Site-wide odkaz

Napsal(a) Napsáno středa, 19 červen 2013 Zveřejněno v Pojmy Přečteno 2687 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Site-wide odkaz je odkaz, který naleznete v celé "šíři" webu a prolíná se tak jako červená niť celou webovou prezentací nebo e-shopem. V každé podstránce je site-wide odkaz na stejném místě a odkazuje na stále stejnou stránku.Nejčastěji jsou site-wide odkazy umístěny v patičkách nebo hlavičkách webových stránek. V hlavičce se jedná typicky o odkaz na home page - domovskou stránku. V patičce potom na mapu webu, partnery nebo na firmu, která stránky vytvořila.

Dalším umístěním site-wide odkazů je na stranách stránek - v sidebarech. Zde se většinou nachází reklamní bannery, aktuality, partneři, apod.

Umístění site-wide odkazů se vyplatí například na podpůrné stránky e-shopu. Pokud jsou podpůrné stránky tématicky stejné jako kategorie v internetovém obchodě, můžeme tak přilákat potencionální zákazníky.

Zdroje

 Naposledy změněno čtvrtek, 20 červen 2013 11:02

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...Warning: Creating default object from empty value in /pub/jiranwa/webzpravodaj.cz/web/www/plugins/system/t3/includes/joomla25/modulehelper.php on line 177