K čemu slouží internetová prezentace

Napsal(a) Napsáno středa, 19 červen 2013 Zveřejněno v Pojmy Přečteno 1368 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V nadcházejícím textu bych chtěl zmínit k čemu slouží internetová prezentace firmy i pro drobné živnostníky. Pokud takovu prezentaci máte, otevírají se Vám dveře do nové úrovně marketingu - internetový marketing.Kdo chce v dnešní době být konkurenceschopný na trhu v kterém podniká, tak mu velice pomůže alespoň jednoduchá firemní webové prezentace. Bez těchto opatření se nemá šanci výrazně prosadit, jelikož internet skrývá obrovský potenciál možností.

Výhodou je, že není nutná velká počáteční investice, webové prezentace se dají pořídit za několik tisíc korun a mohou se vyvíjet v čase a podle finančních prostředků vlastníka.

Zákadním kamenem může být pár stránek o firmě, produktech, které prodává a především kontaktem nebo kontaktním formulářem.

Taková to prezentace poskytne návštěvníkům potřebné základní informace. Při kvalitní SEO se můžete dostat ve vyhledávačích velice vysoko a rapidně tak zvýšit počet návštěvníků svých www stránek. A pokud budou stránky i na první pohled příjemné a vyvážené, nebudete na úspěch a rentabilitu dlouho čekat.

Dalším dobrým krokem je zamyslet se nad tím, jak udělat z návštěvníka stránek zákazníka - zvýšení konverze.

Zdroje

 Naposledy změněno čtvrtek, 20 červen 2013 10:15

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...

Více z této kategorie: « WYSIWYG editor ADAM »


Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit