na běhání se dá použít i krokoměř, takže nemusíš mít GPS :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Hanka
0 # Hanka 2014-03-30 22:43
Ahoj, mám zaznamenanou trasu v telefonu, ale na webu endomondo.com se mi nezobrazuje, je možné ji tam nějak dostat?
díky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-04-01 21:17
Ahoj, pokud telefon připojíš k netu (přes wifi) a máš zaplé endomondo, tuším, že se to synchronizuje automaticky. Nastavit se musí jen sdílení na facebook, to ve výchozím nastavení automatické není.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzana
0 # Zuzana 2014-04-03 23:35
Mohu si ulozit nekterou ze svych zaznamenanych tras do mojich oblibenych? Zatim se mi tam dari pomoci hvezdicky v levem hornim rohu ulozit jen prilehle trasy, ktere se mi zobrazuji od ostatnich uzivatelu. Diky za radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-04-11 00:51
V telefonu nevím, ale zkus to pod http://www.endomondo.com/routes :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzana
0 # Zuzana 2014-04-13 09:09
Díky za radu. Podařilo se mi to v PC - postup : najet na historii treninku - mapa - v pravém horním rohu " link to route " - zadat název a uložit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarda
0 # Jarda 2014-04-13 01:22
Ahoj. Nainstaloval jsem si Endomondo na telefon Nokia E52 se Symbianem, ale nějak pořád nemůžu přijít na to, kde nastavit češtinu. Pořád to mám pouze v angličtině. Dík za radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2014-04-13 17:50
Ahoj Jardo,
s verzí pro Symbian bohužel nemám žádnou zkušenost a ani k takové nemám přístup, takže bohužel neporadím. Třeba pomůže někdo ze čtenářů :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
jana
0 # jana 2014-04-20 10:47
dobrý den nevíte někdo jak se změní mapa na tam endomondo ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-11 16:04
Ahoj, nerozumím přesně dotazu, můžeš to nějak rozsvést?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jirka.m
0 # Jirka.m 2014-04-27 11:17
Ahoj, máte někdo zkušenost s měřením nastoupaných metrů??..mám na kole tachometr , který rovněž ukazuje nastoupané metry , ale obě naměřené hodnoty jsou velmi rozdílné, odchylka je desítky metrů , nekdy i 100m, endomondo ukazuje vždy více . díky za info
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-11 16:06
Ahoj, měření podle GPS nebylo nikdy přesné, třeba v turistické navigaci Locus se používá nějaký statistický model geoidu či co, aby to tak nějak odpovídalo, v Endomondu nic takového není, takže údaje stoupání/klesán í to chce brát u Endomonda s rezervou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jan
0 # Jan 2014-05-03 15:11
Prosim Vãs, ako sa nastavuje v Endomonde, hlasenie prejdenych kilometrov. Donedávna my to hlásilo každý prebehnutý kilometer, ale zrazu to prestalo hlasiť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-11 16:18
Ahoj, stačí jít do Settings -> Audio Settings -> a tam nastavit Audio Coach ON
Pak rozkliknout Standard Audio Coach -> Distance ON, Duration ON, popř. i další, pokud potřebuješ další informace od kouče.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kačka
0 # Kačka 2014-05-13 18:50
Možná už tady tento dotaz je, ale nemám čas to číst :(. Prosím o pomoc. Nainstalovala jsem si aplikaci Endomondo, mám Galaxy S3 mini. Chodím běhat a po uběhnutí chci sdílet na FB uběhnuté km a vždy mi to ukáže, že je toto cvičení již sdíleno, ale na profilu FB jej nemám. Prosím jak docíím toho abych měla na profilu? Jednou se mi to podařilo sdílet, víckrát ne.. Děkuji moc za radu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-14 02:57
Ahoj Kačko,
zkus navštívit web endomondo.com a tam nahoře v menu jít do Training a kliknout na konkrétní cvičení, tam je tlačítko Share a buď ti sdílení odtamtud půjde, nebo bude stejný problém. Pak je taky možnost na tom samém webu najet nad fotografii svého profilu vpravo nahoře, zvolit Settings a Connect a zkontrolovat, jestli je opravdu zaškrtlý Share to Timeline. A můžeš to zkusit i třeba odškrtnout a sdílet manuálně opět přes Training. Každopádně - mně to automaticky funguje, mělo by ti to jít taky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kačka
+1 # Kačka 2014-05-14 17:26
Děkuji moc za radu, teď už to snad bude fungovat :), kdyby ne určo se ozvu ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Verča
0 # Verča 2014-05-21 11:33
Ahoj,dá se prosím dopsat běh zpětně do tréninku na endomondo?
Děkuju :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-21 13:07
Ahoj, dá, a dokonce můžeš ručně doplnit trasu :)
Endomondo.com -> Training -> nahoře New Workout -> New workout with no route (bez zadání trasy) nebo Draw route for new workout (se zakreslením trasy, dá se snadno naklikat).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladimír
+1 # Vladimír 2014-05-27 13:14
Ahoj přátelé Endomondo :lol: Jsem nadšený co ta věc všechno umí. Mám ji na Iphone 5 a při troše inteligence jsou veškeré dotazy zbytečné. Funguje to naprosto skvěle. Jestli má někdo pocit, že existuje něco lepšího, nechť to používá. Sportujte a buťte heppy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Karolína
0 # Karolína 2014-05-27 14:48
Ahoj, potrebovala bych poradit, jak je mozne, ze v historii ubehnutych tras se mi ukazuje neco jineho po prihlaseni pres mail a neco jineho po prihlaseni pres google+. To jsem si jako vytvorila dva rozdilne ucty???Diky za info
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Karolína
0 # Karolína 2014-05-27 15:06
Ted jsem postoupila k tomu, ze mam jine trasy v mobilu a jine na webu. Je to mozne?? :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladimír
0 # Vladimír 2014-05-27 15:45
Nechápu proč si tím komplikuješ život. Ty nemáš mobil u sebe? Proč se na to musíš koukat přes mail?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-27 21:20
Ahoj, je to možný, že máš skutečně 2 různý účty. Já mám účet jeden a přihlašuju se někdy přes fb, někdy přes mail, a jde to, jen jsem pro mail samozřejmě nezakládal nový Endomondo a stejně tak přes FB. Když si u účtu, kterej je přes mail, nastavíš sdílení na FB, pak už by mělo fungovat i přihlašování přes FB, protože tím se ten FB účet spáruje s Endomondo účtem - pravděpodobně, tak si myslím, že to asi bude, ale už si to taky pořádně nepamatuju :)

Takže se v telefonu i na mobilu přihlaš stejným způsobem a ten jeden účet si nech a bude všechno snad dobrý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Markéta
0 # Markéta 2014-06-14 15:02
Ahoj, se starym telefonem se Symbianem se přenesla má cvičení v pohodě automaticky na můj účet na netu, teď mám jinej s Androidem a potřebuju k tomu vždy wifi, je to normální? Už jsem si kvůli tomu i zařídila "větší net", myslela jsem že to nedává mých původních 200 Mb, ale nepomohlo to. Stejně tak mi bez wifi nefunguje Whats up, tak jsem si říkala, jestli to nějak nesouvisí. Díky za radu :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladimír
0 # Vladimír 2014-06-14 17:48
Ahoj, s tím nemám zkušenost. Používám bez problémů Iphone 5.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-06-18 01:06
Ahoj, není to normální, ale kde je problém, to teda netuším. Já chodím běhat a opravdu na poli nechytám wi-fi, jezdím na kole všude možně, a mobilní internet nemám a spolehlivě měřím a zaznamenávám, takže to bude někde chyba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lenka
+1 # Lenka 2014-06-20 22:33
Ahoj, prosím kde najdu na webu endomondo/mobil u nasatvení hlasového hlášení uběhnutých km/prům.rychlos ti atd? Do sluchátek se mi nic neozvývá, tak možná jsem si to nensatavila, bohužel nevím jak. Děkuju moc za radu:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2014-06-24 10:27
Ahoj, je to v mobilu. Nastavení => Audio nastavení.
Tam nejdříve zapneš Audio kouče, potom vybereš Standardní audio kouč a nastavíš interval, jak často bude hlásit časy.
Je tam i několik dalších nastavení, ale ty už jsou vedlejší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martina
0 # Martina 2014-07-08 21:13
Jak si mám v mobilu nastavit ten GPS modul aby mi to ukazovalo km?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:44
To je individuální na každém mobilu, ale vesměs u všech Android telefonů to bývá Nastavení -> Poloha. A nebo nějaká rychlá lišta někde... zkus se podívat na internetu pro tvůj konkrétní telefon, jestli to nikde nenajdeš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tom
0 # Tom 2014-07-16 12:52
K ceně: 124Kč by šlo, ale momentálně mi to nabízí varianty: Měsíčně 85kč nebo Ročně: 689kč
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:45
Ať koukám na Google Play jak chci, tak vidím 124,99 Kč.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.endomondo.android.pro
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Adam
-1 # Adam 2014-07-22 12:34
Jezdím s MTB kolem po silnicích, občas nějaká polní cesta, ale žádnej extra terén. Jakej druh sportu zvolit? Silniční cyklistiku, sportovní cyklistiku?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:46
Ahoj Adame, já jezdím s MTB taky víc po silnici než v terénu (i když nerad :) ), druh sportu mám Mountain Biking - Horské kolo. Pak se nabízí možnost Cyklistika - doprava / transport (nevím, jak je to v české verzi, mám Endomondo anglicky)... a nebo jak říkáš. Ale řiď se citem, rozdíly ve výpočetních algoritmech budou stejně minimální.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana Gašparíková
0 # Jana Gašparíková 2014-08-05 15:18
je potrebný hrudný pás pri používaní endomondo? ako to vyhodnotí pulz ? mám sigmu hodiny s pásom ? ak je treba pás, môžem použiť hocijaký? ďakujem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:49
Ahoj, pás není potřeba. Ale měl by poskytovat další přesnější údaje. Jak to funguje, nevím, rozhodně to ale funguje i dle ohlasů na Endomondo obecně. Pulz to nějakým způsobem měří, možná je na to potřeba extra zařízení - nevím, nemám vyzkoušené.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucka
0 # lucka 2014-08-06 22:25
Dobrý den,
mám Samsung Galaxy ace 2 a vůbec mi to neměří. GPS mě najde ale tím jsem skončila. poradíte?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:50
Dobrý den, Lucko,
neporadím, chtělo by to více podrobností. Nicméně pokud bych si byl jistý funkčností GPS, zkusil bych aplikaci přeinstalovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zdenda
0 # Zdenda 2014-08-21 09:38
Ahoj, nějak se mi nedaří publikovat zaznamenanou trasu. Pokud ji nakreslím tak ano, ale existující trasu zveřejnit neumím. Dík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:52
Ahoj,
konkréntě u cyklistiky se mi zveřejnuje na FaceBook jak zaznamenaná, tak uložená (ručně kreslená) trasa, tak nevím, kde může být problém. U některých sportů to tak ale nefunguje, proč, kdo ví...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zdenda
0 # Zdenda 2014-08-29 15:46
Ahoj, děkuji, ale asi jsem špatně vysvětlil. Moje vybrané trasy nezveřejňuji na žádné sociální síti. Myslel jsem tratě zveřejněné na stránce Endomondo.com v Routes-horské kolo. Když trasu ručně edituji, tak ji dokážu zveřejnit, ale již ujetou a uloženou trasu nikoli. Možná mi software chce naznačit, že se nemám chlubit :sad:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-30 19:37
Tak to se obávám, že neporadím. Jedině se ještě podívat do nastavení Endomondo.com -> Settings -> Privacy :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana Cupalová
0 # Jana Cupalová 2014-08-23 13:51
Ahoj, měla bych dotaz. Chtěla bych sdílet na fb. Ale vůbec mi nejde nastavit Připojit a Sdílet... Když kliknu na Správa Facebook sdílení, stále se načítá... a nic.... Neměl by jste pro mě rady? Děkuji Jana
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:57
Ahoj Jano,
nejprve se přihlaš na Endomondo v moderním prohlížeči Google Chrome / Mozilla Firefox ideálně. Pak se v nové záložce přihlaš na FaceBook. V jiné záložce pak jdi zpět na Endomondo a zkus to znovu, třeba už to půjde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Blanka
0 # Blanka 2014-08-26 10:06
Ahoj, Endomondo používám od jara a poprala jsem se i s tím sdílením na FB. Nedávno se mi ještě na Timeline zobrazila mapka s ujetými nebo uběhnutými kilometry. Teď už se mi tam zobrazí jen graf s posledními aktivitami. Nejsem si vědoma, že bych někde něco měnila. Nevíte, co s tím?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 17:06
Ahoj Blanko,
já taky nic neměnil a ještě předevčírem jsem byl běhat a všechno bylo ok.
Všechno tohle zobrazení se odvíjí od nastavení v Endomondo.com -> Settings -> Privacy
Link tady https://www.endomondo.com/settings/privacy
Když tam budeš mít všude Public a problém přetrvá, tak už nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Blanka
0 # Blanka 2014-08-28 13:59
Díky, zřejmě je to opravdu tím. Koukám, že se dá nastavit zobrazení map u každého Workout jednotlivě. To jsem nevěděla. Změna mohla proběhnout s nějakou aktualizací. Mnohokrát děkuji za pomoc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Markéta
0 # Markéta 2014-08-27 16:30
Ahoj, mám nastavený Endomondo, hlavně ho pužívám při běhu a na jízdě na kole. Mám problém, že mi to ukazuje pouze čas a splálené kalorie, ale ty jsou také nereálné. Vše ostatní je nulové. Nevím v čem mám chybu. Prosím o radu. Děkuji Markéta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 17:07
Pokud to neukazuje trasu a s tím související věci (rychlost), tak zřejmě nefunguje GPS - zapnout a počkat na "GPS OK" hlášku v levém dolním rohu. Snad je chyba jen v téhle drobnosti :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Eva
0 # Eva 2014-08-30 16:56
Ahoj, v mobilu mám nainstalovaný endomondo (Samsung) a v historii se mi normálně zobrazí moje běhání, ale když si najedu na stránky tak tam vůbec nic není a ani mi to nejdde nasdílet třeba na FB...tak nevím co dělám špatně, díky za radu Eva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
+1 # Tomáš Janeček 2014-08-30 19:36
Ahoj, pravděpodobně máš 2 různé Endomondo profily a na webu se přihlašuješ na jiný, než na který jsi přihlášená v aplikaci. Zkus to ověřit a popř. napravit :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Mirek
0 # Mirek 2014-09-22 10:53
Ahoj, nedovedete poradit, jak do trasy začlenit fotografie?
Myslím tím při běhu něco vyfotit a aby se to pak na trase zaznamenalo v tom místě, kde to bylo
vyfoceno? Neznáte nějakou aplikaci, která takto funguje (zaznamená uběhnuté kilometry, čas,
vyfotí něco na trase, kde to i lokalizuje do mapy a zároveň lze poslouchat i hudbu?
Pokud jsem vypátral, tak to umí snad jen Sportstracker
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-09-22 18:13
S tím bohužel neporadím, nic než Endomondo nepoužívám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Mirek
0 # Mirek 2014-09-22 11:04
P.S. umět by to měl i Runkeeper, ale tem mi na mém Samsung Galaxy ace zaznamená z 10ti fotekk třeba jen dvě
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
žanet
0 # žanet 2014-10-01 20:46
dobrý den...jsou nějake hodinky jako třeba Gear fit které by s aplik.Endomondo spolupracovaly? Mám Samsung S5 a jit s ním běhat je trochu otravné... Díky za info...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-10-03 00:01
Dobrý den, nevím o tom. Většinou je potřeba hodinky stejně spárovat s telefonem, protože hodinky nemají vestavěné všechny potřebné moduly, ale třeba se pletu a hodinky s GPS existují - problém jsem moc nezkoumal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzka
0 # Zuzka 2014-10-02 22:08
Měla jsem problém, který je zde již zodpovězen. Chci poděkovat za všechny na jejichž dotazy jsi odpověděl a vyjádřit uznání za to že se tématu věnuješ i rok po tom co jsi zveřejnil článek, v dnešní době to není běžné. Děkuju :lol: :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-10-03 00:02
Díky :) jsem rád za každou odezvu na článek i za počet spokojených čtenářů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Antonín
0 # Antonín 2014-11-14 23:04
Prosím o radu jak dostat Endomondo v češtině. Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-11-14 23:28
Ahoj,
Endomondo je automaticky v jazyce telefonu. Pokud máš telefon česky, neměl by být problém. Aspoň u Androidu to tak je, u ostatních systémů nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Michal F.
0 # Michal F. 2014-11-26 20:15
Ahoj, jsem asi tupoň, ale jak muzu využívat endomondo při plavání? Telefon v baglu na suchu a něco do vody na ruce?

Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:34
Ahoj, to netuším ani já. Na ruku existují náramky a hodinky, ale ty mají krokoměr nebo GPS. Jestli je něco takovýho i do vody, to opravdu nevím.
Minimálně si ale můžeš zaznamenávat do endomonda zpětně ručně, kolik jsi kdy za jak dlouho uplaval.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Oskar
-1 # Oskar 2014-12-17 10:31
Mám nainstalovanou aplikaci endomondo, běhám a vždy cca po 26 minutách se aplikace vypne a tak navím, kolik jsem uběhl.?.Oskar
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:34
To vypadá na nedostatek operační paměti RAM v telefonu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Raddys
0 # Raddys 2014-12-19 14:36
Cau, umí endomondo vyskove metry, na kole se to docela hodí. Díky Raddys
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:35
Ahoj, umí, ale jen s využitím GPS a GPS bývá u nadmořské výšky docela nepřesná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Milan
0 # Milan 2015-01-04 12:15
Ahoj jak dostanu audio coach do češtiny mluví to jazyky různých zemí,ale né česky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:36
Ahoj, nevím, jestli to vůbec jde, sám využívám při běhání audio coache v angličtině. Řešení jsem se snažil najít, všude jsou zmínky o Svox Iveta Czech, jak ji ale do Endomonda implementovat, bohužel nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucasik
0 # lucasik 2015-01-12 23:49
Ahoj,nemam vela skusenosti s aplikaciami na mobil,preto sa chcem informovat ako predlzit vyrz baterie - staci spustit appku a vypnut dispplay)?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Milan
0 # Milan 2015-01-13 07:45
Ahoj,přesně tak zapni aplikaci neb. endomondo a vypni display,aplikac e běží normálně dál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lucka
-1 # Lucka 2015-01-18 21:08
Ahoj. Chci se zeptat,píše mi to GPS zakázána???? Taky jestli jde audio kouč do češtiny? A jestli jde aby mi hlásilo kolik mám uběhnuto?? Děkuji za odpověď
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:37
Když je GPS zakázána, musíš si ji v systému povolit, kde přesně záleží na typu verze systému, ale hledej v nastavení :)
O českém audio coachovi nevím. Anglicky ale umí uběhnuté kilometry (i metry), rychlost a čas hlásit dobře :) Řešení češtiny jsem se snažil najít, všude jsou zmínky o Svox Iveta Czech, jak ji ale do Endomonda implementovat, bohužel nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Patrik
0 # Patrik 2015-01-21 14:38
Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s propojením endomonda a FB. Já se trápím už druhý den s tím, abych přidal aplikaci do oddílu fitness, kde by se započítávalo cvičení do grafu. Normálně vše nasdílím z mobilu na FB, to problém není..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:38
Osobně mám endomondo propojené s FB, ale v profilu ji v žádném oddílu taky nemám. Jestli to jde, nevím, je to už méně důležitá funkčnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Svatopluk Dresler
0 # Svatopluk Dresler 2015-01-25 10:47
Ahoj,
asi před dvěma týdny jsem si nainstaloval endomondo a zaznamenával denní dávky chůze. Včechno fungovalo i při propojení na net a na FB. Předevčírem mi při chůzi najednou telefon zkolaboval. Znovu jsem jej nahodil, ale už se mi nepodařilo navázat na tento trenink, takže jsem jej spustil znovu a nevšimul jsem si, že běží jen čas, ale už ne vzdálenosti, ani záznamy na mapě a od té doby už to tak zůstalo. Odinstaloval jsem aplikaci a nainstaloval znovu, ale pořád se mi zaznamenává jen čas a nic jiného. Hledal jsem všude v nastavení aplikace i telefonu, ale nic nepomáhá. Co s tím?v622d
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:39
To vypadá na problém s GPS modulem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Svatopluk Dresler
0 # Svatopluk Dresler 2015-01-25 10:52
Cituji MIchal:
Ahoj, mám problém asi po třech dnech bezproblémového používání mi při běhání vypadl mobil (HTC DESIRE) a od té doby mi nezaznamenává trasu ani vzdálenost. Provedl jsem přeinstalaci a stále nic. Zkusil jsem nainstalovat SportsTracker a ten trasu a km ikdyž blbě zaznamenává. Umíte mi někdo prosím poradit.
Díky

Poslal jsem předchozí příspěvek a později při pročítání dřívjěích jsem si teprve všimnul, že stejný problém se tady už objevil dříve - viz citace.
Nemůže někdo pomoct?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Rosta68
0 # Rosta68 2015-01-25 21:37
Ahoj Tomáši.
nevím, jak nastavit komentář např. uběhnutého kola do češtiny /komentář je v angličtině/ V nastavení tam není možnost ČJ, stáhl jsem si do mobilu Svox Classic, pak Svox Iveta Czech, ale nevím, jak to synchronizovat, aby Endomondo komentovalo česky. je to možné? Poradíš?
Díky.
P.S. Jsem pouhý uživatel nikoliv "ajťák", je mně 60 let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:43
Ahoj, bohužel neporadím. Sám mám audio coache v angličtině a angličtina mi nevadí, takže jsem to nikdy ani neřešil. Řešení jsem se snažil najít, všude jsou zmínky o Svox Iveta Czech, jak ji ale do Endomonda implementovat, bohužel nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Láďa
0 # Láďa 2015-08-29 10:54
Problém je v podpoře svox jazyku, nejak se to vyvojařum nechce přidat do aplikace... Propořte likem příspěvky na fóru podpory a doufat že si toho všimnou...
https://support.endomondo.com/hc/en-us/search?utf8=%E2%9C%93&query=czech&commit=Vyhled%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
anna
0 # anna 2015-02-08 14:29
ako zrusit ziadost o priatelostvo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-18 14:27
To bohužel nevím a nemám možnost vyzkoušet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Otakar Šebek
0 # Otakar Šebek 2015-02-18 12:48
mám velkouz prosbu, potřebuji poradit, jdu běhat, zapnu aplikaci endomondo, běží mě to 25:59 min a pak se vypne. Co mám špatně nastavené? /tel huawei G6-U10.Díky za radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-18 14:27
To nevypadá jako záležitost nastavení, leda, že by byl v aplikaci bug a prostě to na některých telefonech takhle zlobilo, nebo Android aplikaci ukončuje z důvodu nedostatku RAM.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
V.Kovářová
0 # V.Kovářová 2015-02-26 09:31
Ahoj, prosím o radu. Nikde jsem se nedočetla, zda Endomondo funguje i offline. Jestli stačí zapnout GPS a běžet. Když ji zapnu zaznamenává se pouze čas, nikoliv délka trasy.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
+1 # Tomáš Janeček 2015-02-26 12:20
Ahoj, funguje offline - jinak bych jej ani nepoužíval.
Stačí zapnout GPS, pak ale přichází důležitá část, kterou jsi vynechala - počkat, až se GPS připojí (podle typu telefonu může trvat 10 sekund až 5 minut), dole vlevo se objeví hláška GPS OK a pak můžeš běžet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kv. Pašek
0 # Kv. Pašek 2015-03-04 14:26
Nazdar Tomáši. Prosím o radu. Endomondo používám už asi rok, postupně se učím a zdá se že zdárně. Jsem spokojen.
Problém: asi před dvěma týdny jsem u PC na něco kliknul a v PC se mi na stránce " https://www.endomondo.com/workouts/user/15044095 " objevila polština. Ať dělám,co dělám, nemůžu se jí zbavit. I když v profilu do "země" nastavím "czechy".
V mobilu i na tabletu mám češtinu. Lze s tím v PC něco dělat?
Děkuji a buď zdráv. Květoš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-03-04 15:42
Ahoj, tak to vůbec netuším. Endomondo k tomu říká: "The app follow the general language settings of your phone. If the language in the Endomondo app doesn't change when you change the language of the phone, please try to logout of the app, delete the app, re-install the app and login again." To ti ale asi nepomůže. Ještě mě napadá v profilu https://www.endomondo.com/settings/account zkusit nastavit zemi na Czech Republic, jestli nemáš, další nápady ale nemám. To bych musel vědět, kam jsi kliknul, abys to přepnul do aktuálního stavu :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Iva
0 # Iva 2015-04-06 22:52
Dobrý den Tomáši, ráda bych Vás požádala o radu. Po aktualizaci na verzi 11.0 vidím v historii cvičení v sekci okruhy tři sloupce km, čas a tempo, přičemž čas a tempo jsou v podstatě stejné údaje jen v jiném formátu. V předchozí verzi jsem měla v sekci okruhy km, čas a mezičas. Nevíte, zda je možné nějak tam ten mezičas zase dostat? Moc děkuji. Iva
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-07 00:57
Dobrý den,
mám pocit, že s tím nic nejde udělat, je to holt negativní změna v Endomondu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš
0 # Tomáš 2015-04-19 12:49
Ahoj mám nainstalované endomondo ale vůbec mi tam neukazuje kilometry jen čas co stím mám dělat?? Díky :roll:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-19 20:42
Kliknout na některý z polí, třeba ten čas, kalorie nebo cokoliv, a zobrazí se výběr toho, co chceš na hlavní stránce zobrazovat u údaje :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš
-1 # Tomáš 2015-04-19 22:19
To vím, ale GPS mi nechce zaměřit polohu když běžím, zaměří ji jen když sem delší dobu na místě.Co s tím mám dělat ???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-20 00:29
Počkat na místě nebo pořídit telefon, který má lepší GPS (podpora ruskejch/čínske jch satelitů apod.).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomas
0 # Tomas 2015-04-19 17:20
Zdravim, prosim, funkce hlaseni cascasu po kilometrech je dostupna jen u placene verze?

Diky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-19 20:43
Je i u free, aspoň na Windows Phone verzi Endomonda, ale řada nastavení je zamčená (např. interval mezi hlášeními apod.). Android telefon už nemám, tak to s jistotou nemůžu říct, ale myslím, že je to tam stejně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomas
0 # Tomas 2015-04-20 00:00
aha, díky za odpoved, mne to na androidu prave nejde, v nastaveni se nedostanu do toho standart audio kouc, kde by se to melo nastavit, pise ze musim mit plnou verzi, ale vim o lidech, kteri s free verzi hlaseni po km maji...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Radka K
0 # Radka K 2015-04-27 14:15
Endomondo se mi vypíná při běhu, nebo chůzi. Přerušení aplikace zjistím až při kontrole,pokud mi záleží na celém změření treninku, mám telefon(Huawei G630-U20, Android 4.3) v ruce a kontroluji, zda apka běží. Nemilé překvapení když po uběhnutí trasy nemám změřeno ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-27 14:33
Pokud nemáš plnou operační paměť, nedovedu si představit, čím by to mohlo být.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Radka K
0 # Radka K 2015-05-04 13:49
Aplikace se mi stále nepravidelně vypíná, paměť telefonu je volná. Ranní trénink běhám stále stejnou trasu a k přerušení měření dochází vždy na jiném místě.Mohlo by pomoci odinstalování a zas nainstalování aplikace?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-05-04 18:20
Za pokus to stojí :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
jarek
0 # jarek 2015-05-04 10:24
Zdravím, potřebuji poradit. Nemužu se připojit na fcb někde me to. Píse mi to něco autentizace nelze navázat. Tak bych prosil o nějakou radu . Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-05-04 18:21
Ahoj, to bude zřejmě špatné heslo nebo přihlašovací jméno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
jarel
0 # jarel 2015-05-04 10:42
tohle to mě to píše když se chci připojit na fcb -Endomondo nebyl oprávněn připojit k Facebook accoun

děkuji za rady co s tím
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-05-04 18:21
Viz moje odpověď výše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kaspinka
0 # Kaspinka 2015-05-22 08:45
Endo se nějak změnilo a nejdou sdílet workouty:( Nebo jsem to ještě nenašla, ale když kliknu na workout, není zde tlačítko share. Můžete mi poradit kde ho hledat?Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-05-22 16:31
Změnili design, ale funkčně se nic nezměnilo. Po rozkliknutí workoutu na webu se vlevo nahoře (alespoň mě) objeví ikona Facebooku, takže stačí kliknout a už se sdílí. Já mám ale sdílení nastavení automaticky, což si můžeš nastavit taky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jan Šmerda
0 # Jan Šmerda 2015-05-23 22:07
Dobrý den,
měl bych otázečku. Začali jsme s kamarádem nedávno používat Endomondo, dnes jsme byli spolu venku a měřil jsem pouze já. Na PC jsem ho potom v měření označil. Mám tam ale pouze, že jsem tam byl sním, ale jemu se kilometry nepřidaly a nepřidala se mu ani trasa na profil. Jde to nějak nastavit aby mu to fungovalo a měl na profilu taky přidané měření včetně statistik?

Díky za odpověď
Jan Šmerda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Monika
+1 # Monika 2015-06-05 20:50
Zdravím :) !

Prosím o radu. Sdílení aktivit na FB mám nastaveno automaticky, ale bohužel jsem si poslední aktivitu na FB na Timeline smazala, a když ji chci sdílet znovu, tak to píše, že to je již nasdíleno (píše to i v mobilu, i na netu). Zkoušela jsem se dívat i do záznamu aktivit (jak je psáno v návodu), ale tam ta aktivita také není, přitom na Endomondu je, jen prostě nejde znovu sdílet. Nevíte někdo, co s tím :( ?
A taky nechápu, když k aktivitě připojím fotku, tak jednou se mi zobrazila i na FB, ale u dalších aktivit je zobrazená jen v Endomondu a na FB ne, achjo :D !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Roman
0 # Roman 2015-06-06 20:11
Zdravím, jak zajedu stejnou trasu vytvořenou v "My Routes", aby se mi tam objevily časy.Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Roman
0 # Roman 2015-06-07 15:29
Tak už jsem to tady našel. Trasy přidávat přes "link to route". Díky Zuzaně :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Radoslav
0 # Radoslav 2015-06-07 11:31
Ahoj, prosím o radu, využívám Endomondo jen v telefonu, ale po včerejší aktualizaci došlo k vymazání historie. Můžete mi prosím poradit? Díky. R
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lin
0 # Lin 2015-06-29 23:58
Ahoj, Endomondo používám už měsíc a největší spokojenost. Mám jen dotaz ohledně zadávání trasy ručně. Můj mobil je Samsung, tedy Android, používám zatím základní verzi Endomonda. Už dvakrát se mi ale stalo, že se mi mobil vybil a já zbytek doběhla. Zkoušela jsem trasu doupravit v endomondo.com, protože se zaznamenala jen část, bohužel mi to ale nejde. Jde tam pouze zadat trasa nová. Běžela jsem třeba přes duny nebo les, zpátky stejnou cestou, tam se mi cesta zaznamenala a zpět už ne, mobil se vybil a už cestu nezazanamenával a já bych chtěla znát celkový počet km.Nevíte jak to udělat? Kdyby šlo jen o trasu po cestách a silnicích tak to najdu a trasu zadám ručně ale takhle... :( Děkuju Lin
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Sady
0 # Sady 2015-07-10 08:31
Zdar děcka,
mám dotaz ohledně tréninkového plánu. Při nastavování nemohu najít jak vybrat druh sportu - z 80% běhám, ale když chci nastavit tréninkový plán např.na kolo, nebo něco jiného, vůbec mi to tu možnost nenabídne.

děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Maceska85
0 # Maceska85 2015-07-10 12:49
Ahoj, mám na tebe taky jeden dotaz ohledně téhle app, a to, zda se dá nějak synchronizovat s kalendářem Google? Nebo udělat export (CSV), který bych si pak do kalendáře nahrála?
Díky, Maceska :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Syrda
0 # Syrda 2015-07-11 13:42
Dobrý den, neustále mi to vypadává, vydrží to tak max.3min. Na LG, Sony to fungovalo bezchybně, nyní na Samsungu to zlobí. Děkuji za případnou radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Antonio
0 # Antonio 2015-07-16 23:21
Ahoj, chtěl bych se zeptat, na co je v Endomonu posuvník s logem?
Předem díky
Antonio
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
eva
0 # eva 2015-07-17 17:05
Prosím o radu. Stáhla jsem si endomondo free a po zakoupení nového mobilu Samsung galaxy a3 když mám napsáno že jsem upgradovala na premium. To je placené a to nechci. Znovu jsem instalovala endomondo free a mám to pořád. Prosím co s tím???? Eva
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana
0 # Jana 2015-07-20 09:23
Prosba o radu
Růné sportovní aplikace používám již velmi dlouho. Vždy jsem měla nastaveno v mobilu Endomondo + jeden další (Sportester, Noom Cardiotrainer apod.). Při výměně posledního telefonu jsem se rozhodla používat pouze Endomondo a ejhle.. Myslím, že se to stalo po větší aktualizaci ( mám Sony Xperia něco)- po zapnutí Endomonda, přesto že se GPS je OK se mi spustí čas, ale cca 1/2 hodiny se neměří trasa. Prohledávala jsem všeliká možná nastavení, ale nenašla. Včera jsem si nainstalovala opět Cardiotraner a měří v pohodě od počátku běhu. Raději bych ale používala Endomondo. Poradíte někdo? Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Denis
+1 # Denis 2015-07-21 08:18
Dobrý den, mám dotaz jak změním email na přihlášení do endomondo.Nedáv no jsem si ho po dlouhé době stáhnul a když dám přihlásit přes fcb tak mi napíše autentizace selhala.Předem děkuji za odpoveď Denis.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Daniela
0 # Daniela 2015-08-07 17:31
Ahojda, Edu mám od začátku srpna a nejsem asi úplně zdatný uživatel. Telefon tvrdí, že se můj tréning sdílel na FB a nikde nic. Dle článku jsem si překontrolovala nastavení i na FB, načetl se i rok 2014, ale letošní srpen bez záznamu. V telefoním Edovi to mám a na FB nic. :-( V telefonu jsem změnila nastavení v soukromí "budoucí trénigy" na "přátelé". Snad to bude tím a zpětně se to zveřejní?! Nebo to nejde a mám smůlu? A v článku je soukromí nejdříve "public" a v další větě "friends" nebo tak, to jsem nepochopila. Tak jak, please. :-) :-) Jen se chci pochlubit, když jsem celý život říkala, že nebudu běhat. :-D Díky za odpověď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vašejk
0 # Vašejk 2015-08-12 09:17
Ahoj, mohl by mi nkdo prosím pomoc? Mám Samsung a používám v Androidu Edomondo. Funguje super, ale mám problém nebo možná špatně používám telefon. Pokaždé, když zapnu Endomondo a chci v telfonu použít cokoli jiného, (někdo mi zavolá, požiju foťák v telefonu, napíšu sms) Endomondo se mi přeruší.
To se stává běžně u androidu? Kamarád má Nokii - tedy windows, sice Endomondo v angličtině, ale může běžně dál používat ostatní možnosti včetně map v telefonu.

Moc díky za jakoukoli odpověď nebo info.

Vašek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Iva
0 # Iva 2015-08-30 11:58
Někdy se mi nasdílí na FB jen slepá mapa. Sice trasa je vyznačená, ale bez vesnic či měst, kterými jsem jela. Čím to může být? Na PC i v mobilu v endu vše OK, jen to nasdílení zlobí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Libor
0 # Libor 2015-09-15 10:41
Ahoj, povedlo se mi nechtěně vymazat jeden docela povedený běh. Je tomu 3 cca dny, bylo to v zahraničí, běžel jsem bez mobilních dat a následně běh aktualizoval přes Wifi. Běh se mi v Endomondu objevil 2x, proto jsem chtěl jeden vymazat a smazali se mi jedním kliknutím bohužel oba. Proto se chci zeptat, jsou tyhle vymazaná data někde přístupná k obnovení? Tím mám na mysli jestli existuje v Endomondu něco jako koš u emailu, kde se data ještě po nějakou krátkou dobu uchovávají a jdou vytáhnout zpět. Pokud má někdo s tím zkušenost a poradí mi, budu mu moc vděčen. Díky Libor
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Gábi
0 # Gábi 2015-10-25 21:30
Dobrý den, mám dotaz. Používám aplikaci dva dny. Po doběhnutí se mi zobrazí trénink včetně všech údajů,ale pak se mi nezobrazuje pořádně v historii. Když zadám dnes, trénink tam není, když zadám týden, zobrazí se, ale nejde otevřít a zároveň není propsaný na webu. Včerejší ranní trénink se mi načetl odpoledne a dnešní ranní trénink se mi stále nedá otevřít a ani se mi nezobrazuje na webu. Můžete někdo poradit.
Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Ondra
0 # Ondra 2016-01-27 19:15
Ahoj,
potreboval bych poradit jak vypnout zaznam trasy, kdyz delam nejakou workout. Je to docela trapné, aby to měřilo pozici když hraju treba squash. Chci jen merit tepovou frekvenci a cas. Vim ze bych mohl natvrdo vypnout GPS, ale bylo by to hodne otravne porad vypinat a zapinat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Roman
0 # Roman 2016-01-31 17:02
Asi vypnou v nastavení Endomonda lokalizaci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
gavunek
0 # gavunek 2016-02-02 21:17
Zdravím, píšete že ve versi PRO lze nastavit počítadlo- kroků
Mám versi Premium , ale přesto jsem krokoměr nenašel - jak na to ??
díky za odpověď
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Petra
0 # Petra 2016-02-08 10:20
Dobrý den, endomondo je super, ale když jsem udělala výzvu a pozvala kamarádky tak nám to tam nenaskočilo, kolik jsme toho kdo nachodily...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
voplatek
0 # voplatek 2016-02-09 21:15
Ahoj Tomáši,
prosím o radu. Nikdy jsem s Endomondem neměl problém, ale teď, když chci přidat po tréningu své přátele ze seznamu, kteří se mnou trénovali, tak mi to přidá jen některé. Mám telefon Samsung Galaxy Core Prime LTE. Díky za radu. P.S. Na webu není problém s přidáním.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Katka
0 # Katka 2016-03-22 11:57
Ahoj mám dostaz...nasdíl ela jsem si trénink na FB...nechtěně jsem ho ale na FB odstranila. Ted se trénink v endomondo tváří stále jako sdílenej a nemohu ho na FB nasdílet znova..nevíte co s tím? Děkuji Katka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
RadkaL23
0 # RadkaL23 2016-06-28 23:11
Ahoj, mám ten samý problém. Nejde mi sdílet na Facebook. Ani v nastavení Facebooku jsem to nenašla. Nic nefunguje. Už na to někdo přišel... Radka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Horníková
-1 # Marta Horníková 2016-04-11 21:58
Ahoj, dnes jsem šla s kamarádkou stejnou trasu. Na koci ona 24 km, já 19,5 km. Ona převýšení 900m já jen 600m. Kde hledat problém? Ona Android, já IOS.
Poradíš mi?
D9ky. Marta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Markéta
0 # Markéta 2016-05-18 17:36
ahoj, chci se zeptat, používám endomondo hlavně kvůli turistice a jsem s ním spokojená, ale stala se mi ta věc, že jsem ho zapomněla vypnout, sedla do auta a uvědomila si to asi po pěti minutách, takže tam mám samozřejmě natrasovaný a celkově zaznamenaný i to auto. Dá se to z toho nějak vyhodit? Zkoušela jsem všechno možný, ale nepřišla jsem na to. :(
Moc díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Ivana
0 # Ivana 2016-06-13 15:44
Ahoj.
Používám endomondo od roku 2015, neplacenou verzi. Teď si chci přidat do přátel dceru, která si endomondo naistalovala teprve před týdnem. Ale nedaří se mi to. Vyhledám ji jako friends, ale není tam nabídka přidat do přátel. Prosím o radu, jak na to? Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kateřina
0 # Kateřina 2016-07-05 21:29
ahoj, potřebovala bych radu. Používám endomondo na běhání, ale nejde mi sdílet výsledky na Facebook. Vždy mi to napíše že "autentizace selhala".. už jsem prošla vše v nastavení, ale nemůžu na to přijít. děkuji!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
PePaXY
0 # PePaXY 2016-09-04 19:31
Chtěl bych to používat jen pro záznam pěší trasy. Jak to uložit po dokončení trasy. Když jsem klepl na ukončení záznamu, předpokládal jsem, že se objeví nějaké okénko pro název trasy a uložení, ale nic se nestalo. Myslel jse, tedy, že se to uložilo automaticky, a tak jsem apku ukončil. Později po skončených domácích pracech jsem si to chtěl prohlédnout, ale po zapnutí apky se mi tam jen zobrazila zpráva Omlouváme se, připojení k Endomondo se nezdařilo. Tak teď nevím, co s tím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Hanka
0 # Hanka 2017-01-26 11:52
Prosím o radu, mám pořád GPS v Endomondu vypnutou. V telefonu nastavení vše funguje, ale neměří mi to km. Už jsem aplikaci zkoušela znovu nainstalovat a pořád to stejné.
Díky za info
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzana
0 # Zuzana 2017-02-27 14:10
Zdravím, prosím neví někdo zda endomondo v základní neplacené verzi umí počítat tep, když budu mít hrudní pás? Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Ondrej
0 # Ondrej 2017-02-28 07:26
Ahoj, ano umí. Stačí si pas sparovat v nastavení přes heart rate sekci. Je důležité aby pas nebyl zároveň připojen k jiné aplikaci v telefonu. Pak ti ve statistice bude ukazovat vše stejně jako rychlost ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Dagmar
0 # Dagmar 2017-03-01 15:47
Zdravím a mám nováčkovský dotaz: Při cvičení na eliptickém trenažéru mi endomondo měří pouze čas a spálené kalorie. Já bych chtěla i vzdálenost. :-) Lze to? Telefon jsme měla upevněný normálně na ruce. Je nutné ještě nějaké propojení se strojem? Díky za odpověď. DT
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martin
0 # Martin 2017-04-01 17:09
Čavko mám iPhone 5.neviete poradiť ako nadstavym češtinu do menu endomonda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kateřina
0 # Kateřina 2017-06-08 22:58
Ahoj, jak vymazu nektere treninky? Diky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Veronika
0 # Veronika 2017-07-11 21:08
Prosim vás,dá se nějak vrátit ke starší verzi endomonda?Nová aktualizace pro me není...Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lenka
0 # Lenka 2017-09-22 11:44
Ahoj, prosím, nevíte, jak smažu člověka z přátel? Nemůžu na to přijít :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
gavunek
0 # gavunek 2017-09-22 13:59
klikni do menu, vyber Friends, vyber si toho konkrérního přítele, rozklikni si ho a vpravo nahoře se obejví REMOVE FRIEND, klik na to a je fuč :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
http://yo.io
0 # http://yo.io 2018-02-20 03:56
Keep this going please, great job!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
dywidendy
0 # dywidendy 2018-02-20 11:32
My programmer is trying to convince me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the costs.
But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on several websites
for about a year and am concerned about switching to another
platform. I have heard excellent things about
blogengine.net. Is there a way I can import
all my wordpress content into it? Any help would be greatly appreciated!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
apteka
0 # apteka 2018-02-20 12:04
Hi there to all, how is everything, I think every one is getting
more from this web site, and your views are nice in support of
new people.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
http://www.cpmow.ru/
0 # http://www.cpmow.ru/ 2018-03-07 06:42
It's very easy to find out any matter on web as
compared to books, as I found this piece of writing at this site.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jani
0 # Jani 2018-03-08 18:02
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak změnit v aplikaci iPhone nastavení z mil na km? Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
seo service provider
0 # seo service provider 2018-03-15 04:47
Hopefully you might be using twitter to have the word out about your business.
For example if I were a chiropractor in Naples Florida and wanted to
target people searching for rest from lumbar pain rather than just having words
on my own site such as Naples Chiropractor that is too
general, I would utilize keyword tool and try to find 3-5 word keyword phrases
linked to lower back pain for example lumbar pain treatment methods or treatment methods for back pain or alternative treating back injuries.
However it can be punished for linking to bad sites, including link farms.


Look into my webpage: seo
service provider
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
TyreeChief
0 # TyreeChief 2018-03-20 16:27
I have checked your blog and i have found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google, but there is a tool that can help
you to create 100% unique content, search for;
boorfe's tips unlimited content
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
www.ligafoto.ru
0 # www.ligafoto.ru 2018-03-30 19:43
Greetings! Quick question that's totally off topic. Do you
know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when viewing from my
iphone4. I'm trying to find a template or plugin that might be able to fix this issue.
If you have any suggestions, please share. Thanks!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavel
0 # Pavel 2018-04-08 09:49
Ahoj Tomasi,
proc mi endomondo na pulmaratonu nameri 25km? Po posledni aktualizaci se mi vzdy predbiha!!!
Diky za odpoved
Pavel
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
5 sporting goods
0 # 5 sporting goods 2018-04-10 20:26
Great blog! Is your theme custom made or did you download it
from somewhere? A theme like yours with a few
simple adjustements would really make my blog stand out.
Please let me know where you got your theme. Appreciate it
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Anita
0 # Anita 2018-04-14 16:05
Ahoj, lze na endomondu dodatečně editovat zaznamenanou trasu?
GPS mně totiž někdy při startu připojí v jiném místě než se nacházím. trasa je potom zkreslená, neboť se připočítají i km, které nebyly ujety. Jde mi o to, zda by se nedala zakreslená trasa na mapě "uchopit" a přesunout na správné místo. Je to vina mobilu, který mám a družice ze které se připojuje.
Díky za případnou radu. Ať se daří. :-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
real education blog
0 # real education blog 2018-05-17 12:06
You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually something that I think I
would never understand. It seems too complex and extremely broad for me.
I'm looking forward for your next post, I will try to get the
hang of it!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
99Jai
0 # 99Jai 2018-07-30 00:45
I can see that your page probably doesn't have much
traffic. Your articles are interesting, you only need
more new readers. I know a method that can cause a
viral effect on your website. Search in google: dracko's tricks make your content go viral
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Honza
0 # Honza 2018-08-20 14:35
poslední dobou mi Endomondo ukazuje pouze čas. Přestalo měřit vzdálenost, kilometry zůstávají na . GPS je v mobilu XPeria zapnuté, všechno jako dřív - ale přestalo měřit vzdálenost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
online betting app
0 # online betting app 2018-09-29 19:46
I like the helpful info you provide in your articles.
I will bookmark your blog and check again here frequently.
I'm quite certain I will learn lots of new stuff right here!

Best of luck for the next!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss
0 # 918kiss 2018-09-30 09:40
Diane puttman is hoping purely from my own observation. Just stick using online casino games nonstop.
First thing you get it done to insert the money you are selecting in the machine.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
More suggestions
0 # More suggestions 2018-10-04 20:56
I've read several good stuff here. Certainly value
bookmarking for revisiting. I wonder how much attempt you place to create this kind of fantastic informative web site.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 windows 7
0 # scr888 windows 7 2018-10-04 22:28
Could possibly still play another round but the treatment depends on the prize of the combination. The huge cash prizes
comparable to the fascinating thrill. When you win, you
win by chance and possess lose, you lose by chance.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Ongoing
0 # Ongoing 2018-10-06 09:39
Hey there! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
Is it hard to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick.
I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where to begin. Do you have any
points or suggestions? Cheers
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
our Website
0 # our Website 2018-10-07 21:58
Hello! I could have sworn I've been to this blog before but after browsing through some of the post
I realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely delighted I found it and I'll be book-marking and
checking back often!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Moved Here
0 # Moved Here 2018-10-08 15:32
Hi there! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many months of hard work due to no back up.
Do you have any methods to stop hackers?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
speakingtree.in
0 # speakingtree.in 2018-10-08 17:18
It's an amazing article designed for all the online people; they will get
benefit from it I am sure.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex11 login
0 # rollex11 login 2018-10-09 02:03
Last notes: Don't generate too many links for a time out of
the same Personal pc. Try it, you will not
guilt. There are associated with important issues, one should take care.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8
0 # 3win8 2018-10-11 23:06
Great goods from you, man. I've consider your stuff prior
to and you are simply too fantastic. I really like what you've received here,
certainly like what you're stating and the way in which in which you
are saying it. You're making it enjoyable and you continue to take care of to stay
it smart. I cant wait to read much more from you. That is really a wonderful website.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss
0 # 918kiss 2018-10-12 21:10
Think long game, and you will not go as well much wrong.
The best a site is going to obtain more sales is with all the help of more traffic.
So give them some useful information how they
use.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m rollex11
0 # m rollex11 2018-10-15 09:02
There will be no one there to prevent your hand and make
things higher. Good knowledge can prevent you from making a big big mistake.

A late sleep in order to be just as welcomed as any other rehabilitation.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
buzzfeed.com
0 # buzzfeed.com 2018-10-16 05:07
It's remarkable in favor of me to have a web site,
which is valuable in support of my knowledge. thanks admin
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
His explanation
0 # His explanation 2018-10-17 04:48
Hi there, I found your blog by means of Google even as searching for a related subject, your
site came up, it seems to be good. I've bookmarked it in my google bookmarks.

Hello there, just was aware of your weblog thru Google, and located that it is truly informative.

I'm going to be careful for brussels. I will appreciate should you proceed this in future.
Lots of other people shall be benefited out of your writing.
Cheers!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss trick
0 # 918kiss trick 2018-10-17 04:49
However, this is my opinion based on past life experiences.
Publishers notice when an author writes for highly publicized and popular websites.
You should have precisely described 'H1' tag on each your web pages.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 ios apk
0 # 3win8 ios apk 2018-10-17 11:34
Hello to every one, the contents existing at this web page are in fact
remarkable for people experience, well, keep up the nice
work fellows.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
official Statement
0 # official Statement 2018-10-17 12:06
What's up, this weekend is fastidious in support of me, as this moment i am
reading this fantastic informative paragraph here at my house.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33
0 # ntc33 2018-10-17 13:14
It's remarkable to go to see this web site and reading the views of all mates on the topic
of this article, while I am also zealous of getting knowledge.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
playboy casino
0 # playboy casino 2018-10-17 15:14
Hey, I think your site might be having browser compatibility issues.
When I look at your website in Opera, it looks fine but when opening in Internet Explorer,
it has some overlapping. I just wanted to give you
a quick heads up! Other then that, terrific blog!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino
0 # mega casino 2018-10-17 19:08
This model works but wish to to learn about how to
take traffic to the website. Guess what happens that caption could choose to be?
They will return for another enjoyable get.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88
0 # lpe88 2018-10-17 23:02
A website link on the squeeze page can all of them
to apply for on your opt in form. With that you can build a user length.
Get a eye-dropping page modeled on your clinic and watch how business goes up.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex11 download
0 # rollex11 download 2018-10-17 23:15
Heya i'm for the first time here. I came across this board and I in finding
It truly helpful & it helped me out a lot. I hope to present something back and help others such as you helped me.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
on Front page
0 # on Front page 2018-10-18 01:48
My brother recommended I might like this website.
He was totally right. This post truly made my day.
You can not imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live casino gambling
0 # live casino gambling 2018-10-18 15:40
Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your web
site is wonderful, let alone the content!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex11 download
0 # rollex11 download 2018-10-18 17:31
Often go as well as read the articles you write.
There are many gurus in the industry that may you with SEO.
Support with SEO and permits people uncover you through a simple search
of the internet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-10-18 20:27
There are practically many people doing this and Making
a good living for a long time. Yes, it is, but if you don't, then you must run with true have until you develop money.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 apk
0 # 3win8 apk 2018-10-18 21:12
Fastidious respond in return of this query with
real arguments and describing all regarding that.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 apk
0 # 3win8 apk 2018-10-21 18:00
I am sure this piece of writing has touched all the internet visitors, its really really
nice article on building up new website.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 download
0 # scr888 download 2018-10-22 02:57
They have the ability to sum it up an entire article
that can also stimulate emotion or provoke an answer.

One of the most popular social networking sites is MySpace.
You can use trivia questions if require to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 png
0 # scr888 png 2018-10-23 12:29
We read with our mind and employ our imagination to paint the setting of the
detective thriller we are reading. That is, as long as you follow it.
Here's an excellent quote that expresses magnificence of diversity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
casino action
0 # casino action 2018-10-23 13:05
They are the professionals and know all about designs and codes approaches to make a webpage look really slick.

An individual doing it for fun or you making cash out of blogging?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 casino
0 # 3win8 casino 2018-10-23 13:19
With this type of profile, you need lots of interactive article content.
Not just a person write good content, or in order to publish this.

Search engine crawler will see weblog as another page.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
BestLilly
0 # BestLilly 2018-10-24 00:24
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic,
you can earn additional bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 slot
0 # ace333 slot 2018-10-24 02:45
How you make the most of those opportunity is entirely to you.

Another way is to pay a visit to one among the companies offering the full option. For this to work,
'word' your links perfectly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
playboy casino
0 # playboy casino 2018-10-24 03:15
Take the wet label and stuff it in your collecting log. Your head,
chest or body in general may feel lighter as well as your mood, too.
Dreams are symbolic messages from our inner mental faculties.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
www.B2bsaude.net
0 # www.B2bsaude.net 2018-10-24 06:41
Hola! I've been following your blog for a long
time now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from Kingwood Tx!
Just wanted to mention keep up the excellent job!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
www.dict.cc
0 # www.dict.cc 2018-10-24 07:45
Greetings from California! I'm bored to tears at work so I decided to browse your site on my iphone during lunch break.
I really like the info you present here and can't wait to
take a look when I get home. I'm amazed at how quick your blog loaded on my phone
.. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, good blog!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
SCR 888
0 # SCR 888 2018-10-24 17:29
It is perfect time to make some plans for the long run and it's time to be happy.
I've learn this submit and if I may I want
to counsel you some attention-grabb ing issues or advice.
Maybe you can write subsequent articles relating to this article.

I want to read more things about it!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Www.google.de
0 # Www.google.de 2018-10-24 17:53
I think the admin of this web site is actually working hard in favor of his
website, as here every data is quality based information.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 apk
0 # 3win8 apk 2018-10-24 19:11
Customers like these and motors do additionally. After all, that's less that doctor needs to pump
inside. Because you took the time discover your mistakes and FIX your mistakes instead of just IGNORING them.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino
0 # mega casino 2018-10-25 00:08
There are the ways to obtain traffic. So how
do you ensure website attract good traffic? If you give good content
the reader really won't care when you have a run-on sentence.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
nbc schedule changes
0 # nbc schedule changes 2018-10-25 07:31
Make sure you've got your website here anyone won't get much targeted!
Remember you will need to be visible with regard to remembered.
Look for the low numbers in local amount of searches.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918k
0 # 918k 2018-10-25 17:37
If you convince them that the other parent is a jerk, they'll adopt your
attitude just so you'll agree to them. What good for one neighborhood
is very therapeutic for the many other. Which actions help effect the split
up?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
a knockout post
0 # a knockout post 2018-10-25 20:21
Please let me know if you're looking for a author for your
weblog. You have some really great articles and I believe I would be a good asset.

If you ever want to take some of the load off, I'd absolutely love to
write some content for your blog in exchange for a
link back to mine. Please send me an email if interested.
Thanks!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m.2 drive slot
0 # m.2 drive slot 2018-10-25 22:32
Everything is very open with a really clear description of the issues.
It was really informative. Your site is very useful.
Thank you for sharing!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk download
0 # ace333 apk download 2018-10-26 08:25
A good web designer should treat a text as
a person interface. You can start while using free marketing
tools like a blog or social media tools like twitter.
Your fun profile isn't meant to be serious after
all.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
online poker jobs
0 # online poker jobs 2018-10-26 09:39
Then, whenever you are writing your content, oodles of flab .
to include these . In order various other things clear to you, let me define first
what is SEO.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live poker feeds
0 # live poker feeds 2018-10-26 12:22
This article will assist the internet visitors for setting up new weblog or even a weblog from start to
end.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucky palace casino
0 # lucky palace casino 2018-10-26 12:35
Duplicate content and boring content for consumer. Writing a blog post sometimes requires few researches to do
so. In this article, you will learn a few do's and don'ts for writers
and readers alike.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
slot mobile benin
0 # slot mobile benin 2018-10-26 12:51
So give them some useful information that they could use.

If they have a website with good quality content, after that you should consider linking together.
Going to help much specially for competitive keywords.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
4dpredict
0 # 4dpredict 2018-10-26 20:13
These casinos offer you the enjoyment of the games
while playing price. It is factual that this concept seems simple
to be true. So find a table or slots game that you like and start playing!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88 apk
0 # lpe88 apk 2018-10-27 09:22
Do you have a spam issue on this website; I also am a blogger,
and I was curious about your situation; many of us have developed some
nice procedures and we are looking to trade
techniques with other folks, be sure to shoot me an email if interested.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
BestMozelle
0 # BestMozelle 2018-10-27 14:49
I have noticed you don't monetize your site, don't
waste your traffic, you can earn extra bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type
of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
filein wordpress
0 # filein wordpress 2018-10-28 01:09
If designing and making use of codes is daunting to you, you shouldn't be
dismayed, help is at grip. We can't compete with big sites or grab a good position for your
popular keywords as amazingly well.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
GuillermoJuicy
0 # GuillermoJuicy 2018-10-28 04:20
Hi. I see that you don't update your page
too often. I know that writing posts is time consuming and boring.
But did you know that there is a tool that allows you to create
new posts using existing content (from article directories
or other pages from your niche)? And it does it very well.

The new articles are high quality and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
vendee live 22/11
0 # vendee live 22/11 2018-10-28 07:21
Well, there is a method for you to go about promoting your prodcuts
online without having a website. Indicates that that simply first few sites within the results get all the traffic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m.scr888.com pc
0 # m.scr888.com pc 2018-10-28 23:57
Remember you will need to be visible turn out to be remembered.
Just a person paid recycle online doesn't mean it's mandatory.

Most important submitter gets credit recycle online.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 apk
0 # mega888 apk 2018-10-29 00:38
I'm extremely inspired along with your writing abilities as smartly as with the layout for your weblog.
Is this a paid subject matter or did you modify it yourself?

Either way keep up the nice high quality writing, it is rare to look a nice
blog like this one these days..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
online casino zeus 3
0 # online casino zeus 3 2018-10-29 01:16
Visitors are people who are interested using what you are selling.
C.Never put blatant sales copy in any of your profiles. You are able to go is not classic black color or try using very dark shades of
grey.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 login
0 # sky777 login 2018-10-29 01:24
Include little extras such as being a tiny bandage, a removed food label or
classroom stickers. The problem with Headline tags is that the text is very large and it leaves a leaves an automatic line
break underneath.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
www.cafemom.com
0 # www.cafemom.com 2018-10-29 05:15
I am sure this piece of writing has touched all the internet
visitors, its really really nice post on building up new weblog.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777
0 # sky777 2018-10-29 08:07
In addition, they can also reduce the page ranking.
She has about 280,000 page views from 82 pieces of content, fairly good page view average!

Going support you much specially for competitive keywords.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Www.Twitpic.com
0 # Www.Twitpic.com 2018-10-29 11:04
Do you have a spam issue on this site; I also am a blogger,
and I was curious about your situation; we have developed some nice practices and we are looking to exchange solutions with other folks, please shoot me an email if interested.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
www.search.com
0 # www.search.com 2018-10-29 19:37
Wow, this post is nice, my younger sister is analyzing these kinds of things, therefore I am going
to let know her.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Go To This Site
0 # Go To This Site 2018-10-29 20:53
Heya i'm for the first time here. I came across this board and I find It truly
useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and aid others
like you helped me.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Click Webpage
0 # Click Webpage 2018-10-29 21:33
If you want to get a great deal from this paragraph then you have
to apply such strategies to your won blog.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
wideinfo.org
0 # wideinfo.org 2018-10-30 01:59
I think the admin of this web page is in fact working hard in favor of his
site, for the reason that here every information is quality
based data.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
read the Article
0 # read the Article 2018-10-30 17:19
Wonderful work! That is the kind of info that are supposed to be shared across the net.

Disgrace on Google for no longer positioning this put up higher!

Come on over and visit my web site . Thank you =)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
BestHalina
0 # BestHalina 2018-10-31 04:29
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type
of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's
tips monetize your website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
RosalieJuicy
0 # RosalieJuicy 2018-10-31 06:06
Hi. I see that you don't update your website
too often. I know that writing articles is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows you to create new posts using
existing content (from article directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new articles are
high quality and pass the copyscape test. Search in google and
try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 pro hack
0 # scr888 pro hack 2018-10-31 23:59
They are out the doorway and each and every have be concerned about them, right?
For many, it could be be the ideal choice for creating gaining
interest youthful appeal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
BestGerman
0 # BestGerman 2018-11-01 00:16
I have noticed you don't monetize your website, don't waste your traffic,
you can earn extra cash every month. You can use the best
adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
profile2504
0 # profile2504 2018-11-01 16:23
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://www.guysconnected.com/images/photos/1226/87/96ba2f5358f1e6e5428ccccf.jpg
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
web hosting youtube
0 # web hosting youtube 2018-11-01 18:02
A new highlight within the TFSI folks are the new 1.8-liter engine, available for the Sedan and the Avant.

It is defiantly an attention grabber and close friends would in order to give it a
experiment with.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk download
0 # ace333 apk download 2018-11-01 20:02
It has been the #1 most innovative product for home based business
final results. This data was required to rank web pages.
My name was replaced with someone else's name and links were
removed.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 test id
0 # joker123 test id 2018-11-01 23:08
What's up, its fastidious piece of writing concerning media print, we all understand media is a great source of
facts.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 casino
0 # sky777 casino 2018-11-02 05:57
Helpful info. Fortunate me I found your site by chance, and I'm stunned why this
twist of fate didn't came about in advance!

I bookmarked it.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
LillyJuicy
0 # LillyJuicy 2018-11-02 07:55
Hello. I see that you don't update your website too often. I know that
writing posts is time consuming and boring. But did you know that there is a tool
that allows you to create new articles using existing content (from article directories or other blogs from your niche)?
And it does it very well. The new posts are high
quality and pass the copyscape test. Search in google and try:
miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3w8
0 # 3w8 2018-11-02 09:42
Choosing fort color likewise very crucial in creating a superb website.
This is extremely good method of getting initial traffic
towards your site. Titles are is to consume places search look for
keywords.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk
0 # ace333 apk 2018-11-02 19:41
You must have input if the output is able to super-please degree.

Gives information that solves a dilemma or
describes a product. Web design is not to be confused with web development.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino slots
0 # mega casino slots 2018-11-02 23:02
Tell the listeners how your daughter has
evolved or grown since she met her groom.

Tell your audience how you felt when she mentioned
she what food was in love and thought he was one.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22
0 # live22 2018-11-03 03:25
What you have to do is to exhibit this card wherever you decide to.

Nonetheless this fantastic romantic story comes out that glues you with a television allocate.
You can revive your passion for every another.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 apk
0 # joker123 apk 2018-11-03 06:12
This is the same goal anyone could have for really customers.

Perhaps the way you present the product page. You can do have reviews, how-to's,
websites and technical specifications.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss
0 # 918kiss 2018-11-03 07:28
It is the best time to make some plans for the future and
it's time to be happy. I have read this post and if I could I want to
suggest you some interesting things or suggestions.
Maybe you can write next articles referring to this article.

I want to read even more things about it!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33 login
0 # ntc33 login 2018-11-03 08:16
Quality posts is the secret to interest the users to visit the site, that's what this web page is providing.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
online casino
0 # online casino 2018-11-03 12:46
Hello! I could have sworn I've been to your blog before but after looking at many of the posts I realized it's new to me.
Anyways, I'm certainly delighted I stumbled upon it and
I'll be book-marking it and checking back often!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
jokers fun casino
0 # jokers fun casino 2018-11-03 12:50
Hence keep reading for some guidance on ways to obtain your weight down your long key phrase.
Anything short of that would have cost him to away his reward entirely.
You can put the diaper cake as the table decoration.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 deposit
0 # scr888 deposit 2018-11-03 13:18
These No Limit Rules well teach you the right way to play and
beat. But the game is different also. Invite all your friends or search the internet for more friends
create.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino
0 # mega casino 2018-11-03 15:26
Thank you, I have just been looking for information approximately
this subject for a while and yours is the best I
have came upon till now. But, what concerning the bottom
line? Are you sure about the source?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
EmileJuicy
0 # EmileJuicy 2018-11-03 18:23
Hello. I see that you don't update your blog too often. I know that writing
articles is time consuming and boring. But did you know that there is a tool that allows you to create new posts using existing content (from article directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new articles are
unique and pass the copyscape test. Search in google and
try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mobile hybrid slot
0 # mobile hybrid slot 2018-11-04 07:24
It's really a nice and helpful piece of info. I am satisfied that you shared this useful information with
us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lf:1
0 # lf:1 2018-11-04 08:42
Nice blog, i like to refer you site to our website.
tq
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2018-11-04 12:23
It can be written by a friend, neighbour, relative, in addition to.
Can that they've learned guide their losses small. Paralyzed
from the waist down since birth he's now 33 and trains 3 times 1 week.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss apk free
0 # 918kiss apk free 2018-11-04 21:10
Link directories offer an uncomplicated way to get one way links to
your world-wide-web site. So try increase the status of operating costs to get more of these.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex11 login
0 # rollex11 login 2018-11-04 22:39
Hi, I do believe this is a great blog. I stumbledupon it ;) I am going
to return once again since i have book-marked it. Money and freedom is the greatest way to
change, may you be rich and continue to help others.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino
0 # mega casino 2018-11-06 23:19
Touche. Great arguments. Keep up the great spirit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
FawnJuicy
0 # FawnJuicy 2018-11-07 01:24
Hello. I see that you don't update your page too often. I know that writing articles is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows
you to create new articles using existing content (from article directories
or other pages from your niche)? And it does it very well.
The new posts are high quality and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace 333
0 # ace 333 2018-11-07 07:32
A motivating discussion is worth comment. I do think that you
need to publish more about this topic, it may not be a taboo subject but usually folks don't discuss such
issues. To the next! Best wishes!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33 download
0 # ntc33 download 2018-11-12 08:07
Link building is the biggest and most crucial locations of any search engine optimization campaign. Collect pictures of one's little one dressed to be a
nurse, a chef also known as a teacher.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 apk
0 # sky777 apk 2018-11-12 12:46
They are in effect my colleagues on the world. You can also check out blogs which have authority with your market and place
a thoughts. This is a traditional seek little models.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 download
0 # 3win8 download 2018-11-12 20:00
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added
I get four e-mails with the same comment.
Is there any way you can remove people from
that service? Bless you!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-11-13 10:47
If you want to get a great deal from this article then you
have to apply these methods to your won web site.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss
0 # 918kiss 2018-11-14 05:30
This game has one of the wheels with numbers on of which.
They tend to win and gain a lot of money without knowing anything
they have to discover the game. Knowing these myths
can allow you in avoiding them.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
pb
0 # pb 2018-11-15 05:49
Nevertheless is full proper market research.

More importantly always work to think numerous marketing processes to gain a great deal more exposure.
The layout of your website is very important.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 download
0 # sky777 download 2018-11-15 09:19
I’m not that much of a internet reader to be honest but your
blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to
come back in the future. Cheers
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
web hosting on azure
0 # web hosting on azure 2018-11-15 19:51
Just how many pages are on the device? Your title tag ought to unique, and keyword targeted to
every page on your website. At first glance it seemed a good way to make a quick buck.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2018-11-15 20:40
It's this natural behaviour which will boost your rankings.

Article marketing success doesn't happen over night. It just pays more.
in the short-term along with the long hurry. And just like in true to life sometimes they succeed.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88 apk
0 # lpe88 apk 2018-11-18 07:12
Busy easy to understand and absorb your main message speedily.
Link your keywords to internal pages of your site to boost your internal link significance.
Penguin Whacker is available on iTunes, and is actually very Free.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 download
0 # scr888 download 2018-11-18 13:40
Yes! Finally something about scr888 lucky palace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
BestKristina
0 # BestKristina 2018-11-18 15:35
I have noticed you don't monetize your website, don't
waste your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all
websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your
website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m ntc33
0 # m ntc33 2018-11-18 16:10
My relatives always say that I am killing my time here at net, except I
know I am getting know-how everyday by reading such nice posts.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
a333
0 # a333 2018-11-18 16:21
Good content while a user friendly interface are primary for one's
SEO perform. The online blogging industry has grown by extreme
measures in treat decade. The excuse for this is easy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 casino
0 # joker123 casino 2018-11-18 17:50
Thanks for a marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you can be a great author.I will remember to bookmark your
blog and will come back in the foreseeable future. I want to encourage that you continue your great
writing, have a nice morning!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino apk
0 # play8oy casino apk 2018-11-19 03:43
Search Engine Optimization sounds difficult to most.

Search engine optimization for your blog
can be a complicated process even for a seasoned web user or developer.
Kim has 392 fans and keeps them well entertained and
well-informed.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ocean king cheat app
0 # ocean king cheat app 2018-11-19 15:21
Hey there, You've done a great job. I will definitely digg it and personally suggest to my friends.
I am sure they will be benefited from this website.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33 download
0 # ntc33 download 2018-11-19 16:10
The problem most people have is bureau. We're talking about 400-600 conditions.that 's
one page! Potatoes contain a good amount of 'Vitamin C', when eaten along when using the skin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 online casino
0 # scr888 online casino 2018-11-20 02:06
The heart beats frantically and the voice starts
trembling. Be unsuitable man all of the wrong set up. Give time to decide on the colour,
style, cut, length and most especially THE Capital.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
seoul korea
0 # seoul korea 2018-11-20 04:06
Working with a blank document to use helps producing an outlet for your opinions on future
topics or content. Just be particular the men and women who you interview pertain for the market of your blog.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
JodiJuicy
0 # JodiJuicy 2018-11-20 12:33
Hi. I see that you don't update your website too
often. I know that writing content is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows you to create new posts using existing content (from article directories or other blogs from your niche)?
And it does it very well. The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 apk
0 # mega888 apk 2018-11-20 13:03
Saved as a favorite, I really like your web site!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
BestArcher
0 # BestArcher 2018-11-20 14:34
I have noticed you don't monetize your site, don't waste your traffic,
you can earn additional bucks every month. You can use the best adsense alternative
for any type of website (they approve all websites),
for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 logo
0 # sky777 logo 2018-11-20 16:03
First you can opt for article or content daily monetary service.

Companies - big and small, professionals and individuals are all in an auto.
They do not have any benefit from doing it.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ocean king game apk
0 # ocean king game apk 2018-11-20 17:46
It will be easy to generate more attention online if you can maintain your articles smaller.
Utilize this to your advantage - make use of your keywords as 'Alt'
tickets.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 download
0 # sky777 download 2018-11-21 02:10
I am really enjoying the theme/design of your site.

Do you ever run into any web browser compatibility problems?
A number of my blog readers have complained about my website not operating correctly in Explorer but looks great in Safari.
Do you have any ideas to help fix this problem?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr 888
0 # scr 888 2018-11-21 03:20
By trustworthy, it doesn't only mean someone who won't swindle your money.

If this happens you can have to deposit more money or abandon the bonus strategy.
That means you will get same fascinating pleasure in comparitively less amount.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 hack
0 # scr888 hack 2018-11-21 06:51
SEO usually takes some time, because figure out take a little while to rank
you. Your website or sales page is while selling happens,
NOT involving above models. This is where nine out of ten traffic
works.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
j123
0 # j123 2018-11-21 15:53
It extremely important to maintain your customer's trust when you
create a presentation. You forget what you are currently saying,
you embarrassed. Generally there is an advantage that flows through heaven and this planet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
BestJunior
0 # BestJunior 2018-11-21 18:39
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic,
you can earn extra cash every month. You can use the best adsense alternative for any
type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 apk
0 # 3win8 apk 2018-11-21 21:59
It's a pity you don't have a donate button! I'd most certainly donate to this fantastic blog!
I guess for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account.
I look forward to new updates and will share this blog with my Facebook group.
Talk soon!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
DannJuicy
0 # DannJuicy 2018-11-22 03:49
Hello. I see that you don't update your website too often. I
know that writing posts is boring and time consuming.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing content (from article directories or
other blogs from your niche)? And it does it very well.
The new articles are unique and pass the copyscape test.

Search in google and try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ocean king ducale
0 # ocean king ducale 2018-11-22 10:27
You have to accept the simple fact many of
one's trades will not work information about.

How often an individual completed a task to the better of
your ability but feel cheated should you be not complimented?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr 888 apk
0 # scr 888 apk 2018-11-22 11:16
For the reason that first impression is very important, you
need to act confidently. May we all have( dignity, honor
and praise) for the lord. There are a handful relationships which usually similar
using a fairy tale story.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 apk
0 # joker123 apk 2018-11-22 19:41
When I initially commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each
time a comment is added I get several e-mails
with the same comment. Is there any way you can remove people from that service?
Cheers!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
BestKerrie
0 # BestKerrie 2018-11-22 20:23
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional
bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info
simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
nbc outsourced
0 # nbc outsourced 2018-11-22 22:54
Do not place false ads on blogs or websites about Google Ads with links attached.

Therefore, buy a subject a person really like, and are savvy, to your
first world wide web site.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m.2 slot vs ssd
0 # m.2 slot vs ssd 2018-11-23 07:26
If you implement this with hundreds of keywords, you can easily acquire a good
Page rank. If you might have videos then it can turn out to
be of a tremendous help for marketing is going to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918 kiss
0 # 918 kiss 2018-11-23 12:42
Within guests . you need to add your keyword composition. In addition, they
can also lessen page rating. You need content end up being describe your business or
society properly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ocean king d vessel
0 # ocean king d vessel 2018-11-23 15:58
Generally People does not have lot of my time for so.

You'll be able to to generate more attention online a person's can maintain your articles fast.
Truly - I cannot find any drawbacks to commenting.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
PattyJuicy
0 # PattyJuicy 2018-11-23 17:38
Hello. I see that you don't update your blog too often. I
know that writing posts is time consuming and boring.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing
content (from article directories or other websites from your niche)?

And it does it very well. The new articles are high quality and pass the
copyscape test. Search in google and try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
SEO
0 # SEO 2018-11-24 21:05
I have read so many posts concerning the blogger lovers however this
post is actually a nice post, keep it up.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
download w casino
0 # download w casino 2018-11-25 02:55
Paralyzed from the waist down since birth he's now 33 and trains 3 times 1 week.
The Church become irritating as true for the One we follow.

Check with the firm as well as dress engineer.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m&c sloten
0 # m&c sloten 2018-11-25 04:57
You need to link your site content to other older related post,
3 posts at minimum, 10 links at maximum. However, not all articles
supply you with the information they promise. Everyone after that first submission is automatically disqualified.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918 kiss
0 # 918 kiss 2018-11-25 07:06
The widow kept demanding last wore the judge down until
he gave her justice. Instead, just laugh, tease him or ignore his behavior.
Ask the dealer if hes offering any style of guarantee for car.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
AurelioJuicy
0 # AurelioJuicy 2018-11-25 10:06
Hello. I see that you don't update your site too often. I
know that writing posts is boring and time consuming. But
did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing content (from article directories or
other websites from your niche)? And it does it very well.
The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex11 download
0 # rollex11 download 2018-11-25 20:51
Adsense can air ads directly associated your website
content. Always remember that at the final of time content rules.
A blog organises your information effortlessly for choose
the number of visitors.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 download
0 # scr888 download 2018-11-26 00:45
You just need to look at all the news papers every day and it's clear to discover
how important images are perhaps. In this article, you will be taught a few do's and don'ts for writers and readers common.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2018-11-26 00:46
You definitely before, Digg is an exceptional source of crowd-sourcing.

There are still some motors like google that make use of the meta-tags for
search engine rankings. Keep a watchful eye on your
customer opinions.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex11 login
0 # rollex11 login 2018-11-26 03:55
The factor you ought to do is advertise your content and
every form feasible. Make your web page speak volumes about your authority
in your chosen location.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 apk
0 # joker123 apk 2018-11-26 04:26
The final blog marketing tip is to work to generally
be famous with your own most appropriate. Switching
from one advice to before i forget- nothing
but a mere waste electricity and function.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 download
0 # ace333 download 2018-11-26 04:43
Very descriptive blog, I loved that bit. Will there be
a part 2?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino slots
0 # mega casino slots 2018-11-26 07:53
A blog organises your information effortlessly for lower than replacement the number of visitors.

Unfortunately, it sometimes really is hard to make a sale.
Keep it light and simple, as you're telling a friend
a floor.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace 333
0 # ace 333 2018-11-26 10:02
Start writing small articles about stuff relating to your opt-in internet page.
More satisfied visitors you have, the declined sales you will get.
Know something about a person and love to talk?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rolex 115 fucile
0 # rolex 115 fucile 2018-11-26 13:29
They see how you are handling things, when they understand that that is the
way full it. Does the employees answer your concerns knowledgeably
and helpfully? Then There is just about Martin Luther King, Jr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-11-26 16:30
But that ended up being.) And I took in $900 a month. Nobody is telling you when to check sleep and
when to upward in the morning. What do you need to to say about it then?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 zip download
0 # scr888 zip download 2018-11-26 20:36
Always wear clothing to have complete idea of your look.
Ask the dealer if she is offering any sort of guarantee for the automobile.
If you have, try to look sexier and more pleasing.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mobile slot machine
0 # mobile slot machine 2018-11-26 21:20
It's a good exercise and the great method of
your period. Paralyzed from the waist down since birth he's now 33 and trains 3
times a week. Often, you will find them being used in exhibitions.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8
0 # 3win8 2018-11-26 21:43
For the reason that the admin of this website is working, no hesitation very shortly it will be renowned, due to
its quality contents.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 casino
0 # 3win8 casino 2018-11-27 00:03
On the additional hand, creating articles, it is often good removed a clean page
at reach. That being said, superior people who really do hate to craft.
What can it means by "content may be the king"?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 free credit
0 # joker123 free credit 2018-11-27 04:00
Full purpose of one's page through using retain visitors on web page.
Make sure that you do all task though, i simply.e.
send him your link text, and order his.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky casino v1
0 # sky casino v1 2018-11-27 04:34
He caught my attention, told me stuff I needed study or wanted to learn, and kept my attention the actual day book.
If you could change showcase something better on AC what will
it be exactly why?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88
0 # lpe88 2018-11-27 10:07
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to far added agreeable from you! By the way,
how can we communicate?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live 22
0 # live 22 2018-11-27 12:24
Or, at least a associated with click-throughs that
heighten the potential risk of a sale made.
When begin to explore for a niche for your business you should start with something a person can know.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk download
0 # ace333 apk download 2018-11-27 17:41
This design is spectacular! You certainly know how to keep a
reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Excellent job.
I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it.

Too cool!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Glinda
0 # Glinda 2018-11-27 22:16
The color red evokes strong emotions from people, both negative and guaranteed.
Tile prices vary from style to manufacturer so you should budget and so.
Two of the favorite patterns were the "chevron" and "sunburst motif".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
playboy casino
0 # playboy casino 2018-11-28 10:17
Hi there! I could have sworn I've been to this blog before but after going through many of
the articles I realized it's new to me. Anyways, I'm certainly
happy I discovered it and I'll be bookmarking it and checking back often!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
RenaldoJuicy
0 # RenaldoJuicy 2018-11-28 20:09
Hi. I see that you don't update your site too often. I know that
writing content is time consuming and boring. But did you know that there is a tool
that allows you to create new posts using existing content (from article directories or other
pages from your niche)? And it does it very well. The new posts are unique and pass the copyscape
test. Search in google and try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m.2 slot b
0 # m.2 slot b 2018-11-29 02:41
This design is wicked! You definitely know how to keep a reader amused.
Between your wit and your videos, I was almost moved to start my
own blog (well, almost...HaHa!) Excellent job. I really enjoyed what
you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22
0 # live22 2018-11-29 06:19
Hi, I do believe this is an excellent site. I stumbledupon it ;)
I am going to revisit yet again since I bookmarked
it. Money and freedom is the greatest way to change, may you
be rich and continue to help others.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 slot
0 # 3win8 slot 2018-11-29 17:54
Heya just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the images aren't loading correctly.
I'm not sure why but I think its a linking issue. I've tried it in two different browsers and
both show the same outcome.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucky palace casino
0 # lucky palace casino 2018-11-29 21:36
Obtain have reviews, how-to's, websites and
technical specifications. Purchase of course speed up this process with a certain amount of legitimate SEO methods.

Adsense can air ads directly connected with your website
content.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 download
0 # 3win8 download 2018-11-29 21:41
One belonging to the simplest ways to make cash with Squidoo is by using anchor backlinks
to your site. Another option is to put posts on forums relating to
your products. What do you need to to say about which?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
newtown ntc33
0 # newtown ntc33 2018-11-30 00:13
A large factor in improving your research rank is making sure you possess a strong mention. Seems like everyone
gets into your site writing games. Speak to your audience,
don't just be another "me too blogger".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
AaronJuicy
0 # AaronJuicy 2018-11-30 05:07
Hi. I see that you don't update your website too often. I know that writing content is time
consuming and boring. But did you know that there is a tool that allows
you to create new posts using existing content (from article directories or other
blogs from your niche)? And it does it very well. The new posts
are unique and pass the copyscape test. Search in google and
try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss download
0 # 918kiss download 2018-11-30 10:31
This tends players to carry on playing without
knowing that they lose much about their profit.

Sitting at your home, you may get the casino experience without investing some cash.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2018-11-30 10:54
Before we start, you need 3 things: A blog, commitment, and
good page rank. I was told that hundreds Received
about ten a day in all. The original book was
really published in 1944.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino
0 # mega casino 2018-11-30 21:48
It's enormous that you are getting thoughts from this piece of writing as well as from
our argument made at this time.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk download
0 # ace333 apk download 2018-11-30 22:05
You can make use these links for your reciprocal linking service.
You can sell your own product, for people who have one.
How often have you clicked on the web page and been startled by loud music or sound clips?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live 22388
0 # live 22388 2018-12-01 04:04
May possibly quite famous games and generally are one from the great spare-time
activities. There you can make friends and have to get told about online casino tips.
Girls gambling is dating back towards recent past.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr8888 games
0 # scr8888 games 2018-12-02 11:49
You can take help from automated programs to send these articles instead of doing so
manually. Keep trying new methods of marketing until experience found succeeds the ideal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
l88
0 # l88 2018-12-03 00:18
Test out your own reactions to a person first catch sight of.

When a person deciding what to market focus is also
required. So how do you ensure your blog attract good traffic?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 download free
0 # scr888 download free 2018-12-03 06:36
If she has ginger hair, choose pumpkins and hay or spices and autumn shades.

I'm assuming you have these conditions. These are people searching for you have
to give!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sun city joker 3win8
0 # sun city joker 3win8 2018-12-03 12:08
It is truly a great and useful piece of information.
I'm glad that you just shared this useful info with us. Please keep us up to date like this.

Thanks for sharing.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk download
0 # ace333 apk download 2018-12-04 02:59
Don't use small words either such as "Lol omg, today was fab" Men and
women is well-versed in the shortened words. Obviously the theme of this web
page was about trading currency trading.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega scr888
0 # mega scr888 2018-12-04 16:02
Just don't give up and keep going marketing because it will rewarding sooner or later.
Choose a column to the far exactly where banner or text
ads can air in between them. Don't just write a five paragraph article just
rambling.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
RichardJuicy
0 # RichardJuicy 2018-12-04 19:26
Hello. I see that you don't update your website too often. I know that writing content is time consuming and boring.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using
existing content (from article directories or other blogs
from your niche)? And it does it very well. The new posts are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss
0 # 918kiss 2018-12-04 21:52
Content that is keyword rich will bring more traffic that
Google and other search engines will send to you have to.

Nobody is telling you when to arrive at sleep and when to upward in the morning.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-12-05 14:57
Forum marketing is a well-known technique for ramping increase traffic.
She built a simple blog-based website offering valuable information on dating sites.
At first depending the major search engines won't cut
the mustard.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 casino
0 # sky777 casino 2018-12-06 04:33
All of this perfect for news which will do wonders for your SEO hard works.
In this article, you will gain details about a few do's and don'ts
for writers and readers equivalent. You want people to get to generally.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
shop design courses
0 # shop design courses 2018-12-07 05:41
Hi, i think that i saw you visited my blog thus i
came to return the want?.I'm attempting to in finding issues to enhance my website!I suppose
its ok to make use of a few of your concepts!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88 download apk
0 # lpe88 download apk 2018-12-07 07:17
This can an individual to uncover possible cloaking conditions may be taking destination.
There is a lot of reasons people today involved in affiliate marketing should get involved with commenting
on blogs.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
casino malaysia
0 # casino malaysia 2018-12-07 21:07
The landing page is absolutely crucial in order to make quick money online.
So try enhance the status of your web site to get more of these types of.
Fooling a search result is becoming harder.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918 kiss me
0 # 918 kiss me 2018-12-07 23:18
Begin to add some your ice ingredients and blend
on high. While one tip may operate on a particular day
or week, another tip may work better the other. Following these tips will
a person do really.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-12-08 08:22
Blogging demonstrates true commitment and passion to your industry that
you can't fake long-term. At the end, they could not get a desired result and achieve nothing.
Just make sure it is good, quality substances!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 problem
0 # scr888 problem 2018-12-09 01:18
In many instances is definitely only a small amount per post.
You need keywords on your page that are relevant to that of this search term.

The landing page is key in making serious cash.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
n33
0 # n33 2018-12-09 10:57
Link exchanging with other blogs which have in similar market as yours.
All search engine results are completely democratic.
Stop Words are words usually are not important to a search engine's search i.e.
and, if, on etc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22
0 # live22 2018-12-09 16:08
Good internal link can boost your search engine rated.
This is the same goal the for private personal customers. You can create endless dishes
just with one vegetable.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 casino
0 # joker123 casino 2018-12-09 17:32
Contests are another way that you effectively market
weblog. In this article, you will learn a few do's and don'ts for writers and readers equivalent.
But that was then.) And I absorbed $900 thirty day period.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr 888
0 # scr 888 2018-12-09 22:39
Take a from the vehicles that are near their parking lots; are they
nice cars or clunkers? Each and every always express appreciation for men and women pushing
us to make those changes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-12-09 23:09
May be draw in people like they attract people
to your booth in exhibits. Bachelors are always on the lookout to obtain perfect partner or want you to have fun with.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
MartinBig
0 # MartinBig 2018-12-10 06:42
Hello. I have checked your webzpravodaj.cz and i see
you've got some duplicate content so probably it is the reason that you don't
rank high in google. But you can fix this issue fast.

There is a tool that generates content like human, just search in google: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker casino
0 # joker casino 2018-12-10 09:51
The first date is the time when you are going to meet the individual for the first time.
Is that it something which your partner does dont you have?

Create produced a cigarette packet and asked her to smoke.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 apk
0 # live22 apk 2018-12-10 14:30
Remember this, big-name bloggers -- like various other blogger -- are
always grateful for solid, informative content.
Choosing fort color likewise very important in creating a good website.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 slot
0 # 3win8 slot 2018-12-10 19:11
Hey there! Would you mind if I share your blog with my myspace group?
There's a lot of people that I think would really appreciate your
content. Please let me know. Many thanks
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex 11
0 # rollex 11 2018-12-10 21:24
Start letting earth knows about you way before your publish.
This is just a short explanation in the you will go to cover.it should reinforce, or support, the headline.
So, what have going to place in its pages?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-12-11 09:20
Another good way would be to venture to coin exhibitions or festivals.
Perhaps let yourself get out of shape and are frightened you'll never get lower
back? Have you read anything good or anything at each and every one?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
GenesisBig
0 # GenesisBig 2018-12-11 10:06
Hi. I have checked your webzpravodaj.cz and i see you've got some
duplicate content so probably it is the reason that you don't rank
high in google. But you can fix this issue fast. There is a
tool that rewrites articles like human, just search in google: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 original
0 # scr888 original 2018-12-11 15:41
Google LOVES pages that are tightly related the search terms.

You just need to register, mostly for free, and is actually always instantaneous.
Backlinks are links pointing back to a website using sites.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino
0 # mega casino 2018-12-11 18:38
Using mind to take care of the right balance of keyword density plus readability and good content.
Don't you need to be among the many cool little kids? The truth is,
it is anything to your state of the website.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918 kiss
0 # 918 kiss 2018-12-11 21:28
SEO may be the acronym for search engine optimisation. There are
many complex issues a getting a flood of visitors to your site.
Blogs are another way to have quality, inbound links coming on your path.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky casino join
0 # sky casino join 2018-12-11 21:49
You just have to know your budget, so you will know the items
which you provide. Doubt and fear will destroy just
about the best laid out plans. Research - good research is significant to buying a reliable dress.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-12-11 22:37
hi!,I love your writing very much! proportion we communicate extra approximately your post on AOL?

I need an expert in this house to solve my
problem. Maybe that's you! Taking a look ahead to peer you.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 mod apk
0 # mega888 mod apk 2018-12-12 00:57
In addition, they can also reduce the page ranking # 1. Offer
a link to much more . while posting the article and traffic will
flow through the url. All major motors crawls these
Directories over and over again.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-12-12 03:26
Some people simply in order to write regarding their hobby.
This is where you your "by-line", how people can reach you to acquire more information. Lack of relevant information makes merely redundant.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live casino88
0 # live casino88 2018-12-12 06:48
Go on the Google search page, type any keyword and hit enter.
It is simple to do right and takes little while.

Getting a good page rank is tough and getting a 3
- 4 can take a associated with time to achieve.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss
0 # 918kiss 2018-12-12 08:25
Thanks for another informative blog. Where else could
I am getting that type of information written in such an ideal
manner? I have a undertaking that I am simply now
working on, and I have been at the glance out for such info.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex 11
0 # rollex 11 2018-12-12 09:27
After looking over a number of the blog articles on your blog, I honestly appreciate your
technique of blogging. I bookmarked it to my bookmark website
list and will be checking back soon. Take a look at my web site too and tell me how you feel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8
0 # 3win8 2018-12-12 16:29
Basically you are saying-really quickly-what you may
very well tell someone. Your visitors really need
to be proven to learn regarding your product of as well as be entertained on your part.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
roulette game
0 # roulette game 2018-12-13 06:59
Give people something of worth for free and show that you give good content
with no charge. Make good content that can have them there for a long time.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918Kiss online
0 # 918Kiss online 2018-12-13 08:35
I am regular visitor, how are you everybody? This post posted at
this web site is in fact pleasant.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-12-13 09:47
Choosing fort color likewise very important in creating
a good website. The publicity, advertising in this particular case, that you put
with your blog behaves profitable purposes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
SenaidaBig
0 # SenaidaBig 2018-12-13 10:24
Hi. I have checked your webzpravodaj.cz and i see you've got some duplicate content so probably it is the reason that
you don't rank high in google. But you can fix this issue fast.

There is a tool that generates content like human, just search in google: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 apk
0 # joker123 apk 2018-12-13 14:38
They have the ability to sum it up an entire article which will also stimulate emotion or provoke an answer.
If you have internet access a regarding these applications will be
for sale online.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex11 login
0 # rollex11 login 2018-12-13 23:03
Should not buy goods just just look suitable.

They didn't inform me at consider that this a capability.

Your working atmosphere also concerns a lot in building your self.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m&m slot machine
0 # m&m slot machine 2018-12-14 00:10
Or rename your 'download' folder as 'download-cheap-web-templates'.
I would recommend creating your page out of some WordPress
page. In order to dollars with a blog you need find an interest you enjoy first.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss
0 # 918kiss 2018-12-14 09:20
So put your own unique spin on ones content. You
can develop good content by working on the particular sphere of
the website. Michael Jordan didn't shoot slam dunks the period he
discovered a basketball.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk download
0 # ace333 apk download 2018-12-14 10:03
I do not know if it's just me or if perhaps everyone else
experiencing issues with your site. It seems like some of the text in your posts are running off the screen. Can someone else please provide feedback and let me know if this
is happening to them as well? This may be a problem with my internet browser because I've
had this happen before. Many thanks
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss
0 # 918kiss 2018-12-14 10:35
Hi there I am so thrilled I found your blog, I really found you by
mistake, while I was researching on Aol for something else, Anyways
I am here now and would just like to say thank you for a fantastic post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I
don't have time to go through it all at the minute but I
have bookmarked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back
to read a great deal more, Please do keep up the great job.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
playboy casino
0 # playboy casino 2018-12-14 10:50
Google Webmaster Guidelines is to try and learn the rights and wrongs of search engine optimization. Consistency can be in respect of several when it comes to
website. I introduce you to Google Webmaster Guidelines.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky casino food
0 # sky casino food 2018-12-14 12:59
It may seem like there are lots of new articles directories popping up
every shift. These sites will an individual rank upper.

This could be a good page keep a lock of hair on.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss window 7
0 # 918kiss window 7 2018-12-14 16:50
They should carry out the small things which make life interesting and romantic.
Of course, your ads always be geared towards
creating biggest impact thinkable. Is not anything bad, just just a little goofy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Loreen
0 # Loreen 2018-12-15 21:49
This can be in the way of artwork, a bit furniture or a
television. One of the most asked questions is why is it called "Art Deco".

Almost all new homes are meant with vaulted or tray ceilings.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33 download
0 # ntc33 download 2018-12-16 02:41
Gaining credibility and ranking for that blog is a long drawn process.
But don't think of buying anything that promises in assisting you products and are
money in 20 or 40 or 60 situations.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
check 4d today
0 # check 4d today 2018-12-16 03:36
Eventually you will come out ahead belonging to the system, only if you are a professional.

There instantly risks together with any online gambling malaysia site
but that's part of your addiction.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-12-16 04:35
Hey I know this is off topic but I was wondering if
you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.

I've been looking for a plug-in like this for quite
some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this.
Please let me know if you run into anything. I truly enjoy
reading your blog and I look forward to your new updates.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 free credit
0 # joker123 free credit 2018-12-16 05:10
Your self-confidence will face attack many period. Failure is so inflexibly black
or white, so any nothing. Go shopping - acquiring anxious and remember hurrying will establish worry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk download
0 # ace333 apk download 2018-12-16 10:38
An individual doing it for fun or perform making a full time income out of blogging?
If an individual new towards game, rrt's going to be precious time before you find results.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr 888
0 # scr 888 2018-12-17 03:06
The money earned over number of ad hits automatically assumes the Squidoo
pool of revenue. Can see the reader wants good video.
But it really is start along with a small online store.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918 kiss
0 # 918 kiss 2018-12-17 09:15
What i do not realize is if truth be told how you are no longer really a lot more smartly-preferr ed than you may be now.
You are so intelligent. You understand therefore significantly in relation to this
subject, produced me for my part consider it from a lot of varied angles.
Its like women and men aren't involved unless it is
something to do with Girl gaga! Your personal stuffs nice.
All the time handle it up!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 casino
0 # sky777 casino 2018-12-17 12:44
However, basic requirements include intriquing, notable and correlated entries,
good grammar and nice visuals. Then it will achieve
the purpose of doing money rather quickly. I realize that's
buying and selling websites am.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live roulette wiki
0 # live roulette wiki 2018-12-17 13:38
Think long game, and would not go far wrong. You will have to get in each Hyperlink to know about
its SEO statistics. You will find such requirement you get
in corporation.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
download yebo casino
0 # download yebo casino 2018-12-17 14:10
I just could not leave your web site prior to suggesting
that I really enjoyed the usual info a person supply in your visitors?
Is gonna be back steadily in order to check out new posts
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 casino
0 # live22 casino 2018-12-17 15:13
My developer is trying to persuade me to move to .net from PHP.

I have always disliked the idea because of the expenses.

But he's tryiong none the less. I've been using WordPress
on various websites for about a year and am nervous about switching
to another platform. I have heard good things about
blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress content
into it? Any kind of help would be really appreciated!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
newtown ntc33
0 # newtown ntc33 2018-12-18 02:05
What's Taking place i am new to this, I stumbled upon this
I've discovered It absolutely helpful and it has aided me out loads.

I hope to contribute & aid different users like its helped me.
Good job.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 apk
0 # mega888 apk 2018-12-18 02:06
This change of heart was difficult acknowledge. Discuss your options with your surgeon discover if a great option for ones
specific requirements. There a lot of personalised gift stategies to choose from.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Dylan
0 # Dylan 2018-12-18 03:53
Very rapidly this website will be famous among all blogging people, due to
it's pleasant posts
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-12-19 06:38
So place a link to your internet page. This book covers the straightforward yet great.
There really is no better way to market your blog than to get commenting.
Search Engine Optimization sounds difficult to most.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
n33
0 # n33 2018-12-19 15:49
Firstly the keyword term needs to contain traffic associated with it.

Take shots of your daughter in multiple settings and in different clothes.
First, analyze the website your link will be placed
on.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
beautiful sexy dress
0 # beautiful sexy dress 2018-12-19 15:50
In the slot machine, a player loses finished he or she gets.
It is thoroughly enjoyed and loved by nearly everybody.
The demand to win more and in addition have more fun was fulfilled
by bonus slot machine games.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucky palace casino
0 # lucky palace casino 2018-12-20 07:59
Put your readers at ease by not being too uptight. Just make sure every
piece of content place out, helps the reader or viewer in some way.
It could raise your credibility many notches.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88 download
0 # lpe88 download 2018-12-20 08:09
The Internet market keeps changing ultimately.
Provide Controversy: There is something special about controversies create them comfortably known.
Remember though, received to post good content to get
this to work!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 casino
0 # joker123 casino 2018-12-20 14:19
Excellent post. I was checking constantly this blog and I am impressed!

Extremely useful info particularly the last part :) I care for such
information much. I was seeking this certain info for a
very long time. Thank you and good luck.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ancient games
0 # ancient games 2018-12-20 19:19
Once on the contest site you will see a to be able to
enter the sweepstakes as well as play the 3win8 game play.
Enter UPC required sweepstakes and 3win8 game play wherever doable.scs
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 casino
0 # joker123 casino 2018-12-20 22:03
See, this enable you to you plant food to approaching
women also. For others, the time used to eradicate the creases that form
below the more reduced eyelids. Of course, they have other uses as extremely well.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky casino reviews
0 # sky casino reviews 2018-12-21 06:39
Hi there mates, how is the whole thing, and what you
would like to say on the topic of this article, in my view its genuinely
awesome for me.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Veda
0 # Veda 2018-12-21 09:32
Howdy! This article could not be written much better! Looking through this
article reminds me of my previous roommate! He continually kept talking about this.
I will send this article to him. Pretty sure he'll have a
very good read. Many thanks for sharing!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss report
0 # 918kiss report 2018-12-21 09:52
Good reader may have an idea where creator may be leading these kind
of. You must make a confident response as you just read.
If they will hurt your cause, then they need to be refrained.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-12-21 13:39
Everybody would like to wake up and do anything many people do, without corresponding a job.
One technique make money is addressed as affiliate marketing.
Do not just write with web traffic on your mind.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Mattie
0 # Mattie 2018-12-21 15:05
I every time used to study article in news papers but now as I am a user of internet
thus from now I am using net for articles or reviews,
thanks to web.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 casino
0 # sky777 casino 2018-12-21 16:19
Let's suppose you have $300 you require to mess around with.
The musical episode has gotten a involving feedback.

Perhaps that's good reason why the boss is implacable.
Price an additional huge guideline.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918 kiss cc
0 # 918 kiss cc 2018-12-21 16:32
Hey There. I found your blog using msn. This is a really well written article.
I will make sure to bookmark it and return to read more of your useful info.

Thanks for the post. I'll certainly comeback.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2018-12-21 17:22
Hello, I desire to subscribe for this web site to get hottest updates,
therefore where can i do it please assist.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 apk
0 # live22 apk 2018-12-21 21:15
Hi, I do believe this is a great website. I
stumbledupon it ;) I may come back once again since I bookmarked it.
Money and freedom is the greatest way to change,
may you be rich and continue to guide other people.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex11 download
0 # rollex11 download 2018-12-21 22:00
But you cannot disregard the benefits belonging to the reciprocal links as
ideally. A sensational scene to be a college graduate
to develop into a freelance writer. That way you get the very best of
both industry's.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 pc
0 # scr888 pc 2018-12-22 02:19
What's up to all, the contents present at this website are really amazing for people experience, well, keep up the nice work fellows.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 pc
0 # scr888 pc 2018-12-22 02:21
What's up to all, the contents present at this website are really amazing for people experience, well, keep up the nice work fellows.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 pc
0 # scr888 pc 2018-12-22 02:23
What's up to all, the contents present at this website are really amazing for people experience, well, keep up the nice work fellows.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 pc
0 # scr888 pc 2018-12-22 02:25
What's up to all, the contents present at this website are really amazing for people experience, well, keep up the nice work fellows.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88  2017
0 # lpe88 2017 2018-12-22 03:57
What i don't realize is in fact how you are now not really much
more smartly-favored than you may be right now. You are very intelligent.
You know thus considerably in terms of this matter, made me in my view
imagine it from so many numerous angles. Its like men and women don't seem to be
fascinated unless it's something to accomplish with
Lady gaga! Your personal stuffs great. All the time maintain it up!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88  2017
0 # lpe88 2017 2018-12-22 03:58
What i don't realize is in fact how you are now not really much
more smartly-favored than you may be right now. You are very intelligent.
You know thus considerably in terms of this matter, made me in my view
imagine it from so many numerous angles. Its like men and women don't seem to be
fascinated unless it's something to accomplish with
Lady gaga! Your personal stuffs great. All the time maintain it up!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 ios download
0 # mega888 ios download 2018-12-22 10:13
For most up-to-date news you have to pay a quick visit world-wide-web and
on internet I found this web page as a finest website for most recent updates.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Leroy
0 # Leroy 2018-12-22 10:15
It is appropriate time to make some plans for the longer term and it is time to be happy.
I've read this submit and if I could I wish to recommend you few attention-grabb ing things or tips.

Perhaps you can write next articles regarding this article.
I want to read more issues about it!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 download
0 # 3win8 download 2018-12-22 14:45
Ezines is the best article site on the net. However it requires a few
skills, and writing is one of parents. They see a not everybody doing
something and cannot help but follow.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 kiosk
0 # mega888 kiosk 2018-12-22 16:31
The audience wants in order to become informed, entertained,
or pushed. Copying their content can prove to be embarrassing.
Make notes in case you have to, but never read your speaking.
Greeting these attendees is a piece of your speech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 slot
0 # ace333 slot 2018-12-22 16:56
What's up every one, here every one is sharing these familiarity, thus it's good to
read this web site, and I used to pay a visit this
blog everyday.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 angpao
0 # live22 angpao 2018-12-23 05:55
Follow the online casino guide of the site properly to boost your odds of winning.
It is as many as you which way you love to check out. Are you a version of
those online game enthusiasts?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
g casino live stream
0 # g casino live stream 2018-12-23 07:11
You can find that article by visiting my website or viewing my author profile.
Your online business should be built around a particular.
Everyone even possible to make an experienced living needed.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
samsung works
0 # samsung works 2018-12-23 10:49
Making plans for the money first is often a misdirection of focus.
Merchandise in your articles are keen on trading online, you
need to treat it like an agency. Before entering any trade, think of your risk.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
office design review
0 # office design review 2018-12-23 12:04
I don't even know how I ended up here, but I thought this post was great.
I do not know who you are but definitely you
are going to a famous blogger if you are not already ;) Cheers!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918Kiss easy Win apk
0 # 918Kiss easy Win apk 2018-12-23 13:26
Choosing the great deal on a flight ticket and hotel stay
can be challenging. Once your registration, an initial
deposit probably will be made if you wish to learn.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss jammer apk
0 # 918kiss jammer apk 2018-12-23 19:42
I like the valuable info you provide for your articles. I will bookmark your blog and
test once more here regularly. I'm rather sure I will learn a lot of new stuff right right here!
Good luck for the following!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m/v ocean king 2
0 # m/v ocean king 2 2018-12-23 19:52
Hi there great website! Does running a blog similar to
this require a great deal of work? I have absolutely no understanding of computer programming however I had been hoping to start
my own blog soon. Anyhow, if you have any recommendations or tips for new blog owners please share.
I know this is off topic but I simply needed to ask. Thank you!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sbo11
0 # sbo11 2018-12-23 20:22
Thanks for ones marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you
will be a great author. I will be sure to bookmark your blog and may come back
from now on. I want to encourage you to continue your great job, have a nice morning!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega casino
0 # mega casino 2018-12-23 21:41
In conclusion, you in order to be target certain keywords.
Telephone messages, plus definitely a person in your social bookmarking campaign. They try to match it
to another picture or number.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky 777
0 # sky 777 2018-12-24 00:26
This area is because Affiliate Campaign. To make the
best of your efforts, there are certain techniques and tools you should
know. So give them some useful information that they may use.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
r11
0 # r11 2018-12-24 03:26
A press release can also enhance your website's rank in whole major search
result. Your success will involve a regarding work along with several time.

Perform not get any benefit from doing this excellent.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex 11
0 # rollex 11 2018-12-24 05:18
If you want to just how to to income with Squidoo, then you've
come towards right place. We're talking about 400-600 things.that's
one page! It also provides you by using a specific set of audiences.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mobile with usb slot
0 # mobile with usb slot 2018-12-24 07:16
Heya! I understand this is somewhat off-topic but I
had to ask. Does building a well-establishe d blog like yours take a massive
amount work? I am completely new to operating a blog but I do write in my journal every day.
I'd like to start a blog so I can share my personal
experience and feelings online. Please let me know
if you have any ideas or tips for new aspiring blog owners.

Thankyou!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 tembak ikan
0 # joker123 tembak ikan 2018-12-24 08:46
Hi there would you mind sharing which blog platform you're using?
I'm planning to start my own blog soon but I'm having a
tough time making a decision between BlogEngine/Word press/B2evoluti on and
Drupal. The reason I ask is because your layout seems
different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S Apologies for getting off-topic but I had
to ask!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 casino
0 # sky777 casino 2018-12-24 10:50
Good day! Would you mind if I share your blog with my facebook group?
There's a lot of people that I think would really enjoy your content.

Please let me know. Many thanks
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
a333
0 # a333 2018-12-24 12:37
If weblog owner isn't guest blogging they are certainly missing on a great
opportunity! But.the 9 articles Identified the other day weren't
done in such a manner. All search engine results are completely
democratic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m.slot 888
0 # m.slot 888 2018-12-24 14:53
You shouldn't wait til you have learned Chinese language right before
attempting to discuss it. You could take two teaspoons of powdered fenugreek seeds with whole.
These are available in single and dual arrangement.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker game 123
0 # joker game 123 2018-12-24 18:25
It's actually a great and useful piece of info. I am happy
that you shared this useful information with us. Please keep us informed like this.
Thanks for sharing.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Elsa
0 # Elsa 2018-12-24 19:12
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this post
and the rest of the website is very good.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 genting
0 # scr888 genting 2018-12-24 19:16
Link exchange is nothing else but it is simply placing the other person's webpage link on your page at appropriate place and other person will also do similar in support of
you.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 download
0 # scr888 download 2018-12-24 20:38
Google friendly URLs really employ if ranking is a consideration for you will.
It defends the interest rate of people who have worked tough to create original content.

In conclusion, you have to target certain keywords.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22
0 # live22 2018-12-24 23:23
To start advertising your items try writing articles, reports, reviews or perhaps case surveys
online. This works well as a result of simple fact trivia questions are in and of themselves very interactive.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky ute casino bingo
0 # sky ute casino bingo 2018-12-24 23:41
Thanks for finally writing about >Endomondo - záznam trasy, měření času
a spálených kalorií při sportu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 mobile
0 # sky777 mobile 2018-12-25 05:13
I enjoy reading through a post that will make men and women think.
Also, many thanks for permitting me to comment!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
online dating
0 # online dating 2018-12-25 12:03
What i don't understood is in fact how you
are not really much more well-favored than you might be right now.
You're so intelligent. You understand therefore considerably when it comes to this
subject, produced me individually imagine it from numerous varied angles.

Its like women and men are not interested except it is one thing
to accomplish with Lady gaga! Your personal stuffs great.

Always deal with it up!

Check out my web site online dating
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
n33
0 # n33 2018-12-25 14:12
There are many article directories on society Wide On the web.
Well, calls for a method for you to go about promoting your prodcuts online without
using a website. But what if you are just getting involved?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33
0 # ntc33 2018-12-25 15:31
How To Create Free Resource Site Traffic
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ocean king d vessel
0 # ocean king d vessel 2018-12-25 16:44
When you use sub-headings, this breaks your page into sections assist it interesting.
If you do this, you will get a really great quality result and you'll not need flash just about
all.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m/v ocean kingdom
0 # m/v ocean kingdom 2018-12-26 05:27
These sites will aid you rank upper. We will offer a simple guide steps to help you in this way.
Well, ingestion is that, getting a one-way link is hard.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucky palace casino
0 # lucky palace casino 2018-12-26 06:07
Informative article, totally what I needed.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky casino slots rtp
0 # sky casino slots rtp 2018-12-26 08:01
We're a bunch of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your website offered us with helpful information to work on. You've done a formidable activity and our entire community
will likely be thankful to you.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss scanner hack
0 # 918kiss scanner hack 2018-12-26 08:20
We're a gaggle of volunteers and opening a new scheme in our
community. Your web site offered us with valuable information to work on. You've done an impressive activity and our whole community shall be thankful to you.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3w8
0 # 3w8 2018-12-26 13:02
Visitors are people of which are interested with what you
will offer. Don't underestimate the time and learning curve with
own site builders. Most people have in order
to cell phones and the net.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
office design video
0 # office design video 2018-12-26 15:31
They are published to tell others starting a similar life changing choice.
Large table contaminated space allow you spot the item and
tend to be easily made available.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 latest version
0 # 3win8 latest version 2018-12-26 16:13
Reversely, your teen will strengthen his/her old habit each and every s/he partcipates
in it. May well be the go since simple as reading books and articles even searching
on the internet. The ogling may increase his libido
and desire.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 image
0 # 3win8 image 2018-12-26 16:32
I'm not going to moment submitting to sites that don't produce ultimate results.
By doing this it'll also help a person receive good page ranking in the
search engines.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
free online games
0 # free online games 2018-12-26 18:30
With this, you can start making an e mail address,
an username and password towards the account.

Every time someone plays a part of their bet goes into the
jackpot. Take a break and delay soon you receive cash.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
online dating
0 # online dating 2018-12-26 21:01
I'm gone to inform my little brother, that he should also
go to see this webpage on regular basis to obtain updated
from newest news update.

Feel free to visit my blog: online
dating
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
newtown ntc33
0 # newtown ntc33 2018-12-27 00:07
We absolutely love your blog and find the majority of your post's to be exactly
I'm looking for. can you offer guest writers to write content in your
case? I wouldn't mind creating a post or elaborating on many
of the subjects you write in relation to here.
Again, awesome web site!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 download
0 # scr888 download 2018-12-27 00:40
Keep your eye on the ball since the wheel is
spinning and Walla! Information and facts that is bound to help .

So look out the configuration of games make certain your system have all required businesses.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live match 22
0 # live match 22 2018-12-27 02:29
Hard work and perseverance cannot replace a clear vision. All you need to do is
pick them up, and sell them again on Craigslist.
A boring website will drive people away faster than they can click their mouse.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 download
0 # joker123 download 2018-12-27 04:10
Many articles have been written with the shortage of nurses.
Take a take a the vehicles that are typically
in their parking lots; is the realtor nice cars or clunkers?
Have you lost the fun, outgoing side that he or she first recognized?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918Kiss online
0 # 918Kiss online 2018-12-27 05:19
Does your site have a contact page? I'm having a tough time locating it but, I'd
like to send you an email. I've got some suggestions for your blog you might be interested in hearing.

Either way, great blog and I look forward to seeing it develop over time.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mobile deposit slot
0 # mobile deposit slot 2018-12-27 09:00
Bring those characteristics to his attention once again. What is
good and righteous for you is good and righteous for our company.
Giving me sadness, sorrow, grief, and low spirits, also thorn inside of my
side.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
DellBig
0 # DellBig 2018-12-27 12:40
Hello. I have checked your webzpravodaj.cz and i see you've got some
duplicate content so probably it is the reason that you don't rank high in google.

But you can fix this issue fast. There is a tool that generates content like human, just search in google: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
l88
0 # l88 2018-12-27 12:45
This makes video marketing today a completely wise investment of your advertising pounds.
Switching from one advice to before i forget - nothing but a mere waste of
time and tough.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 apk
0 # mega888 apk 2018-12-27 14:21
You will discover numerous ways to obtain your blog to the top search vehicle.
Can teach you spell the kiss of death if require to.
You get instant traffic from Google within early months of blogging.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 apk
0 # sky777 apk 2018-12-27 14:48
It may do great or it may be bad but everything does possess a consequence.

They invade my space, waste my time, and onboard my
mood. Another good way would be go to coin exhibitions or festivals.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m ntc33
0 # m ntc33 2018-12-27 16:58
Nuts high in fats, providing fats are excellent as very
good monosaturated and unsaturated fat. Marketing site is not all that difficult to do.
Their firm is designing web stores.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss mod apk
0 # 918kiss mod apk 2018-12-27 18:59
So, what carry out you going set in its pages?
Be authentic and work with strategies that always help others.
Try to different and unique with your marketing. Your first submitter
gets credit correctly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lpe88 download
0 # lpe88 download 2018-12-27 21:08
Anybody who gives dating relationship advice always emphasizes on having good
communication skills. In order to create your wooing effective
you need proper dating relationship advice. What markets will you be taking part
in?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
online marketing
0 # online marketing 2018-12-27 23:12
Do you probably know how to make income on-line from home very
pleasantly? Be careful of the Social media world
that the web company tell you are vital to achievement.
These sites are interactive and truly unite people.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
playboy casino
0 # playboy casino 2018-12-28 04:52
This is where you your "by-line", how people can reach you for more information. Blog Marketing Tip #1: Provide Solutions.
Content is a person make or break your traffic or even your site.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex 11 apk
0 # rollex 11 apk 2018-12-28 12:21
Hi it's me, I am also visiting this website on a regular basis, this web site
is actually fastidious and the people are
in fact sharing nice thoughts.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33 download
0 # ntc33 download 2018-12-28 14:19
Heya i am for the first time here. I found this board and I find It really useful & it helped me out much.
I hope to give something back and aid others like you aided me.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 download
0 # sky777 download 2018-12-28 14:30
Others also start pay close attention to detail and compete more successfully.
Remember, a gymnast MUST be relaxed in order to focus properly and perform safe and sound.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace hardware 33328
0 # ace hardware 33328 2018-12-28 15:44
The games revolve around math problems, visual puzzles, and
thinking puzzles. A great online business your audience will
be the visitors that come to website running each day.
In conclusion, you in order to be target certain keywords.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 download
0 # 3win8 download 2018-12-28 16:43
They don't just make out like bandits: they Always be bandits!
You see, folks, this is what the illusion of security
gets you. Chapter 7 makes in instances for making science mitts on.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker 123
0 # joker 123 2018-12-28 19:19
The most imperative thing to see is interesting brand.
This person never has a negative word to say about other people young and old.
The most popular is 2 ounce product.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888
0 # mega888 2018-12-28 22:20
Hi there i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read this paragraph i thought i could also make comment due to this good post.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ocean king vega
0 # ocean king vega 2018-12-28 23:43
Hi to every body, it's my first visit of this webpage; this weblog carries amazing
and in fact fine stuff for readers.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucky palace casino
0 # lucky palace casino 2018-12-29 01:48
Try it, can actually not be unhappy with. It's not really that
easy produce traffic on your own website. These used a few ideas however
the choice is endless.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss trial
0 # 918kiss trial 2018-12-29 06:15
Every weekend i used to visit this site, for the reason that i wish for enjoyment, as this this site conations
genuinely pleasant funny information too.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live blackjack watch
0 # live blackjack watch 2018-12-29 07:13
Very energetic post, I enjoyed that a lot. Will there be a part 2?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 slot
0 # ace333 slot 2018-12-29 09:59
Miss Sally Jo Coaching Prospect knows she needs outside assistance in her life, but
isn't sure what it is now. Therefore, you should give it a very little time before
making connection for your next date or functionality.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ElmoBig
0 # ElmoBig 2018-12-29 11:12
Hello. I have checked your webzpravodaj.cz and i see you've
got some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank
hi in google. But you can fix this issue fast. There is a tool that generates articles like human, just search in google:
miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918 kiss cc
0 # 918 kiss cc 2018-12-29 14:07
Hey superb website! Does running a blog similar to this
take a massive amount work? I have virtually no expertise in computer programming but
I had been hoping to start my own blog soon. Anyways, if
you have any ideas or tips for new blog owners please share.
I understand this is off topic however I simply had to ask.

Many thanks!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
newtown ntc33
0 # newtown ntc33 2018-12-29 19:33
For every one of the people, making budgets are the very first
thing for these phones build an affiliate site.
Now how the release is complete, we must submit it to various submission facilities.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 jatuh random
0 # scr888 jatuh random 2018-12-29 19:43
Hey very nice blog!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega 888
0 # mega 888 2018-12-29 21:12
One doesn't need be concerned about if searching for an experienced speaker or
writer. The inevitable result is that the audience tunes out.

Jesus tells us because he did Johnson. to live by
FAITH, not by sight.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live casino address
0 # live casino address 2018-12-29 21:42
Hi! I've been following your web site for some time now and finally got the courage
to go ahead and give you a shout out from Austin Texas! Just wanted to say keep up
the fantastic work!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
dating online
0 # dating online 2018-12-29 22:21
Do you mind if I quote a few of your articles as
long as I provide credit and sources back to your
weblog? My blog site is in the very same niche as yours and my visitors would genuinely benefit from a lot of the information you provide here.
Please let me know if this alright with you. Cheers!


my website - dating online
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker 123
0 # joker 123 2018-12-30 01:48
Viral marketing spreads problems about you, your company and
product without any costs or low costs only. Make sure you've your website here anyone
won't get much web-site visitors!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-12-30 04:03
I know this site offers quality based articles and other stuff, is there any other website which offers these kinds of data in quality?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker123 download
0 # joker123 download 2018-12-30 04:44
I got this web site from my buddy who told me concerning this web site and now this
time I am visiting this web site and reading very informative content at this time.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-12-30 05:18
This works well because of the simple fact trivia questions are in and of
themselves very interactive. Your fun profile isn't
can be serious in both instances. Run promotions on web site
for prizes on a regular basis.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucky palace casino
0 # lucky palace casino 2018-12-30 08:23
Using a blank document to work with helps making an outlet for your
ideas on future topics or content. The placing ads smack in the guts of interrupting
content is really a bad idea.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-12-30 08:47
Make time to research your topic, make certain that may be the right fit for web site.

Make sure a single article your website in your video. But have you heard
that first impression is the last feeling.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 slots
0 # live22 slots 2018-12-30 09:00
Hello just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the images aren't loading properly.
I'm not sure why but I think its a linking issue.
I've tried it in two different web browsers and both show
the same results.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr 888
0 # scr 888 2018-12-30 13:15
Did you think " I've seen it all before." and feel
like it'll regarded as a waste of their time to stay?
Especially when you are budgeting and hoping to take full advantage of your finance.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
casino slot
0 # casino slot 2018-12-30 15:35
She was irritating and finally got the judge to achieve
what was right. If you believe that the market will always act with certainty, you'll be
set for a rude awakening. She succeeded associated with her tenacity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 apk
0 # 3win8 apk 2018-12-30 20:20
Other than font types, there are also other elements in typography that try to be aware of the.
For example, if you were in internet marketing, is actually Zig Ziglar or Yanik
Silver.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 slot
0 # 3win8 slot 2018-12-30 23:17
You want more links and would like them from
good internet sources. Products and solutions have a blog make sure
to include it in your marketing things to do.

Titles play a surprisingly major role in determining your site's ranking.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mini casino set
0 # mini casino set 2018-12-31 01:51
The Church will be going to irritating if we are true to the One we follow.

Next you might need to boost customer comfortable shopping within your boutique.
Their body, especially the legs actually starts to shake.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 ejen
0 # scr888 ejen 2018-12-31 03:49
Do you have a spam issue on this blog; I also am a blogger, and I was wanting
to know your situation; many of us have developed
some nice procedures and we are looking to trade methods with others, why not shoot me an e-mail if interested.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 download
0 # scr888 download 2018-12-31 04:27
Easily were to choose "cars" for my topic, it could possibly
to general and lack focus. Get contact with other blogs and owners for
reviewing your internet site and offering back one-way links.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
megawins casino
0 # megawins casino 2018-12-31 05:52
I go to see day-to-day some blogs and blogs to read posts, however this blog offers quality based posts.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
download casino apk
0 # download casino apk 2018-12-31 06:18
For example, if your hand total is 10 or 11, the highest
card that can be dealt is a 10 value card. Publish will have more decide
begin to of money you can earn. These chips may also
weigh regarding ten grams each.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2018-12-31 10:10
How you inside the most on this opportunity is entirely significantly
as you. They can let you what's possible and what's not possible.
Customers like these and search engines do besides.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
joker casino game
0 # joker casino game 2018-12-31 10:14
I personally find myself enthusiastic about
a drive to buying mall. They spent hours and hours simply watching, mimicking and bathing in his attainments.
It's for all time hard to obtain recognized in the new market.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss for pc
0 # 918kiss for pc 2018-12-31 12:18
As soon as your profile is interesting and lively it could attract effortless.
Do you even know you wrote a 'wide reader' is?
Consider what do makes you uncomfortable?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888
0 # scr888 2018-12-31 13:22
Traffic is the benefit of any successful website. It sounds like there is lots
of new articles directories popping up every time of day.
The posts feature at least two links to website.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
227 live arrivals
0 # 227 live arrivals 2018-12-31 13:38
It's in order to find get excited about achieve their purpose.
A toned is a young body make a difference what what the
chronological age may suggest. Samples of your work is what will
ultimately sell your ability.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk
0 # ace333 apk 2018-12-31 15:26
Need to have to write keyword optimized articles to drive
traffic and build links of your site. Page ranks helps for you to definitely converge traffic
towards internet site. They do not get any benefit from doing this process.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sic bo blaze
0 # sic bo blaze 2018-12-31 16:22
The wear will be on higher points among the coin. And it will feel more homey and relaxing at the same time.
However, you possess many sheltered places along
your arrange.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918k
0 # 918k 2018-12-31 18:21
When you're respect others you are enhancing your personality
and for some reason. You'll learn you have more power than choice.
Remember the proclaiming that practice makes perfect.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy casino
0 # play8oy casino 2018-12-31 19:22
Obtain a link from such sites to enhance
your ranking Google . com. There is only so much you can upload the
cheap or free hosted online business. Otherwise, you
exploration readers a disservice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 apk
0 # 3win8 apk 2018-12-31 22:26
I like what you guys tend to be up too. This kind of clever work and coverage!

Keep up the superb works guys I've incorporated you guys to blogroll.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33
0 # ntc33 2019-01-01 03:28
The reason for this is that I write quality content and people that!
There are a ways to obtain traffic. There are free tools
readily available that you can use to produce a good looking blog.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
n33
0 # n33 2019-01-01 13:14
If do not need to like the whole picture and feel of the 'H' tags, use CSS to set
it up to selecting. One does don't have one, ask if you can photograph a neighbor's dog or cat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 yang lama
0 # scr888 yang lama 2019-01-01 14:35
Why visitors still make use of to read news papers when in this technological globe everything is existing on net?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
s777
0 # s777 2019-01-01 16:57
The result of which they did not do a solid job as they started to feel exhausted.
One of the ways I wish for you to avoid them from is PLR, Public
Label Rights products. So, what are you going to
put in its pages?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky casino youtube
0 # sky casino youtube 2019-01-01 17:16
I'm curious to find out what blog platform you are utilizing?
I'm having some minor security issues with my latest site and I'd
like to find something more safeguarded. Do you have any solutions?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 casino
0 # 3win8 casino 2019-01-01 22:55
Follow these 9 easy guidelines and use article marketing to drive traffic your website and increase business.
A static Website is much like a newspaper, while weblog is
a regular membership.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33
0 # ntc33 2019-01-01 23:08
Sometimes I'll sit down and assembled a regarding blog posts to write for the week.
You can find varieties of online businesses available, their popularity and realistic earning potential.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy test account
0 # play8oy test account 2019-01-02 02:43
Greetings I am so grateful I found your blog page, I really found you by mistake,
while I was researching on Yahoo for something
else, Anyhow I am here now and would just like to say thanks a lot for a incredible post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the
minute but I have saved it and also added in your
RSS feeds, so when I have time I will be back to read more,
Please do keep up the great b.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucky palace casino
0 # lucky palace casino 2019-01-02 04:57
Every little thing you can to work as first to debate big broadcast.
Pay attention to how the very bloggers do the work
and you'll pick up a few tips further.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
play8oy free credit
0 # play8oy free credit 2019-01-02 05:01
Even if their computer is powerful enough, their sound and graphics cards
may do not be up to snuff. So far on the Ps3 Gran Turismo 5 Prologue has more sales
than Grand Theft Auto Intravenous.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
m.2 slot wireless
0 # m.2 slot wireless 2019-01-02 06:15
Howdy are using Wordpress for your site platform? I'm new to the
blog world but I'm trying to get started and set up
my own. Do you require any coding knowledge
to make your own blog? Any help would be really appreciated!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
bad play
0 # bad play 2019-01-02 06:30
You actually make it appear really easy along with your presentation but I in finding this
matter to be really something which I believe I would never understand.
It kind of feels too complicated and extremely broad for me.
I am looking ahead to your next publish, I'll try to get the hang of it!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss green
0 # 918kiss green 2019-01-02 13:32
You never have likely discovered the countless benefits
you can get from using might not. Yes especially if the other individual do not
know his or her personal interests. A massage session will really relax everyone.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
JanelleBig
0 # JanelleBig 2019-01-02 20:44
Hi. I have checked your webzpravodaj.cz and i see you've got
some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank hi in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool that generates
articles like human, just search in google: miftolo's tools
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky77768-1
0 # sky77768-1 2019-01-03 04:59
Both of you will take pleasure from the efforts you both do enhance your sites traffic.
Give people something of value for free and reveal that you gives good content without charge.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
fedora 22 live iso
0 # fedora 22 live iso 2019-01-03 08:23
Keep on working, great job!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918 KISS
0 # 918 KISS 2019-01-03 10:29
Jaye may be the name her parents gave her although it's not her birth name.
I currently residence South Dakota. What I love doing is playing golf and I'll be starting another thing along to it.
Dispatching is how he makes money but he plans on changing thought.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky casino monopoly
0 # sky casino monopoly 2019-01-03 12:40
Are you a primary or elementary school teacher? These
modern-day rapists are stealing from everyone, 24/7 -
as well as it all kosher. Chapter 7 makes a suit for
making science mitts on.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2019-01-03 15:29
Hi there to every single one, it's in fact a pleasant for me to go to see this web page, it contains important Information.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33 download
0 # ntc33 download 2019-01-03 17:25
Many times they are listed on the top menu of benefits.
This will attain the purpose of developing money rather quickly.
Anything worth having is never easy to own. Potatoes are
very healthy and cheap excessively.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
scr888 mega
0 # scr888 mega 2019-01-03 17:58
As sales professionals we've all undoubtably had this issues with a prospect at once
or another. Many of what you can market on google can be accomplished on auto-pilot.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33 login
0 # ntc33 login 2019-01-03 20:27
Magnificent site. Lots of helpful information here. I am
sending it to several buddies ans additionally sharing in delicious.
And certainly, thanks to your sweat!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 download
0 # 3win8 download 2019-01-03 21:56
Free MLM leads that phrase-did verdict there is extremely no
such thing as free MLM leads. The package that present is a solid start
into the world of affiliate marketing and advertising.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sic bo atlantic city
0 # sic bo atlantic city 2019-01-04 00:10
You actually make it appear so easy together with your presentation but I find
this topic to be really one thing that I feel I
would never understand. It seems too complex and very
huge for me. I'm taking a look ahead for your subsequent publish, I will try to get the dangle of
it!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
payment calculator
0 # payment calculator 2019-01-04 02:46
Find methods to keep visitors coming in order to your web business.
Getting on that coveted first page of Bing is now one of the main goals of company.
Titles play a surprisingly major role in determining your site's
ranking.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
rollex 11
0 # rollex 11 2019-01-04 03:43
You can post a few trivia inquiries to your blog and then post a
bulletin using one of the questions about it. Did you feel like
staying and reading entirely on? It's article creation we'll be talking about here.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
bonus game
0 # bonus game 2019-01-04 04:39
However, if find close enough with you fighter jet, the environment can get pretty unsightly.
The developer states that this will contain a lot of
spoilers for your story so watch on your own freedom.cc
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
s777
0 # s777 2019-01-04 05:17
This should be obvious, but is actually usually
a mistake many make when approaching popular the blogosphere.

If designing and dealing with codes is daunting
to you, don't be dismayed, there's help at end.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
918kiss demo
0 # 918kiss demo 2019-01-04 08:24
The landing page is absolutely crucial if you would like to make quick money online.
But is the relevancy for this same with entire page,
they don't know. Then add your ice ingredients and blend on high.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
new play8oy
0 # new play8oy 2019-01-04 09:06
Make use of this to your benefit - make use
of keywords as 'Alt' tags. However, this is my opinion based
on past reviews. So place a backlink to your web page.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
online casino legit
0 # online casino legit 2019-01-04 12:25
I'd like to thank you for the efforts you have put in writing this website.

I'm hoping to see the same high-grade content from you later on as well.

In truth, your creative writing abilities has
motivated me to get my very own site now ;
)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2019-01-04 12:56
Leaving comments is the techniques you can build these up by yourself.

Aside from optimizing your pages, perform also attract search engines by building links with similar websites.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
3win8 apk
0 # 3win8 apk 2019-01-04 16:11
I know you will hear many say otherwise, but intensive testing .
pretty much worthless! Customers to our pr release massive exposure to it :.
So how do you ensure website attract good traffic?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2019-01-07 01:15
Is it well-organized or lying anywhere? How
often perhaps you completed a task to the best of your
ability but feel cheated if youve been not complimented?
So i ask can be your opinion of us all.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
sky777 download
0 # sky777 download 2019-01-07 03:47
The Internet market keeps changing before long. The
result of which they didn't do an outstanding job simply because they started to feel taken.
We should experiment with both, but we can do it all for totally free.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
l22
0 # l22 2019-01-07 12:08
That's not what there are some is on the subject of. Experimentation is part of process.
So how do you ensure blog site attract good traffic? Content
is beneficial to an institution.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
mega888 casino
0 # mega888 casino 2019-01-07 18:22
Hi there! I could have sworn I've been to this website before but after reading through
some of the post I realized it's new to me. Anyways, I'm definitely glad I found it and I'll be bookmarking and checking back often!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Frank
0 # Frank 2019-01-08 00:15
Hi, I read your blogs regularly. Your story-telling style is awesome, keep up the good work!

Wow, this paragraph is nice, my sister is analyzing
such things, so I am going to inform her. I simply couldn't leave your site prior
to suggesting that I actually loved the standard information an individual supply in your guests?
Is gonna be back continuously in order to inspect new posts http://Cspan.co.uk/

Check out my homepage Frank
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
office design zen
0 # office design zen 2019-01-08 06:52
Post writing is also a excitement, if you be familiar with afterward you can write if not it is complicated to write.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ocean king machine
0 # ocean king machine 2019-01-08 08:47
It's remarkable to pay a visit this site and reading
the views of all mates concerning this post, while I am also eager
of getting familiarity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ntc33 download
0 # ntc33 download 2019-01-08 09:14
Wow that was unusual. I just wrote an very long comment but after
I clicked submit my comment didn't appear. Grrrr... well I'm not writing all
that over again. Regardless, just wanted to say superb blog!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ace333 apk download
0 # ace333 apk download 2019-01-08 10:45
Do you mind if I quote a couple of your articles as long as I provide credit and sources
back to your weblog? My website is in the exact same
niche as yours and my users would really benefit from a lot of the information you provide here.
Please let me know if this alright with you. Regards!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 apk
0 # live22 apk 2019-01-08 11:34
However, not all articles required information home furniture.
Titles play a surprisingly big part in determining your
site's ranking. One of the most popular social networking sites is
MySpace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
game ntc33
0 # game ntc33 2019-01-08 17:27
Running weblog can be a satisfying experience especially whether or not
it's a blog that instructs on. One would believe that there just isn't light after the tunel.
Provide it all your attention and watch it growing.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
live22 download
0 # live22 download 2019-01-08 21:32
But there is another method to get your content published, that is definitely
by going directly to supply. This works well because of the simple fact trivia questions are in and of themselves very interactive.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
newtown ntc33