Endomondo - záznam trasy, měření času a spálených kalorií při sportu

Napsal(a) Napsáno úterý, 03 září 2013 Zveřejněno v Rady a návody Přečteno 108325 krát
Ohodnotit tuto položku
(34 hlasů)

Chcete jezdit na kole nebo běhat a pořídit si záznam trasy, změřit délku trasy, čas a třeba navíc i počítat spálené kalorie? Pak je Endomondo Sports Tracker pro vás to ideální. Aby toho nebylo málo, dokonce vám podle vaší tělesné stavby určí, kolik jste toho vypotili. A ke všemu vás dokáže motivovat - ukazuje vám vaše aktuální rekordy v jednotlivých sportech, abyste je sami chtěli překonat. Sdílí vaše výsledky na Facebook a sám je takovou menší sociální sítí. A dá se používat i bez internetu a GPS - takové je Endomondo pro Android a iOS, které je k dispozici i ve verzi zdarma.

Rychlá navigace

 1. Free vs. Pro verze
 2. Jak Endomondo funguje
 3. Jak používat Endomondo, nastavení
 4. Záznam trasy v Endomondu
 5. Často řešené problémy
 6. Shrnutí

Jak používat a nastavit Endomondo

Po přečtení úvodu je každému jasné, k čemu tato aplikace slouží. Je to druhá ruka každého milovníka sportu, a to dokonce i občasného. Endomondo ale není jen pro cyklisty a běžce, ale úplně pro každého, kdo dokonce ani nevytáhne paty z domu. Podporuje nejen klasické sporty jako cyklistiku a běh, ale i posilování, potápění, plavání, jógu, cvičení na rotopedu, squash, tanec, turistiku, volejbal a další a další sporty včetně některých extrémních jako třeba kitesurfing.

Pokud vám připadá divné potápět se do třicetimetrové hloubky slaného moře s mobilem pod neoprenem, nedělejte si starosti - do telefonu jde zadávat údaje i zpětně, aniž byste měli zrovna telefon u sebe. Pouze přijdete o záznam trasy pomocí GPS modulu.

Free a PRO verze

Jako většina dobrých aplikací, i Endomondo nabízí dvě verze, přičemž jedna je sice omezená a 1cm řádek reklamy, ale zcela funkční a zdarma, a druhá je neomezená, nicméně pár desítek korun (aktuálně 124,99 Kč) stojí. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Bude mi stačit free verze?

Záleží na tom, co od této aplikace čekáte - pokud zázraky, tak pravděpodobně ne, ve většině případů ale ano.

PRO verze nabízí navíc následující:

 • Intervalové programy s hlasovým trenérem / audio koučem
 • Grafy s časy kol, tepovou frekvencí, rychlostí a nadmořskou výškou
 • Překonej sám sebe - nastavíte své předchozí jako váš cíl a hlasový trenér vám pomůže, abyste byli tentokrát ještě lepší
 • Nízkoenergetický mód - funkce pro dlouhé cvičení, která prodlužuje výdrž baterie
 • Krokoměr - tam, kde nemáte pokrytí GPS, zejména uvnitř budov, můžete použít počítadlo kroků
 • Upravený hlasový trenér - můžete si přizpůsobit, jak často na váš bude mluvit a které informace vám bude říkat
 • Časový cíl - nastavte si dobu, jak dlouho chcete cvičit, a hlasový trenér vám pomůže dosáhnout zadaného času
 • Kalorický cíl - nastavíte si množství kalorií, které chcete spálit, a hlasový trenér vám k tomu dopomůže

Nízkoenergetický mód, který šetří baterii už tak rychle vybitých smartphonů, je hlavní skutečná výhoda - hlasového trenéra používá menšina Endomondo příznivců. Ať tak nebo tak, Endomondo by nikomu v telefonu chybět neměla a ani těch 125 Kč není příliš moc.

Obě verze najdete ke stažení na Google Play, majitelé iPhonů na iTunes a vlastníci BlackBerry na AppWorldu.

Endomondo Sports Tracker Free pro Android - verze zdarma

Endomondo Sports Tracker PRO pro Android - placená verze

Jak Endomondo funguje?

Začal bych především hlavním webem Endomonda - http://www.endomondo.com/ - takový malý bráška FaceBooku. Samozřejmě co do počtu uživatelů se s facebookem nemůže rovnat, ale funkčnost je velmi podobný. 

endomondo-web

Na úvodní straně najdete vše na podobných místech jako na Facebooku. Malá zeď uprostřed, vlevo ve sloupci svoje záznamy a sociální kontakty, vpravo reklamy. 

V horním menu je pak 6 důležitých záložek:

 • Training - kalendár s historií všech vašich cvičení, vždy si můžete každé rozkliknout a vidět vše, co vidíte na telefonu
 • Challenges - výzvy. Některé pořádá přímo Endomondo, kdy výherci získají premium účet, ale i vy si můžete založit svoji výzvu
 • Routes - trasy. Všechny trasy v databázi Endomonda. Můžete vidět trasy, které lidé jezdí ve vašem okolí stejně jako přidat svoji
 • Events - události. Také kalendář, podobný jako training, ale zde jsou pouze pořádané akce včetně trasy - nikoli vaše tréningy. I vy můžete přidat událost
 • Store - obchod, pouze reklamní záložka, tu můžeme s čistým svědomím ignorovat
 • New Workout - zde můžete založit nové cvičení - bez trasy, nebo trasu můžete nakreslit, vybrat již uloženou nebo dokonce importovat z navigace Garmin
 • (Vaše jméno) - veledůležité, zde jsou 2 podzáložky
  • první je vaše zeď s informacemi o vaší postavě a záznamy cvičení a rekordů;
  • ve druhé záložce pak nastavení vašeho účtu včetně nastavení hesla, abyste se mohli přihlásit na telefonu aniž byste měli nainstalovanou Facebook App

Jak používat Endomondo

Registrace

Než začnete Endomondo používat, musíte se v aplikaci přihlásit. Aktuálně máte na výběr ze tří možností - přes Google+, přes FaceBook nebo přes e-mail. Vše má své pro a proti - Google+ jsem nezkoušel, přihlášení přes FaceBook ale vyžaduje nainstalovanou FaceBook app ve vašem telefonu. I proto preferuji přihlášení přes e-mail.

Pokud vám nevadí využití sociálních sítí k přihlášení, není žádný problém a ani se registrovat nemusíte - Endomondo vám udělá profil samo na základě údajů z vašeho FaceBooku nebo Google+.

Pokud chcete k přihlášení využít email (vřele doporučuju), abyste do telefonu nemuseli nic dalšího doinstalovávat, je třeba se zaregistrovat na webu Endomonda pod tímto odkazem. Přímo v aplikaci se bohužel nelze do Endomonda zaregistrovat.

A abyste se mohli přihlašovat přes e-mail i pokud využíváte přihlášení, je třeba jít na webu Endomonda do nastavení (Settings) svého profilu a změnit heslo. Tam vyplníte "Change Pasword" (Změnit heslo) a "Confirm Change Password" (Potvrdit změnu hesla) - do obou vyplníte stejné heslo. Pak jen vpravo dole kliknete na "Save" a už se můžete přihlašovat i přes e-mail pod novým heslem. Viz obrázek:

endomondo-profil

Hlavní obrazovka - krása je v jednoduchosti

endomondo-homescreen

Úvodní obrazovka je pěkná, přehledná a dokonce také modifikovatelná. Tuto obrazovku vidíte při cvičení, pokud máte telefon třeba na řidítkách kola během jízdy.

Klepnutím na kterýkoliv nápis jej můžete změnit - vyměnit čas za rychlost, místo vzdálenosti dát spálené kalorie a tak dále.

Při základním nastavení je obrazovka řešená velmi dobře a univerzálně napříč všemi sporty. Dojem u free verze kazí pouze dolní řádek s reklamou, ale to je daň za ušetřených 125 Korun.

A co se pod čím skrývá?

 
 • První dva řádky obsahují statistické údaje - dobu cvičení, uraženou vzdálenost a aktuální rychlost.
 • Na třetím řádku je námi vybraný sport, který chceme právě provozovat. Klepnutím se dostaneme na výběr sportu, kde je kolonka s nejčastěji používanými.
 • Vlevo dole je velké kolečko "Play" - tím zahájíme cvičení. Pokud kliknete na menší černé kolečko s číslem 10, cvičení se zahájí až po odpočtu 10 sekund a telefon si tak stihnete dát třeba do batohu.
 • Úplně vlevo dole je ikona satelitu s informací, zda jste připojeni GPS modulem na GPS satelity - bez toho nelze zaznamenávat trasu ani měřit rychlost, protože vás nelze lokalizovat.

Toto je hrubý základ, ve kterém se každý během minutky rozkouká. Endomondo ale nabízí i další vymoženosti.

 • Nápis Endomondo na horní liště otvírá vyjíždějící menu, kde můžete vidět historie svého cvičení, veřejnou zeď s cvičeními vašich přátel, výzvy, trasy a další.
 • Nota na téže liště vpravo nahoře otevře přehrávač hudby, a tak během cvičení můžete poslouchat - i vybraná písnička se zaznamená spolu s cvičením na váš profil.
 • Ohnutý roh vpravo dole vás přepne do režimu mapy - pokud byste se chtěli orientovat a navigovat pomocí mapy.

Než začnete cvičit

Než začnete cvičit, je velmi vhodné Endomondo nastavit. Mám pocit, že kdysi dávno jsem Endomondo nastavoval přímo v telefonu, na současné verzi 9.0.2 jsem ono nastavení nenašel. Ať tam je nebo není, nejpohodlnější je vše nastavit přímo ve svém profilu na Endomondo.com. Najeďte kurzorem myši nad vaše jméno vpravo nahoře dle obrázku

endomondo-nastaveni

vyberte "Settings" (Nastavení) a na další obrazovce se dáme do nastavení. 

endomondo-nastaveni-vyplnene

Vyplňte co uznáte za vhodné, minimálně ale jednotky, pohlaví, váhu, výšku a věk (datum narození) byste měli vyplnit na 100%. Na základě těchto údajů a zvoleném sportu se počítá hydratace a spálené kalorie

Poté přejděte na další záložku "Connect".

endomondo-nastaveni-zalozky

CONNECT - nastavení sdílení

Zde si můžete nastavit propojení s dalšími účty. Já osobně mám nastavený pouze FaceBook, přičemž mám zaškrtlé vše - Share to Timeline, Workouts tracked, Challenges joined and created.

Share to Timeline umožní aplikaci obecně sdílet na zeď (pokud nic jiného nezaškrtnete, aplikace nic sdílet nebude), Workout tracked povolí sdílet zaznamenaná cvičení a Challenges joined and created umožňuje sdílení výzev, které jste vytvořili nebo kterých se účastníte.

Privacy - nastavení soukromí

Důležitá záložka, pokud máte strach o tom, aby o vás nebylo příliš mnoho informací na internetu. 

Mé nastavení a doporučení je takové, že vše kromě "Profile visibility" (viditelnost profilu) nastavit na Friends (přátelé). Profile visibility pak nastavit na public (veřejný). Údaje o vás budou pak vidět jen vaši přátelé, ale vyhledat (a třeba i přidat) si vás bude moci kdokoliv.

Notifications - nastavení upozornění

Nastavte si, jak vás při jaké události bude Endomondo upozorňovat. Buď můžete dostávat upozornění na email nebo do aplikace v telefonu a na web. Nebo také oboje.

K nastavení je tu toho mnoho, první řádek je když si vás někdo přidá, druhý když někdo schválí vaši žádost o přátelství a pokračuje se přes komentáře a liky až po výzvy a události.

Heart rate - nastavení tepové frekvence

Pokud používáte při sportu měřič tepu, zde si můžete nastavit hodnoty odpovídající vašemu tělu pro konkrétní část cvičení - zahřívání, spalování tuku, aerobní, anaerobní a vrchol.

Už výchozí nastavení má přibližné hodnoty a je zajímavé si povšimnout, že tělo pálí tuky nejvíce při tepu od 139 do 152 za minutu.

Záznam trasy v Endomondu

Endomondo zaznamenává vaši trasu automaticky - pouze musíte zapnout GPS modul vašeho telefonu. Nerozumím tomu, proč se zaznamenává trasa při cvičení v posilovně, každopádně jedete-li na kole, běžíte, plavete, potápíte se (s telefonem jsem to nezkoušel), vaše trasa se zaznamená.

Když docvičíte, zobrazí se vám souhrn vašeho cvičení. Stejně tak pokud klepnete na nápis Endomondo a pak zvolíte historie, můžete si vybrat jakékoliv vaše cvičení, které jste kdy zaznamenali. Vypadá nějak takto:

endomondo-historieendomondo-mapaendomondo-mapa-zoom

Přehled je, jak už to bývá, přehledný a obsahuje i rozklikávací mapu. Ta je po rozkliknutí interaktivní a můžete tedy i zoomovat nebo si prohlížeč oblast, kde jste vůbec nebyli.

Obdoba na internetu

Byla by hanba, kdyby internetová aplikace byla ochuzena něco, co android aplikace má. Pokud na endomondo.com vyberete nahoře v liště "Training" a kliknete na nějaké vaše cvičení z kalendáře, pod kalendářem se vám zobrazí přehled s cvičením, kde nalezenete co samé co v telefonu na jednom místě navíc s pěkným grafem nadmořské výšky a rychlosti.

megasouhrn

Často řešení problémy

Jak udržet display rozsvícený po celou dobu cvičení

Možností je několik a je na vás, abyste si vybrali tu ideální pro vás.

První možnost - u Android telefonu můžete jít do nastavení, z obecných se přepnout na vše - tam najdete nastavení obrazovky a u ní režim spánku. Výchozí nastavení je 15 sekund, vy jej však můžete změnit až na 30 minut (Android 4.1.2, na jiných jsem nezkoušel). Po cvičení je ale třeba nastavení vrátit zpět.

Druhá možnost je využití aplikací jako je třeba Keep Screen On. V ní si jednoduše nastavíte, že při zaplém Endomondu nechcete display zhasínat, a je po starostech.

Nicméně je důležité si uvědomit, že display, především při velkém jasu, je velký žrout energie a při rozsvíceném displayi na max a aktivním GPS modulu nepočítejte s větší než několikahodinovou výdrží baterie.

Cvičení se nesdílí na moji FaceBook zeď

Sdílení na FaceBook je někdy prazvláštní - něco se nasdílí, něco ně. V případě, že máte správně nastavené sdílení na facebook, postupujte vždy podle následujícího návodu.

Běžte na svůj facebook profil a vpravo nahoře na cover fotce vyberte "Záznamy o aktivitách".

endomondo-fb1

Po levé straně se vám zobrazí sloupec, ve kterém musíte kliknout na "Další" a pak vám vyjede nabídka, kde bude i Endomondo - na něj kliknete.

endomondo-fb2

Pak se dostanete do záznamů, které web Endomondo.com nasdílel na váš facebook. A pokud zde cvičení je a přesto není na vaší zdi, klikněte vedle vašeho záznamu na ikonu tužky (či co to je) a tam místo "Povoleno" vyberte "Zobrazeno na profilu Timeline". Pak se vám příspěvek nasdílí správně.

endomondo-fb3

Shrnutí

Endomondo je skvělá aplikace, která je k dispozici i zdarma. Nabízí spoustu možností monitorování našich sportovních aktivit a motivuje k lepším výsledkům. Občas jedu na kole a citím, že teď bych mohl dát rekord, tak na to šlápnu, držím rychlost přes 30 km/h (na MTB) a pak po zastavení co nejrychleji vypnu časomíru a doufám, že průměrná rychlost na oné trase je zase o něco výš. Jezdíte-li rádi na projížďky stylem "pojedu kam mi to pojede", do neznáma, a třeba se vám trasa i zalíbí, můžete se zpětně podívat, kudy přesně jste jeli. Navíc máte přehled, jak činní jste každý týden / měsíc byli. S Endomondem zkrátka víte, na čem jste. Vřele doporučujiNaposledy změněno úterý, 17 listopad 2015 16:25

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...

Tomáš Janeček

Student aplikované informatiky na FIM UHK, nadšený do kódu všeho druhu, tvorby webových aplikací i webdesignu. Vytvořil jsem svůj blog tomasjanecek.cz kam taky občas píšu. Žiju sportem - volejbal, horské kolo, (orientační) běh..., počítači i hraním na sopránové ukulele.Komentáře   

 
Strangy
+1 # Strangy 2013-09-11 13:01
Pěknej článek,...že bych si to taky stáhnul. No jo, ale to bych musel začít taky něco dělat (cvičit) ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-16 12:59
To bys mohl :) T-Mobile teď dává všech co mají jejich SIMku, ať paušál nebo i twist, prostě SIMku na kredit, premium účet zadarmo, takže ideální čas začít cvičit :-) www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/nasim/nasim-to-nejlepsi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zikmund Balla
+12 # Zikmund Balla 2014-12-17 19:49
Ahoj Tomáši.
nevím, jak nastavit komentář např. uběhnutého kola do češtiny /komentář je v angličtině/ V nastavení tam není možnost ČJ, stáhl jsem si do mobilu Svox Classic, pak Svox Iveta Czech, ale nevím, jak to synchronizovat, aby Endomondo komentovalo česky. je to možné? Poradíš?
Díky.
P.S. Jsem pouhý uživatel nikoliv "ajťák", je mně 60 let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Renata
+1 # Renata 2014-03-12 15:09
Mam velkou prosbu....Mam S4, nainstalovala jsem si Endomondo- je super!!! Ale stale mi to neni jasne s tim plavanim.
Denne chodim, obcas bruslim, ale hlavne 3x tydne plavu, hlidam si tep (pouzivam hodinky Suunto s pasem) a v bazenu mi funguji.
A tak me mrzi, ze si zaznamy z bazenu nemuzu ukladat na Endomondo.
Diky moc za radu
Renata
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-16 12:24
Ahoj,
nevím, jak tvoje hodinky fungují, ale je možné, že záznam se ukládá do nějakého souboru, který se dá na webu Endomondo.com importovat.
Zkus jít na Endomondo.com, přihlásit se pod svůj profil, nahoře v menu vyber Training a vpravo nahoře klikni na New workout. Pokud máš soubor z hodinek, který by šel do Endomonda nahrát, můžeš zvolit možnost Import from file. Pokud soubor nemáš, ale máš data - víš svůj tep - vyber možnost New workout with no route a údaje si vyplň. Délku trasy asi nezadáš, ale vybereš sport, dobu trvání a i tep můžeš vyplnit (heart rate). Pak dáš jen Save a máš záznam uloženej. Takhle to dělám třeba s volejbalem :)

Málem bych zapomněl dodat - přidat cvičení můžeš i přímo v telefonu, když dáš Historie a pak nahoře +. Ale tam nejde zadat tep.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana
+1 # Jana 2015-05-22 12:56
Dobry den, prosim Vas po vcerejsi aktualizaci Endomonda ho nemuzu otevrit "Endomo do se zastavila"?! Co to znamena?Novou instalaci a ztratu dat?To by me fakt mrzelo.
Moc dekuji za odpoved a pripadnou radu.
S pozdravem,Jana
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Misa
0 # Misa 2014-03-13 17:57
Taky poprosim o radu. Vcera jsem si trackovala indoor cycling workout a kdyz jsem chtela sdilet na facebook info a spalenych kaloriich a casu jizdy vubec se mi to na FB nezobrazilo.Je to o nastaveni nebo endomondo nesdili tyto informace kdyz je to indoor aktivita?Prosim o radu jak docilit toho aby se nasdilely vsechny informace a ne jen ze jsem ujela 0.00 km :) Diky moc
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2014-03-16 12:55
Ahoj, tenhle problém s tebou sdílím. Sám když hraju volejbal, tak pochopitelně v hale signál na GPS není a pohyb 3 metry do všech směrů by se na GPS zaznamenával těžko, takže mobil je v batohu. Když pak sdílím tenhle workout, vidím na fb jen "volleyball game" a to je všechno. Hledal jsem, ale individuální nastavení toho, jak se co sdílí, asi v Endomondu není.
Když sdílím outdoor workout, třeba cyklistiku, tak je na fb krásně mapa, vzdálenost, rychlost a čas, takže to je asi tím typem sportu, no.
Ale pokud tam nechceš mít 0,00km, tak není problém na webu endomondo.com jakýkoliv workout editovat, klikneš nahoře na Training, v kalendáři vybereš cvičení, co chceš editovat, a dáš nad mapkou vpravo "Edit". Tím se ti otevře okno, kde můžeš právě manuálně vložit i třeba vzdálenost, čas nebo tep.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Misa
0 # Misa 2014-03-17 11:01
Ahoj, diky moc za odpoved. V sobotu jsem zkousela Endomondo znovu na indoor cyclingu a tentokrat i GPS zareagovala a merila jakousi vzdalenost, prumernou rychlost a jine veci. To sdileni na FB je ale porad stejne. Zkusim pak sdilet vysledky z behu a uvidime. Nicmene jedna kolegyne mela nasdileny i vysledky z indoor cyclingu na FB ( cas, rychlost, kalorie a mapu ) tak si rikam jestli to treba nemuze byt i typem telefonu nebo verzi Endomonda. Ona ma iPhone a ja mam Samsung Ace 2.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2014-03-19 19:51
To nevím, sám jsem uživatelem Androidu - Huawei Y300, a když sdílím, teda naposled na podzim, tak tam rozhodně byla malá mapka, délka trasy a myslím že i čas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martin Zeleny
0 # Martin Zeleny 2014-03-17 12:20
Nevíte jak vymažu v endomondu workout? Nějak na to nemohu přijít :-|
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Misa
0 # Misa 2014-03-17 13:56
Kdyz otevrete Endomondo v mobilu, kliknete na ty tri vodorovne cary v levem hornim rohu. Rozbali se vam menu a v nem kliknete na "historie". Ukazou se vam vsechna zaznamenana cviceni. Kliknete na to, ktere chcete smazat. Otevre se vam a v pravem hornim rohu uvidite takove tri tecky pod sebou. Kdyz na ne kliknete da vam to na vyber smazat nebo obnovit. Date smazat a tim se cele cviceni odstrani jak z mobilni aplikace tak ze stranek Endomondo.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martin Zeleny
0 # Martin Zeleny 2014-03-17 14:18
Hmm já mám asi nějakou jinou verzi. Používám WP a když jsem v History tak tam mám pouze Enter workout a v dole mám možnost PIN a SETTINGS. Jinak tam nic nemám....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
milomil
0 # milomil 2014-03-19 11:38
co je ale UPLNE na prd, je to, ze kdyz to smazu v mobilu, smaze se to i na endomonu, fakt vo hovne:(..nebo je to jinak? da se to nejak archivovat na endomondu a v klidu smazat v mobilu? jinak dobra apka:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-19 19:52
To je právě naprosto správně. Je to typický synchronizovaný profil, stejně jako třeba Google účet, stejně jako FaceBook na mobilu a na počítači. Většinu uživatelů by otravovalo, kdyby všechno museli dělat dvakrát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
MIchal
0 # MIchal 2014-03-17 19:48
Ahoj, mám problém asi po třech dnech bezproblémového používání mi při běhání vypadl mobil (HTC DESIRE) a od té doby mi nezaznamenává trasu ani vzdálenost. Provedl jsem přeinstalaci a stále nic. Zkusil jsem nainstalovat SportsTracker a ten trasu a km ikdyž blbě zaznamenává. Umíte mi někdo prosím poradit.
Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-19 19:53
Ahoj, tak s tím si rady teda nevím. Jestli ti GPS a všechno funguje a dokonce jsi přeinstaloval ROMku, tak opravdu těžko říct, kde je zakopanej pes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Michal
0 # Michal 2014-03-21 11:23
Ahoj, ROMku jsem nepřeinstalováv al to neumím! Přeinstalovaljs em jen vlastní program.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lukáš
0 # Lukáš 2014-03-18 10:12
Ahoj lidičky, endomodo využívám pár dní a mohu říct že jsem spokojený.
Frčím na iPhone a zvědavost mi nedala a mám verzi pro + měsíc premium.
Mám dva dotazy:
1) k čemu je při zahájení cvičení černý posuvník se symbolem lepky
2) proč mám v obrázkovém profilu vpravo nahoře také symbol lepky
Díky za pomoc.
L.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-19 19:55
Ahoj,
to, co máš vedle svého jména v profilu, je tvoje profilová fotka. Pokud rozumím správně, asi máš špatně/nemáš vůbec nastavenou profilovku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lukáš
0 # Lukáš 2014-03-20 08:05
Cituji Tomáš Janeček:
Ahoj,
to, co máš vedle svého jména v profilu, je tvoje profilová fotka. Pokud rozumím správně, asi máš špatně/nemáš vůbec nastavenou profilovku.

Ahoj,
v profilu fotku normálně mám, ale když koukám na miniaturu tak v pravém horním rohu mám ve fotce znak endomoda (lepku). Tak na to se doptávám... :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-03-22 16:54
Tak to je divný :) možná je iPhone verze Endomonda malinko jiná, nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Alena
0 # Alena 2014-03-21 21:35
Ahoj, chodím běhat s Endomondem. Mám ho nainstalovaný v Iphone. Bohužel mi vypadává GPS, takže mi to ukazuje, že hodinu běžím 100 m. Nevíte čím to je? Je to na reklamaci? Nebo dělám něco špatně? V Tmobilu koukali na nastavení a mělo by být vše OK. Jinak Endomondo ukazuje kudy jsem běžela, ale neukáže kolik km. Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
+2 # Tomáš Janeček 2014-03-22 16:56
Ahoj, to by chtělo otestovat, jestli GPS funguje jako taková, třeba v nějaký navigaci nebo podobný aplikaci. Pokud ale běháš uvnitř v nějaké budově, je celkem normální, že je špatný GPS signál a vypadává. Pokud to je v ostatních aplikacích OK, tak to na reklamaci není, v opačném případě ano. Jinak na běhání se dá použít i krokoměř, takže nemusíš mít GPS :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Hanka
0 # Hanka 2014-03-30 22:43
Ahoj, mám zaznamenanou trasu v telefonu, ale na webu endomondo.com se mi nezobrazuje, je možné ji tam nějak dostat?
díky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-04-01 21:17
Ahoj, pokud telefon připojíš k netu (přes wifi) a máš zaplé endomondo, tuším, že se to synchronizuje automaticky. Nastavit se musí jen sdílení na facebook, to ve výchozím nastavení automatické není.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzana
0 # Zuzana 2014-04-03 23:35
Mohu si ulozit nekterou ze svych zaznamenanych tras do mojich oblibenych? Zatim se mi tam dari pomoci hvezdicky v levem hornim rohu ulozit jen prilehle trasy, ktere se mi zobrazuji od ostatnich uzivatelu. Diky za radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-04-11 00:51
V telefonu nevím, ale zkus to pod http://www.endomondo.com/routes :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzana
0 # Zuzana 2014-04-13 09:09
Díky za radu. Podařilo se mi to v PC - postup : najet na historii treninku - mapa - v pravém horním rohu " link to route " - zadat název a uložit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarda
0 # Jarda 2014-04-13 01:22
Ahoj. Nainstaloval jsem si Endomondo na telefon Nokia E52 se Symbianem, ale nějak pořád nemůžu přijít na to, kde nastavit češtinu. Pořád to mám pouze v angličtině. Dík za radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2014-04-13 17:50
Ahoj Jardo,
s verzí pro Symbian bohužel nemám žádnou zkušenost a ani k takové nemám přístup, takže bohužel neporadím. Třeba pomůže někdo ze čtenářů :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
jana
0 # jana 2014-04-20 10:47
dobrý den nevíte někdo jak se změní mapa na tam endomondo ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-11 16:04
Ahoj, nerozumím přesně dotazu, můžeš to nějak rozsvést?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jirka.m
0 # Jirka.m 2014-04-27 11:17
Ahoj, máte někdo zkušenost s měřením nastoupaných metrů??..mám na kole tachometr , který rovněž ukazuje nastoupané metry , ale obě naměřené hodnoty jsou velmi rozdílné, odchylka je desítky metrů , nekdy i 100m, endomondo ukazuje vždy více . díky za info
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-11 16:06
Ahoj, měření podle GPS nebylo nikdy přesné, třeba v turistické navigaci Locus se používá nějaký statistický model geoidu či co, aby to tak nějak odpovídalo, v Endomondu nic takového není, takže údaje stoupání/klesán í to chce brát u Endomonda s rezervou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jan
0 # Jan 2014-05-03 15:11
Prosim Vãs, ako sa nastavuje v Endomonde, hlasenie prejdenych kilometrov. Donedávna my to hlásilo každý prebehnutý kilometer, ale zrazu to prestalo hlasiť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-11 16:18
Ahoj, stačí jít do Settings -> Audio Settings -> a tam nastavit Audio Coach ON
Pak rozkliknout Standard Audio Coach -> Distance ON, Duration ON, popř. i další, pokud potřebuješ další informace od kouče.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kačka
0 # Kačka 2014-05-13 18:50
Možná už tady tento dotaz je, ale nemám čas to číst :(. Prosím o pomoc. Nainstalovala jsem si aplikaci Endomondo, mám Galaxy S3 mini. Chodím běhat a po uběhnutí chci sdílet na FB uběhnuté km a vždy mi to ukáže, že je toto cvičení již sdíleno, ale na profilu FB jej nemám. Prosím jak docíím toho abych měla na profilu? Jednou se mi to podařilo sdílet, víckrát ne.. Děkuji moc za radu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-14 02:57
Ahoj Kačko,
zkus navštívit web endomondo.com a tam nahoře v menu jít do Training a kliknout na konkrétní cvičení, tam je tlačítko Share a buď ti sdílení odtamtud půjde, nebo bude stejný problém. Pak je taky možnost na tom samém webu najet nad fotografii svého profilu vpravo nahoře, zvolit Settings a Connect a zkontrolovat, jestli je opravdu zaškrtlý Share to Timeline. A můžeš to zkusit i třeba odškrtnout a sdílet manuálně opět přes Training. Každopádně - mně to automaticky funguje, mělo by ti to jít taky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kačka
+1 # Kačka 2014-05-14 17:26
Děkuji moc za radu, teď už to snad bude fungovat :), kdyby ne určo se ozvu ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Verča
0 # Verča 2014-05-21 11:33
Ahoj,dá se prosím dopsat běh zpětně do tréninku na endomondo?
Děkuju :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-21 13:07
Ahoj, dá, a dokonce můžeš ručně doplnit trasu :)
Endomondo.com -> Training -> nahoře New Workout -> New workout with no route (bez zadání trasy) nebo Draw route for new workout (se zakreslením trasy, dá se snadno naklikat).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladimír
+1 # Vladimír 2014-05-27 13:14
Ahoj přátelé Endomondo :lol: Jsem nadšený co ta věc všechno umí. Mám ji na Iphone 5 a při troše inteligence jsou veškeré dotazy zbytečné. Funguje to naprosto skvěle. Jestli má někdo pocit, že existuje něco lepšího, nechť to používá. Sportujte a buťte heppy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Karolína
0 # Karolína 2014-05-27 14:48
Ahoj, potrebovala bych poradit, jak je mozne, ze v historii ubehnutych tras se mi ukazuje neco jineho po prihlaseni pres mail a neco jineho po prihlaseni pres google+. To jsem si jako vytvorila dva rozdilne ucty???Diky za info
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Karolína
0 # Karolína 2014-05-27 15:06
Ted jsem postoupila k tomu, ze mam jine trasy v mobilu a jine na webu. Je to mozne?? :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladimír
0 # Vladimír 2014-05-27 15:45
Nechápu proč si tím komplikuješ život. Ty nemáš mobil u sebe? Proč se na to musíš koukat přes mail?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-05-27 21:20
Ahoj, je to možný, že máš skutečně 2 různý účty. Já mám účet jeden a přihlašuju se někdy přes fb, někdy přes mail, a jde to, jen jsem pro mail samozřejmě nezakládal nový Endomondo a stejně tak přes FB. Když si u účtu, kterej je přes mail, nastavíš sdílení na FB, pak už by mělo fungovat i přihlašování přes FB, protože tím se ten FB účet spáruje s Endomondo účtem - pravděpodobně, tak si myslím, že to asi bude, ale už si to taky pořádně nepamatuju :)

Takže se v telefonu i na mobilu přihlaš stejným způsobem a ten jeden účet si nech a bude všechno snad dobrý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Markéta
0 # Markéta 2014-06-14 15:02
Ahoj, se starym telefonem se Symbianem se přenesla má cvičení v pohodě automaticky na můj účet na netu, teď mám jinej s Androidem a potřebuju k tomu vždy wifi, je to normální? Už jsem si kvůli tomu i zařídila "větší net", myslela jsem že to nedává mých původních 200 Mb, ale nepomohlo to. Stejně tak mi bez wifi nefunguje Whats up, tak jsem si říkala, jestli to nějak nesouvisí. Díky za radu :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vladimír
0 # Vladimír 2014-06-14 17:48
Ahoj, s tím nemám zkušenost. Používám bez problémů Iphone 5.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-06-18 01:06
Ahoj, není to normální, ale kde je problém, to teda netuším. Já chodím běhat a opravdu na poli nechytám wi-fi, jezdím na kole všude možně, a mobilní internet nemám a spolehlivě měřím a zaznamenávám, takže to bude někde chyba.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lenka
+1 # Lenka 2014-06-20 22:33
Ahoj, prosím kde najdu na webu endomondo/mobil u nasatvení hlasového hlášení uběhnutých km/prům.rychlos ti atd? Do sluchátek se mi nic neozvývá, tak možná jsem si to nensatavila, bohužel nevím jak. Děkuju moc za radu:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2014-06-24 10:27
Ahoj, je to v mobilu. Nastavení => Audio nastavení.
Tam nejdříve zapneš Audio kouče, potom vybereš Standardní audio kouč a nastavíš interval, jak často bude hlásit časy.
Je tam i několik dalších nastavení, ale ty už jsou vedlejší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martina
0 # Martina 2014-07-08 21:13
Jak si mám v mobilu nastavit ten GPS modul aby mi to ukazovalo km?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:44
To je individuální na každém mobilu, ale vesměs u všech Android telefonů to bývá Nastavení -> Poloha. A nebo nějaká rychlá lišta někde... zkus se podívat na internetu pro tvůj konkrétní telefon, jestli to nikde nenajdeš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tom
0 # Tom 2014-07-16 12:52
K ceně: 124Kč by šlo, ale momentálně mi to nabízí varianty: Měsíčně 85kč nebo Ročně: 689kč
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:45
Ať koukám na Google Play jak chci, tak vidím 124,99 Kč.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.endomondo.android.pro
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Adam
-1 # Adam 2014-07-22 12:34
Jezdím s MTB kolem po silnicích, občas nějaká polní cesta, ale žádnej extra terén. Jakej druh sportu zvolit? Silniční cyklistiku, sportovní cyklistiku?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:46
Ahoj Adame, já jezdím s MTB taky víc po silnici než v terénu (i když nerad :) ), druh sportu mám Mountain Biking - Horské kolo. Pak se nabízí možnost Cyklistika - doprava / transport (nevím, jak je to v české verzi, mám Endomondo anglicky)... a nebo jak říkáš. Ale řiď se citem, rozdíly ve výpočetních algoritmech budou stejně minimální.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana Gašparíková
0 # Jana Gašparíková 2014-08-05 15:18
je potrebný hrudný pás pri používaní endomondo? ako to vyhodnotí pulz ? mám sigmu hodiny s pásom ? ak je treba pás, môžem použiť hocijaký? ďakujem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:49
Ahoj, pás není potřeba. Ale měl by poskytovat další přesnější údaje. Jak to funguje, nevím, rozhodně to ale funguje i dle ohlasů na Endomondo obecně. Pulz to nějakým způsobem měří, možná je na to potřeba extra zařízení - nevím, nemám vyzkoušené.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucka
0 # lucka 2014-08-06 22:25
Dobrý den,
mám Samsung Galaxy ace 2 a vůbec mi to neměří. GPS mě najde ale tím jsem skončila. poradíte?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:50
Dobrý den, Lucko,
neporadím, chtělo by to více podrobností. Nicméně pokud bych si byl jistý funkčností GPS, zkusil bych aplikaci přeinstalovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zdenda
0 # Zdenda 2014-08-21 09:38
Ahoj, nějak se mi nedaří publikovat zaznamenanou trasu. Pokud ji nakreslím tak ano, ale existující trasu zveřejnit neumím. Dík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:52
Ahoj,
konkréntě u cyklistiky se mi zveřejnuje na FaceBook jak zaznamenaná, tak uložená (ručně kreslená) trasa, tak nevím, kde může být problém. U některých sportů to tak ale nefunguje, proč, kdo ví...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zdenda
0 # Zdenda 2014-08-29 15:46
Ahoj, děkuji, ale asi jsem špatně vysvětlil. Moje vybrané trasy nezveřejňuji na žádné sociální síti. Myslel jsem tratě zveřejněné na stránce Endomondo.com v Routes-horské kolo. Když trasu ručně edituji, tak ji dokážu zveřejnit, ale již ujetou a uloženou trasu nikoli. Možná mi software chce naznačit, že se nemám chlubit :sad:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-30 19:37
Tak to se obávám, že neporadím. Jedině se ještě podívat do nastavení Endomondo.com -> Settings -> Privacy :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana Cupalová
0 # Jana Cupalová 2014-08-23 13:51
Ahoj, měla bych dotaz. Chtěla bych sdílet na fb. Ale vůbec mi nejde nastavit Připojit a Sdílet... Když kliknu na Správa Facebook sdílení, stále se načítá... a nic.... Neměl by jste pro mě rady? Děkuji Jana
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 16:57
Ahoj Jano,
nejprve se přihlaš na Endomondo v moderním prohlížeči Google Chrome / Mozilla Firefox ideálně. Pak se v nové záložce přihlaš na FaceBook. V jiné záložce pak jdi zpět na Endomondo a zkus to znovu, třeba už to půjde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Blanka
0 # Blanka 2014-08-26 10:06
Ahoj, Endomondo používám od jara a poprala jsem se i s tím sdílením na FB. Nedávno se mi ještě na Timeline zobrazila mapka s ujetými nebo uběhnutými kilometry. Teď už se mi tam zobrazí jen graf s posledními aktivitami. Nejsem si vědoma, že bych někde něco měnila. Nevíte, co s tím?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 17:06
Ahoj Blanko,
já taky nic neměnil a ještě předevčírem jsem byl běhat a všechno bylo ok.
Všechno tohle zobrazení se odvíjí od nastavení v Endomondo.com -> Settings -> Privacy
Link tady https://www.endomondo.com/settings/privacy
Když tam budeš mít všude Public a problém přetrvá, tak už nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Blanka
0 # Blanka 2014-08-28 13:59
Díky, zřejmě je to opravdu tím. Koukám, že se dá nastavit zobrazení map u každého Workout jednotlivě. To jsem nevěděla. Změna mohla proběhnout s nějakou aktualizací. Mnohokrát děkuji za pomoc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Markéta
0 # Markéta 2014-08-27 16:30
Ahoj, mám nastavený Endomondo, hlavně ho pužívám při běhu a na jízdě na kole. Mám problém, že mi to ukazuje pouze čas a splálené kalorie, ale ty jsou také nereálné. Vše ostatní je nulové. Nevím v čem mám chybu. Prosím o radu. Děkuji Markéta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-08-27 17:07
Pokud to neukazuje trasu a s tím související věci (rychlost), tak zřejmě nefunguje GPS - zapnout a počkat na "GPS OK" hlášku v levém dolním rohu. Snad je chyba jen v téhle drobnosti :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Eva
0 # Eva 2014-08-30 16:56
Ahoj, v mobilu mám nainstalovaný endomondo (Samsung) a v historii se mi normálně zobrazí moje běhání, ale když si najedu na stránky tak tam vůbec nic není a ani mi to nejdde nasdílet třeba na FB...tak nevím co dělám špatně, díky za radu Eva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
+1 # Tomáš Janeček 2014-08-30 19:36
Ahoj, pravděpodobně máš 2 různé Endomondo profily a na webu se přihlašuješ na jiný, než na který jsi přihlášená v aplikaci. Zkus to ověřit a popř. napravit :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Mirek
0 # Mirek 2014-09-22 10:53
Ahoj, nedovedete poradit, jak do trasy začlenit fotografie?
Myslím tím při běhu něco vyfotit a aby se to pak na trase zaznamenalo v tom místě, kde to bylo
vyfoceno? Neznáte nějakou aplikaci, která takto funguje (zaznamená uběhnuté kilometry, čas,
vyfotí něco na trase, kde to i lokalizuje do mapy a zároveň lze poslouchat i hudbu?
Pokud jsem vypátral, tak to umí snad jen Sportstracker
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-09-22 18:13
S tím bohužel neporadím, nic než Endomondo nepoužívám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Mirek
0 # Mirek 2014-09-22 11:04
P.S. umět by to měl i Runkeeper, ale tem mi na mém Samsung Galaxy ace zaznamená z 10ti fotekk třeba jen dvě
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
žanet
0 # žanet 2014-10-01 20:46
dobrý den...jsou nějake hodinky jako třeba Gear fit které by s aplik.Endomondo spolupracovaly? Mám Samsung S5 a jit s ním běhat je trochu otravné... Díky za info...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-10-03 00:01
Dobrý den, nevím o tom. Většinou je potřeba hodinky stejně spárovat s telefonem, protože hodinky nemají vestavěné všechny potřebné moduly, ale třeba se pletu a hodinky s GPS existují - problém jsem moc nezkoumal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzka
0 # Zuzka 2014-10-02 22:08
Měla jsem problém, který je zde již zodpovězen. Chci poděkovat za všechny na jejichž dotazy jsi odpověděl a vyjádřit uznání za to že se tématu věnuješ i rok po tom co jsi zveřejnil článek, v dnešní době to není běžné. Děkuju :lol: :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-10-03 00:02
Díky :) jsem rád za každou odezvu na článek i za počet spokojených čtenářů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Antonín
0 # Antonín 2014-11-14 23:04
Prosím o radu jak dostat Endomondo v češtině. Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2014-11-14 23:28
Ahoj,
Endomondo je automaticky v jazyce telefonu. Pokud máš telefon česky, neměl by být problém. Aspoň u Androidu to tak je, u ostatních systémů nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Michal F.
0 # Michal F. 2014-11-26 20:15
Ahoj, jsem asi tupoň, ale jak muzu využívat endomondo při plavání? Telefon v baglu na suchu a něco do vody na ruce?

Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:34
Ahoj, to netuším ani já. Na ruku existují náramky a hodinky, ale ty mají krokoměr nebo GPS. Jestli je něco takovýho i do vody, to opravdu nevím.
Minimálně si ale můžeš zaznamenávat do endomonda zpětně ručně, kolik jsi kdy za jak dlouho uplaval.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Oskar
-1 # Oskar 2014-12-17 10:31
Mám nainstalovanou aplikaci endomondo, běhám a vždy cca po 26 minutách se aplikace vypne a tak navím, kolik jsem uběhl.?.Oskar
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
-1 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:34
To vypadá na nedostatek operační paměti RAM v telefonu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Raddys
0 # Raddys 2014-12-19 14:36
Cau, umí endomondo vyskove metry, na kole se to docela hodí. Díky Raddys
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:35
Ahoj, umí, ale jen s využitím GPS a GPS bývá u nadmořské výšky docela nepřesná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Milan
0 # Milan 2015-01-04 12:15
Ahoj jak dostanu audio coach do češtiny mluví to jazyky různých zemí,ale né česky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:36
Ahoj, nevím, jestli to vůbec jde, sám využívám při běhání audio coache v angličtině. Řešení jsem se snažil najít, všude jsou zmínky o Svox Iveta Czech, jak ji ale do Endomonda implementovat, bohužel nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
lucasik
0 # lucasik 2015-01-12 23:49
Ahoj,nemam vela skusenosti s aplikaciami na mobil,preto sa chcem informovat ako predlzit vyrz baterie - staci spustit appku a vypnut dispplay)?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Milan
0 # Milan 2015-01-13 07:45
Ahoj,přesně tak zapni aplikaci neb. endomondo a vypni display,aplikac e běží normálně dál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lucka
-1 # Lucka 2015-01-18 21:08
Ahoj. Chci se zeptat,píše mi to GPS zakázána???? Taky jestli jde audio kouč do češtiny? A jestli jde aby mi hlásilo kolik mám uběhnuto?? Děkuji za odpověď
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:37
Když je GPS zakázána, musíš si ji v systému povolit, kde přesně záleží na typu verze systému, ale hledej v nastavení :)
O českém audio coachovi nevím. Anglicky ale umí uběhnuté kilometry (i metry), rychlost a čas hlásit dobře :) Řešení češtiny jsem se snažil najít, všude jsou zmínky o Svox Iveta Czech, jak ji ale do Endomonda implementovat, bohužel nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Patrik
0 # Patrik 2015-01-21 14:38
Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost s propojením endomonda a FB. Já se trápím už druhý den s tím, abych přidal aplikaci do oddílu fitness, kde by se započítávalo cvičení do grafu. Normálně vše nasdílím z mobilu na FB, to problém není..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:38
Osobně mám endomondo propojené s FB, ale v profilu ji v žádném oddílu taky nemám. Jestli to jde, nevím, je to už méně důležitá funkčnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Svatopluk Dresler
0 # Svatopluk Dresler 2015-01-25 10:47
Ahoj,
asi před dvěma týdny jsem si nainstaloval endomondo a zaznamenával denní dávky chůze. Včechno fungovalo i při propojení na net a na FB. Předevčírem mi při chůzi najednou telefon zkolaboval. Znovu jsem jej nahodil, ale už se mi nepodařilo navázat na tento trenink, takže jsem jej spustil znovu a nevšimul jsem si, že běží jen čas, ale už ne vzdálenosti, ani záznamy na mapě a od té doby už to tak zůstalo. Odinstaloval jsem aplikaci a nainstaloval znovu, ale pořád se mi zaznamenává jen čas a nic jiného. Hledal jsem všude v nastavení aplikace i telefonu, ale nic nepomáhá. Co s tím?v622d
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:39
To vypadá na problém s GPS modulem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Svatopluk Dresler
0 # Svatopluk Dresler 2015-01-25 10:52
Cituji MIchal:
Ahoj, mám problém asi po třech dnech bezproblémového používání mi při běhání vypadl mobil (HTC DESIRE) a od té doby mi nezaznamenává trasu ani vzdálenost. Provedl jsem přeinstalaci a stále nic. Zkusil jsem nainstalovat SportsTracker a ten trasu a km ikdyž blbě zaznamenává. Umíte mi někdo prosím poradit.
Díky

Poslal jsem předchozí příspěvek a později při pročítání dřívjěích jsem si teprve všimnul, že stejný problém se tady už objevil dříve - viz citace.
Nemůže někdo pomoct?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Rosta68
0 # Rosta68 2015-01-25 21:37
Ahoj Tomáši.
nevím, jak nastavit komentář např. uběhnutého kola do češtiny /komentář je v angličtině/ V nastavení tam není možnost ČJ, stáhl jsem si do mobilu Svox Classic, pak Svox Iveta Czech, ale nevím, jak to synchronizovat, aby Endomondo komentovalo česky. je to možné? Poradíš?
Díky.
P.S. Jsem pouhý uživatel nikoliv "ajťák", je mně 60 let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-03 14:43
Ahoj, bohužel neporadím. Sám mám audio coache v angličtině a angličtina mi nevadí, takže jsem to nikdy ani neřešil. Řešení jsem se snažil najít, všude jsou zmínky o Svox Iveta Czech, jak ji ale do Endomonda implementovat, bohužel nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Láďa
0 # Láďa 2015-08-29 10:54
Problém je v podpoře svox jazyku, nejak se to vyvojařum nechce přidat do aplikace... Propořte likem příspěvky na fóru podpory a doufat že si toho všimnou...
https://support.endomondo.com/hc/en-us/search?utf8=%E2%9C%93&query=czech&commit=Vyhled%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
anna
0 # anna 2015-02-08 14:29
ako zrusit ziadost o priatelostvo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-18 14:27
To bohužel nevím a nemám možnost vyzkoušet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Otakar Šebek
0 # Otakar Šebek 2015-02-18 12:48
mám velkouz prosbu, potřebuji poradit, jdu běhat, zapnu aplikaci endomondo, běží mě to 25:59 min a pak se vypne. Co mám špatně nastavené? /tel huawei G6-U10.Díky za radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-02-18 14:27
To nevypadá jako záležitost nastavení, leda, že by byl v aplikaci bug a prostě to na některých telefonech takhle zlobilo, nebo Android aplikaci ukončuje z důvodu nedostatku RAM.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
V.Kovářová
0 # V.Kovářová 2015-02-26 09:31
Ahoj, prosím o radu. Nikde jsem se nedočetla, zda Endomondo funguje i offline. Jestli stačí zapnout GPS a běžet. Když ji zapnu zaznamenává se pouze čas, nikoliv délka trasy.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
+1 # Tomáš Janeček 2015-02-26 12:20
Ahoj, funguje offline - jinak bych jej ani nepoužíval.
Stačí zapnout GPS, pak ale přichází důležitá část, kterou jsi vynechala - počkat, až se GPS připojí (podle typu telefonu může trvat 10 sekund až 5 minut), dole vlevo se objeví hláška GPS OK a pak můžeš běžet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kv. Pašek
0 # Kv. Pašek 2015-03-04 14:26
Nazdar Tomáši. Prosím o radu. Endomondo používám už asi rok, postupně se učím a zdá se že zdárně. Jsem spokojen.
Problém: asi před dvěma týdny jsem u PC na něco kliknul a v PC se mi na stránce " https://www.endomondo.com/workouts/user/15044095 " objevila polština. Ať dělám,co dělám, nemůžu se jí zbavit. I když v profilu do "země" nastavím "czechy".
V mobilu i na tabletu mám češtinu. Lze s tím v PC něco dělat?
Děkuji a buď zdráv. Květoš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-03-04 15:42
Ahoj, tak to vůbec netuším. Endomondo k tomu říká: "The app follow the general language settings of your phone. If the language in the Endomondo app doesn't change when you change the language of the phone, please try to logout of the app, delete the app, re-install the app and login again." To ti ale asi nepomůže. Ještě mě napadá v profilu https://www.endomondo.com/settings/account zkusit nastavit zemi na Czech Republic, jestli nemáš, další nápady ale nemám. To bych musel vědět, kam jsi kliknul, abys to přepnul do aktuálního stavu :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Iva
0 # Iva 2015-04-06 22:52
Dobrý den Tomáši, ráda bych Vás požádala o radu. Po aktualizaci na verzi 11.0 vidím v historii cvičení v sekci okruhy tři sloupce km, čas a tempo, přičemž čas a tempo jsou v podstatě stejné údaje jen v jiném formátu. V předchozí verzi jsem měla v sekci okruhy km, čas a mezičas. Nevíte, zda je možné nějak tam ten mezičas zase dostat? Moc děkuji. Iva
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-07 00:57
Dobrý den,
mám pocit, že s tím nic nejde udělat, je to holt negativní změna v Endomondu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš
0 # Tomáš 2015-04-19 12:49
Ahoj mám nainstalované endomondo ale vůbec mi tam neukazuje kilometry jen čas co stím mám dělat?? Díky :roll:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-19 20:42
Kliknout na některý z polí, třeba ten čas, kalorie nebo cokoliv, a zobrazí se výběr toho, co chceš na hlavní stránce zobrazovat u údaje :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš
-1 # Tomáš 2015-04-19 22:19
To vím, ale GPS mi nechce zaměřit polohu když běžím, zaměří ji jen když sem delší dobu na místě.Co s tím mám dělat ???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-20 00:29
Počkat na místě nebo pořídit telefon, který má lepší GPS (podpora ruskejch/čínske jch satelitů apod.).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomas
0 # Tomas 2015-04-19 17:20
Zdravim, prosim, funkce hlaseni cascasu po kilometrech je dostupna jen u placene verze?

Diky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-19 20:43
Je i u free, aspoň na Windows Phone verzi Endomonda, ale řada nastavení je zamčená (např. interval mezi hlášeními apod.). Android telefon už nemám, tak to s jistotou nemůžu říct, ale myslím, že je to tam stejně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomas
0 # Tomas 2015-04-20 00:00
aha, díky za odpoved, mne to na androidu prave nejde, v nastaveni se nedostanu do toho standart audio kouc, kde by se to melo nastavit, pise ze musim mit plnou verzi, ale vim o lidech, kteri s free verzi hlaseni po km maji...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Radka K
0 # Radka K 2015-04-27 14:15
Endomondo se mi vypíná při běhu, nebo chůzi. Přerušení aplikace zjistím až při kontrole,pokud mi záleží na celém změření treninku, mám telefon(Huawei G630-U20, Android 4.3) v ruce a kontroluji, zda apka běží. Nemilé překvapení když po uběhnutí trasy nemám změřeno ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-04-27 14:33
Pokud nemáš plnou operační paměť, nedovedu si představit, čím by to mohlo být.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Radka K
0 # Radka K 2015-05-04 13:49
Aplikace se mi stále nepravidelně vypíná, paměť telefonu je volná. Ranní trénink běhám stále stejnou trasu a k přerušení měření dochází vždy na jiném místě.Mohlo by pomoci odinstalování a zas nainstalování aplikace?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-05-04 18:20
Za pokus to stojí :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
jarek
0 # jarek 2015-05-04 10:24
Zdravím, potřebuji poradit. Nemužu se připojit na fcb někde me to. Píse mi to něco autentizace nelze navázat. Tak bych prosil o nějakou radu . Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-05-04 18:21
Ahoj, to bude zřejmě špatné heslo nebo přihlašovací jméno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
jarel
0 # jarel 2015-05-04 10:42
tohle to mě to píše když se chci připojit na fcb -Endomondo nebyl oprávněn připojit k Facebook accoun

děkuji za rady co s tím
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-05-04 18:21
Viz moje odpověď výše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kaspinka
0 # Kaspinka 2015-05-22 08:45
Endo se nějak změnilo a nejdou sdílet workouty:( Nebo jsem to ještě nenašla, ale když kliknu na workout, není zde tlačítko share. Můžete mi poradit kde ho hledat?Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tomáš Janeček
0 # Tomáš Janeček 2015-05-22 16:31
Změnili design, ale funkčně se nic nezměnilo. Po rozkliknutí workoutu na webu se vlevo nahoře (alespoň mě) objeví ikona Facebooku, takže stačí kliknout a už se sdílí. Já mám ale sdílení nastavení automaticky, což si můžeš nastavit taky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jan Šmerda
0 # Jan Šmerda 2015-05-23 22:07
Dobrý den,
měl bych otázečku. Začali jsme s kamarádem nedávno používat Endomondo, dnes jsme byli spolu venku a měřil jsem pouze já. Na PC jsem ho potom v měření označil. Mám tam ale pouze, že jsem tam byl sním, ale jemu se kilometry nepřidaly a nepřidala se mu ani trasa na profil. Jde to nějak nastavit aby mu to fungovalo a měl na profilu taky přidané měření včetně statistik?

Díky za odpověď
Jan Šmerda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Monika
+1 # Monika 2015-06-05 20:50
Zdravím :) !

Prosím o radu. Sdílení aktivit na FB mám nastaveno automaticky, ale bohužel jsem si poslední aktivitu na FB na Timeline smazala, a když ji chci sdílet znovu, tak to píše, že to je již nasdíleno (píše to i v mobilu, i na netu). Zkoušela jsem se dívat i do záznamu aktivit (jak je psáno v návodu), ale tam ta aktivita také není, přitom na Endomondu je, jen prostě nejde znovu sdílet. Nevíte někdo, co s tím :( ?
A taky nechápu, když k aktivitě připojím fotku, tak jednou se mi zobrazila i na FB, ale u dalších aktivit je zobrazená jen v Endomondu a na FB ne, achjo :D !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Roman
0 # Roman 2015-06-06 20:11
Zdravím, jak zajedu stejnou trasu vytvořenou v "My Routes", aby se mi tam objevily časy.Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Roman
0 # Roman 2015-06-07 15:29
Tak už jsem to tady našel. Trasy přidávat přes "link to route". Díky Zuzaně :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Radoslav
0 # Radoslav 2015-06-07 11:31
Ahoj, prosím o radu, využívám Endomondo jen v telefonu, ale po včerejší aktualizaci došlo k vymazání historie. Můžete mi prosím poradit? Díky. R
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lin
0 # Lin 2015-06-29 23:58
Ahoj, Endomondo používám už měsíc a největší spokojenost. Mám jen dotaz ohledně zadávání trasy ručně. Můj mobil je Samsung, tedy Android, používám zatím základní verzi Endomonda. Už dvakrát se mi ale stalo, že se mi mobil vybil a já zbytek doběhla. Zkoušela jsem trasu doupravit v endomondo.com, protože se zaznamenala jen část, bohužel mi to ale nejde. Jde tam pouze zadat trasa nová. Běžela jsem třeba přes duny nebo les, zpátky stejnou cestou, tam se mi cesta zaznamenala a zpět už ne, mobil se vybil a už cestu nezazanamenával a já bych chtěla znát celkový počet km.Nevíte jak to udělat? Kdyby šlo jen o trasu po cestách a silnicích tak to najdu a trasu zadám ručně ale takhle... :( Děkuju Lin
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Sady
0 # Sady 2015-07-10 08:31
Zdar děcka,
mám dotaz ohledně tréninkového plánu. Při nastavování nemohu najít jak vybrat druh sportu - z 80% běhám, ale když chci nastavit tréninkový plán např.na kolo, nebo něco jiného, vůbec mi to tu možnost nenabídne.

děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Maceska85
0 # Maceska85 2015-07-10 12:49
Ahoj, mám na tebe taky jeden dotaz ohledně téhle app, a to, zda se dá nějak synchronizovat s kalendářem Google? Nebo udělat export (CSV), který bych si pak do kalendáře nahrála?
Díky, Maceska :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Syrda
0 # Syrda 2015-07-11 13:42
Dobrý den, neustále mi to vypadává, vydrží to tak max.3min. Na LG, Sony to fungovalo bezchybně, nyní na Samsungu to zlobí. Děkuji za případnou radu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Antonio
0 # Antonio 2015-07-16 23:21
Ahoj, chtěl bych se zeptat, na co je v Endomonu posuvník s logem?
Předem díky
Antonio
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
eva
0 # eva 2015-07-17 17:05
Prosím o radu. Stáhla jsem si endomondo free a po zakoupení nového mobilu Samsung galaxy a3 když mám napsáno že jsem upgradovala na premium. To je placené a to nechci. Znovu jsem instalovala endomondo free a mám to pořád. Prosím co s tím???? Eva
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jana
0 # Jana 2015-07-20 09:23
Prosba o radu
Růné sportovní aplikace používám již velmi dlouho. Vždy jsem měla nastaveno v mobilu Endomondo + jeden další (Sportester, Noom Cardiotrainer apod.). Při výměně posledního telefonu jsem se rozhodla používat pouze Endomondo a ejhle.. Myslím, že se to stalo po větší aktualizaci ( mám Sony Xperia něco)- po zapnutí Endomonda, přesto že se GPS je OK se mi spustí čas, ale cca 1/2 hodiny se neměří trasa. Prohledávala jsem všeliká možná nastavení, ale nenašla. Včera jsem si nainstalovala opět Cardiotraner a měří v pohodě od počátku běhu. Raději bych ale používala Endomondo. Poradíte někdo? Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Denis
+1 # Denis 2015-07-21 08:18
Dobrý den, mám dotaz jak změním email na přihlášení do endomondo.Nedáv no jsem si ho po dlouhé době stáhnul a když dám přihlásit přes fcb tak mi napíše autentizace selhala.Předem děkuji za odpoveď Denis.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Daniela
0 # Daniela 2015-08-07 17:31
Ahojda, Edu mám od začátku srpna a nejsem asi úplně zdatný uživatel. Telefon tvrdí, že se můj tréning sdílel na FB a nikde nic. Dle článku jsem si překontrolovala nastavení i na FB, načetl se i rok 2014, ale letošní srpen bez záznamu. V telefoním Edovi to mám a na FB nic. :-( V telefonu jsem změnila nastavení v soukromí "budoucí trénigy" na "přátelé". Snad to bude tím a zpětně se to zveřejní?! Nebo to nejde a mám smůlu? A v článku je soukromí nejdříve "public" a v další větě "friends" nebo tak, to jsem nepochopila. Tak jak, please. :-) :-) Jen se chci pochlubit, když jsem celý život říkala, že nebudu běhat. :-D Díky za odpověď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Vašejk
0 # Vašejk 2015-08-12 09:17
Ahoj, mohl by mi nkdo prosím pomoc? Mám Samsung a používám v Androidu Edomondo. Funguje super, ale mám problém nebo možná špatně používám telefon. Pokaždé, když zapnu Endomondo a chci v telfonu použít cokoli jiného, (někdo mi zavolá, požiju foťák v telefonu, napíšu sms) Endomondo se mi přeruší.
To se stává běžně u androidu? Kamarád má Nokii - tedy windows, sice Endomondo v angličtině, ale může běžně dál používat ostatní možnosti včetně map v telefonu.

Moc díky za jakoukoli odpověď nebo info.

Vašek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Iva
0 # Iva 2015-08-30 11:58
Někdy se mi nasdílí na FB jen slepá mapa. Sice trasa je vyznačená, ale bez vesnic či měst, kterými jsem jela. Čím to může být? Na PC i v mobilu v endu vše OK, jen to nasdílení zlobí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Libor
0 # Libor 2015-09-15 10:41
Ahoj, povedlo se mi nechtěně vymazat jeden docela povedený běh. Je tomu 3 cca dny, bylo to v zahraničí, běžel jsem bez mobilních dat a následně běh aktualizoval přes Wifi. Běh se mi v Endomondu objevil 2x, proto jsem chtěl jeden vymazat a smazali se mi jedním kliknutím bohužel oba. Proto se chci zeptat, jsou tyhle vymazaná data někde přístupná k obnovení? Tím mám na mysli jestli existuje v Endomondu něco jako koš u emailu, kde se data ještě po nějakou krátkou dobu uchovávají a jdou vytáhnout zpět. Pokud má někdo s tím zkušenost a poradí mi, budu mu moc vděčen. Díky Libor
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Gábi
0 # Gábi 2015-10-25 21:30
Dobrý den, mám dotaz. Používám aplikaci dva dny. Po doběhnutí se mi zobrazí trénink včetně všech údajů,ale pak se mi nezobrazuje pořádně v historii. Když zadám dnes, trénink tam není, když zadám týden, zobrazí se, ale nejde otevřít a zároveň není propsaný na webu. Včerejší ranní trénink se mi načetl odpoledne a dnešní ranní trénink se mi stále nedá otevřít a ani se mi nezobrazuje na webu. Můžete někdo poradit.
Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Ondra
0 # Ondra 2016-01-27 19:15
Ahoj,
potreboval bych poradit jak vypnout zaznam trasy, kdyz delam nejakou workout. Je to docela trapné, aby to měřilo pozici když hraju treba squash. Chci jen merit tepovou frekvenci a cas. Vim ze bych mohl natvrdo vypnout GPS, ale bylo by to hodne otravne porad vypinat a zapinat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Roman
0 # Roman 2016-01-31 17:02
Asi vypnou v nastavení Endomonda lokalizaci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
gavunek
0 # gavunek 2016-02-02 21:17
Zdravím, píšete že ve versi PRO lze nastavit počítadlo- kroků
Mám versi Premium , ale přesto jsem krokoměr nenašel - jak na to ??
díky za odpověď
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Petra
0 # Petra 2016-02-08 10:20
Dobrý den, endomondo je super, ale když jsem udělala výzvu a pozvala kamarádky tak nám to tam nenaskočilo, kolik jsme toho kdo nachodily...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
voplatek
0 # voplatek 2016-02-09 21:15
Ahoj Tomáši,
prosím o radu. Nikdy jsem s Endomondem neměl problém, ale teď, když chci přidat po tréningu své přátele ze seznamu, kteří se mnou trénovali, tak mi to přidá jen některé. Mám telefon Samsung Galaxy Core Prime LTE. Díky za radu. P.S. Na webu není problém s přidáním.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Katka
0 # Katka 2016-03-22 11:57
Ahoj mám dostaz...nasdíl ela jsem si trénink na FB...nechtěně jsem ho ale na FB odstranila. Ted se trénink v endomondo tváří stále jako sdílenej a nemohu ho na FB nasdílet znova..nevíte co s tím? Děkuji Katka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
RadkaL23
0 # RadkaL23 2016-06-28 23:11
Ahoj, mám ten samý problém. Nejde mi sdílet na Facebook. Ani v nastavení Facebooku jsem to nenašla. Nic nefunguje. Už na to někdo přišel... Radka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Horníková
-1 # Marta Horníková 2016-04-11 21:58
Ahoj, dnes jsem šla s kamarádkou stejnou trasu. Na koci ona 24 km, já 19,5 km. Ona převýšení 900m já jen 600m. Kde hledat problém? Ona Android, já IOS.
Poradíš mi?
D9ky. Marta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Markéta
0 # Markéta 2016-05-18 17:36
ahoj, chci se zeptat, používám endomondo hlavně kvůli turistice a jsem s ním spokojená, ale stala se mi ta věc, že jsem ho zapomněla vypnout, sedla do auta a uvědomila si to asi po pěti minutách, takže tam mám samozřejmě natrasovaný a celkově zaznamenaný i to auto. Dá se to z toho nějak vyhodit? Zkoušela jsem všechno možný, ale nepřišla jsem na to. :(
Moc díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Ivana
0 # Ivana 2016-06-13 15:44
Ahoj.
Používám endomondo od roku 2015, neplacenou verzi. Teď si chci přidat do přátel dceru, která si endomondo naistalovala teprve před týdnem. Ale nedaří se mi to. Vyhledám ji jako friends, ale není tam nabídka přidat do přátel. Prosím o radu, jak na to? Díky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kateřina
0 # Kateřina 2016-07-05 21:29
ahoj, potřebovala bych radu. Používám endomondo na běhání, ale nejde mi sdílet výsledky na Facebook. Vždy mi to napíše že "autentizace selhala".. už jsem prošla vše v nastavení, ale nemůžu na to přijít. děkuji!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
PePaXY
0 # PePaXY 2016-09-04 19:31
Chtěl bych to používat jen pro záznam pěší trasy. Jak to uložit po dokončení trasy. Když jsem klepl na ukončení záznamu, předpokládal jsem, že se objeví nějaké okénko pro název trasy a uložení, ale nic se nestalo. Myslel jse, tedy, že se to uložilo automaticky, a tak jsem apku ukončil. Později po skončených domácích pracech jsem si to chtěl prohlédnout, ale po zapnutí apky se mi tam jen zobrazila zpráva Omlouváme se, připojení k Endomondo se nezdařilo. Tak teď nevím, co s tím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Hanka
0 # Hanka 2017-01-26 11:52
Prosím o radu, mám pořád GPS v Endomondu vypnutou. V telefonu nastavení vše funguje, ale neměří mi to km. Už jsem aplikaci zkoušela znovu nainstalovat a pořád to stejné.
Díky za info
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzana
0 # Zuzana 2017-02-27 14:10
Zdravím, prosím neví někdo zda endomondo v základní neplacené verzi umí počítat tep, když budu mít hrudní pás? Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Ondrej
0 # Ondrej 2017-02-28 07:26
Ahoj, ano umí. Stačí si pas sparovat v nastavení přes heart rate sekci. Je důležité aby pas nebyl zároveň připojen k jiné aplikaci v telefonu. Pak ti ve statistice bude ukazovat vše stejně jako rychlost ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Dagmar
0 # Dagmar 2017-03-01 15:47
Zdravím a mám nováčkovský dotaz: Při cvičení na eliptickém trenažéru mi endomondo měří pouze čas a spálené kalorie. Já bych chtěla i vzdálenost. :-) Lze to? Telefon jsme měla upevněný normálně na ruce. Je nutné ještě nějaké propojení se strojem? Díky za odpověď. DT
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Martin
0 # Martin 2017-04-01 17:09
Čavko mám iPhone 5.neviete poradiť ako nadstavym češtinu do menu endomonda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Kateřina
0 # Kateřina 2017-06-08 22:58
Ahoj, jak vymazu nektere treninky? Diky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Veronika
0 # Veronika 2017-07-11 21:08
Prosim vás,dá se nějak vrátit ke starší verzi endomonda?Nová aktualizace pro me není...Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lenka
0 # Lenka 2017-09-22 11:44
Ahoj, prosím, nevíte, jak smažu člověka z přátel? Nemůžu na to přijít :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
gavunek
0 # gavunek 2017-09-22 13:59
klikni do menu, vyber Friends, vyber si toho konkrérního přítele, rozklikni si ho a vpravo nahoře se obejví REMOVE FRIEND, klik na to a je fuč :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
http://yo.io
0 # http://yo.io 2018-02-20 03:56
Keep this going please, great job!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
dywidendy
0 # dywidendy 2018-02-20 11:32
My programmer is trying to convince me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the costs.
But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on several websites
for about a year and am concerned about switching to another
platform. I have heard excellent things about
blogengine.net. Is there a way I can import
all my wordpress content into it? Any help would be greatly appreciated!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
apteka
0 # apteka 2018-02-20 12:04
Hi there to all, how is everything, I think every one is getting
more from this web site, and your views are nice in support of
new people.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
http://www.cpmow.ru/
0 # http://www.cpmow.ru/ 2018-03-07 06:42
It's very easy to find out any matter on web as
compared to books, as I found this piece of writing at this site.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jani
0 # Jani 2018-03-08 18:02
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak změnit v aplikaci iPhone nastavení z mil na km? Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
seo service provider
0 # seo service provider 2018-03-15 04:47
Hopefully you might be using twitter to have the word out about your business.
For example if I were a chiropractor in Naples Florida and wanted to
target people searching for rest from lumbar pain rather than just having words
on my own site such as Naples Chiropractor that is too
general, I would utilize keyword tool and try to find 3-5 word keyword phrases
linked to lower back pain for example lumbar pain treatment methods or treatment methods for back pain or alternative treating back injuries.
However it can be punished for linking to bad sites, including link farms.


Look into my webpage: seo
service provider
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
TyreeChief
0 # TyreeChief 2018-03-20 16:27
I have checked your blog and i have found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google, but there is a tool that can help
you to create 100% unique content, search for;
boorfe's tips unlimited content
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
www.ligafoto.ru
0 # www.ligafoto.ru 2018-03-30 19:43
Greetings! Quick question that's totally off topic. Do you
know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when viewing from my
iphone4. I'm trying to find a template or plugin that might be able to fix this issue.
If you have any suggestions, please share. Thanks!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavel
0 # Pavel 2018-04-08 09:49
Ahoj Tomasi,
proc mi endomondo na pulmaratonu nameri 25km? Po posledni aktualizaci se mi vzdy predbiha!!!
Diky za odpoved
Pavel
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
5 sporting goods
0 # 5 sporting goods 2018-04-10 20:26
Great blog! Is your theme custom made or did you download it
from somewhere? A theme like yours with a few
simple adjustements would really make my blog stand out.
Please let me know where you got your theme. Appreciate it
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Anita
0 # Anita 2018-04-14 16:05
Ahoj, lze na endomondu dodatečně editovat zaznamenanou trasu?
GPS mně totiž někdy při startu připojí v jiném místě než se nacházím. trasa je potom zkreslená, neboť se připočítají i km, které nebyly ujety. Jde mi o to, zda by se nedala zakreslená trasa na mapě "uchopit" a přesunout na správné místo. Je to vina mobilu, který mám a družice ze které se připojuje.
Díky za případnou radu. Ať se daří. :-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
real education blog
0 # real education blog 2018-05-17 12:06
You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually something that I think I
would never understand. It seems too complex and extremely broad for me.
I'm looking forward for your next post, I will try to get the
hang of it!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
99Jai
0 # 99Jai 2018-07-30 00:45
I can see that your page probably doesn't have much
traffic. Your articles are interesting, you only need
more new readers. I know a method that can cause a
viral effect on your website. Search in google: dracko's tricks make your content go viral
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Honza
0 # Honza 2018-08-20 14:35
poslední dobou mi Endomondo ukazuje pouze čas. Přestalo měřit vzdálenost, kilometry zůstávají na . GPS je v mobilu XPeria zapnuté, všechno jako dřív - ale přestalo měřit vzdálenost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit