Odstranění a skrytí příspěvků na facebooku

Napsal(a) Napsáno čtvrtek, 06 červen 2013 Zveřejněno v Rady a návody Přečteno 48827 krát
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Každý kdo používá Facebook tak se dříve či později potká s problémem, že by chtěl nějaký příspěvek odstranit. Jsou dvě možnosti jak se zbavit obsahu na své timeline. Prvním je úplné odstranění z Facebooku a druhým je odstranění pouze z vaší timeline, rozdíly a postup odstranění vám přiblížím v tomto článku.Odstranění příspěvků

Odstranění příspěvku z facebooku

Kterýkoliv Vámi vložený příspěvek (foto, status, odkaz...) na Facebooku, můžete logicky také odstranit. Tento postup jsem již uváděl dříve v jiném článku. Odstraněním se rozumí odebrání veškerých stop po tomto příspěvku na Facebooku. To znamená, že i veškeré sdílení od ostatních, například pokud byla sdílena fotografie, pak bude tato fotografie odebrána ze všech profilů, kde byla sdílena, tedy bude vymazána... Prostě jako by nikdy nebyl příspěvek vložen.

Další možností je skrytí příspěvku. Je to velmi podobné, ale méně radikální řešení.

Skrytí příspěvků

Když svůj příspěvek pouze skryjete, tak jej pouze vymažete ze svého profilu. Ale příspěvek se zobrazuje na jiných profilech, kde byl sdílen, byla označena osoba (např. fotografie). To znamená, že příspěvek je vymazán pouze z vašeho profilu. Pokud tedy již nechcete, aby Váš příspěvek mohl kdokoliv vidět vždy používejte možnost odstranit příspěvek.

Návod na odstranění / skrytí příspěvku

Postup je v obou případech téměř stejný. Lze jej popsat v několika jednoduchých krocích. Po dokončení těchto kroků je příspěvek skryt nebo odstraněn úplně.

  1. Vybereme příspěvek
  2. klikneme na symbol tužky
  3. vybereme odstranit / skrýt
  4. potvrdíme odstranění


Naposledy změněno středa, 03 červenec 2013 08:51

Zaujal Vás tento článek? Sdílejte ho a šiřte dál...

Zdeněk Novotný

Studoval jsem Výpočetní techniku na SPŠE a VOŠ Pardubice. Od září budu pokračovat ve studium stejného oboru na UPCE. Studium mě celkem baví. Mezi mé koníčky patří sledování filmů a zajímám se i o východní filozofie, jako je Buddhismus a věci mezi nebem a zemí.Warning: Creating default object from empty value in /pub/jiranwa/webzpravodaj.cz/web/www/plugins/system/t3/includes/joomla25/modulehelper.php on line 177